امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روح قاتل: نقد و بررسی بازی Sniper Ghost Warrior 2
با سلام.
امروز یه نقد از بازی Sniper Ghost Warrior 2 برای شما عزیزان آماده کردم که به تازگی عرضه ی جهانی شده.
[تصویر:  sniper-ghost-warrior-2-15981-1680x1050-1.jpg]
مقدمه
همونطور که میدونید این بازی با موتور قدرتمند CryEngine3 ساخته شده و در قبل شاهد قدرت این موتور نظیر بازیهایی مانند Crysis 3 بوده ایم و همگی قدرت این موتور را قبول داریم.
سبک این بازی اکشن شوترِ اول شخص هستش و سازنده و ناشر این بازی هم City Interactive هست.
بازی Sniper Ghost Warrior 2 برای 3 پلتفرم اصلی یعنی PS3,Xbox 360 و PC در روز 2013/02/12 مصادف با 22 اسفند 1391 عرضه ی جهانی شد.

داستان
داستان و روایت بازی در سال 1993 و پس از سرنگونی د*و*ل*ت Isla Trueno رخ میدهد که جنگ بین بوسنی و صربستان رخ میدهد.
در این روایات شخصیت اصلی بازی مشاور امنیتی و خصوصی کاپیتان کول اندرسون از طرف بوسنی میباشد که برای کمک به همرزمان خود و و سرکوب دشمنان در سراسر جهان مانند جنگهای شهری در سارایوو مانند یک روح حرکت میکند و هیچ کس از حضورش مطلع نمیگردد.
او یک تک تیرانداز است که گرسنگی و تشنگی را به جان خریده و به خود اطمینان دارد که میتواند از آنها بگذرد و تحملشان کند.
[تصویر:  630363_20120320_640screen019.jpg]

گرافیک
همانطور که اشاره کردیم موتور بازی CryEngine 3 است و از قدرت این موتور مطلع هستیم.
در کل گرافیک این نسخه یک پیشرفت بسیـار بزرگ نسبت به نسخه ی قبل خود است.در نسخه ی قبل شاهد گرافیک و داستان و مشکلات بسیار دیگری بودیم اما بازهم حال و هوای یک اسنایپر بودن خیلی از مارا به سمت خودش جذب کرد.
در این بازی وقتی در لا به لای بوته ها در حال حرکت هستید میبینید که چقدر روی آنها کار شده و با رفتن به روی علفزار ها و... آنها خَم میشوند و میبینید که چقدر زیبا بر روی آنها کار شده است و این پیشرفت ها تحسین بر انگیز است.
شرایط جو و ... کاملا در نظر گرفته شده.مثلا وقتی شخصی از شما دور است تیر همانجا که شما نشانه میگیرید نمیرود و شرایط کمی سخت میشود.
شما باید با نقشه و برنامه ریزی افراد را جوری بکشید که دیگران با خبر نشوند,وگرنه همه ی آنها به سمت شما هجوم می آورند و شرایط را برایتان سخت میکنند
[تصویر:  39438sniper2_headshot_screen4_21808.nphd.jpg]

گیم پلی
با نزدیک شدن به پایان عمر کنسول های نسل حاضر انتظار ها بسیار بالا رفته و کوچکترین اشتباهی فروش و... بازی را فلج میکند.
در این بازی بر روی بافت ها کار شده و باگهای زیادی نمیتوان یافت.
درجه بندی تفنگ ها عالی کار شده و بازی شمارا با خودش میبرد به عمق جنگها و شما حس یک اسنایپر بودن را تا حد زیادی تجربه خواهید کرد.
مانند نسخه ی قبل این بازی گاهی اوقات پس از شلیک گلوله تصویر آهسته ی حرکت گلوله را میبینید که در این نسخه بسار عالی کار شده اند.
[تصویر:  sniper.gw2.04a.lg.jpg]

امتیازات

من خودم به شخصه این امتیازات رو دادم:
گرافیک:9
گیم پلی:8.5
داستان:9
صدا گذاری:9
در کل:9

نتیجه گیری
از این نقد نتیجه میگیریم که این نسخه از Sniper GW نسبت به نسخه ی قبلش بسیار پیشرفت داشته و بهتر است است بازی را تجربه کنید.
امیدوارم لذت برده باشید.
وقتی دَرا بستَس هنوز یه امید هست..
پاسخ
سعی کن جملاتت رو بیشتر گسترش بدی. به 2 خط اکتفا نکن. حداقل سعی کن شاخ و برگ بدی. مثلا  تو بخش گرافیک، درباره انیمشین ها ، باگ ها ، کیفیت بافت می تونی حرف بزنی.
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ
ببخشید ببخشید
ولی نقدت فاجعست 11 خط که هیچ کدومشون کامل نیس
آخه تو این مدت کم که بازی عرضه شده شما چطور تمام بخش های بازی رو رفتید؟
چرا تو فروم اینقدر نقد الکی انجام می دید.
[تصویر:  watch-dogs-25.jpg]
پاسخ
(03-13-2013, 02:31 PM)'jack' نوشته است: ببخشید ببخشید
ولی نقدت فاجعست 11 خط که هیچ کدومشون کامل نیس
آخه تو این مدت کم که بازی عرضه شده شما چطور تمام بخش های بازی رو رفتید؟
چرا تو فروم اینقدر نقد الکی انجام می دید.

من از دیروز تاحالا نصف بیشتر بازیرو انجام دادم.
:)
پاسخ
تا به حال بازی sniper نکردم امیدوارم قشنگ باشه.
سعی کن نقدت رو طولانی تر کنی.
پاسخ
البته دوستان من بار اوله که یه بازیو نقد میکنم.
مشکلاتو به بزرگی خودتون ببخشید.
پاسخ
(03-13-2013, 02:13 PM)'dark_prince277' نوشته است: سعی کن جملاتت رو بیشتر گسترش بدی. به 2 خط اکتفا نکن. حداقل سعی کن شاخ و برگ بدی. مثلا  تو بخش گرافیک، درباره انیمشین ها ، باگ ها ، کیفیت بافت می تونی حرف بزنی.

تشکر هم چیز خوبیه
پاسخ
پیش رفت نسبت به شماره قبلیش خیلی زیاد داشته مخصوصا در خصوص گرافیک.

ممنون بابت نقد
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
فکر کنم بعد از پنج روز اول عید به دستم برسه !

دادا ممنون از نقدت ! چون بار اولته اشکالات رو چشم پوشی میکنم ! ولی این یک نقد بررسی نبود ! یک بررسی خیلی کوتاه بود !

ایشالا پیشرفت کنی ! موفق باشی
[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  44403482183263846334.jpg]
پاسخ
ممنون بابت نقد. اصلا با این بازی حال نمیکنم بافت ها از نزدیک....!
[تصویر:  QNzWe.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,801 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 966 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 990 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,933 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,136 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان