امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روز تاریخی؛ The Witcher 2: Assassins of Kings
به «روز تاریخی» خوش آمدید؛ جایی که ما سالگرد تولد بازی‌های به یاد ماندنی را به شما اعلام می‌کنیم و سعی بر این داریم تا درجه نوستالژی شما را بالا ببریم پس با گیمفا برای یک روز تاریخی دیگر همراه باشید.

۴ سال پیش در چنین روزی استودیوی سی‌دی پراجکت رد، عنوان The Witcher 2: Assassins of Kings را منتشر کرد. قسمت دوم ویچر آنچنان نسبت به نسخه نخست آن پبشرفت کرده بود که اگر نمی‌دانستید، فکر می‌کردید در حال بازی کردن یک فرانچایز دیگر هستید. داستان پر کشش، دنیایی بزرگ (نسبت به بازی قبلی)، سیستم مبارزات کاملا جدید، و جلوه‌های بصری فوق‌العاده (که بیشتر برروی رایانه‌های شخصی به چشم می‌آمد)، The Witcher 2: Assassins of Kings را به یک عنوان شاهکار تبدیل کرد. این رشد و بلوغ نسبت به نسخه قبلی، در قسمت سوم نیز وجود داشت و The Witcher 3: Wild Hunt چند سر و گردن از شماره دوم بهتر بود و در نهایت توانست جایزه بهترین بازی سال را از آن خود کند. نکته‌ای که شاید اهمیت The Witcher 2: Assassins of Kings را بیشتر نشان می‌داد، عرضه Dragon Age II در همان سال بود که باعث شد طرفداران انتقاد‌های بی شماری را به الکترونیک آرتز داشته باشند. به عبارتی دیگر، وقتی الکترونیک آرتز یک بازی ناقص به طرفداران عرضه کرد، سی دی پراجکت یک نقش‌آفرینی فوق‌العاده به آن‌ها هدیه داد.
چه خاطرات خوب و بدی با عنوان The Witcher 2: Assassins of Kings دارید؟ این بازی را برروی کدام پلتفرم تجربه کرده‌اید؟ نظرتان درباره رشد و بلوغ مجموعه ویچر از ابتدا تا انتها چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

[تصویر:  129659_front.jpg]

[تصویر:  129659_back.jpg]
[تصویر:  y0m7deepvqx6.jpg]

Darkness travels along my sight...Opening the windows to reveal the light
BAT#
پاسخ
حیف که من نتونستم هنوزم این بازی رو چه 2 چه 3 رو تجربه کنم. Wall
[تصویر:  20151026111418_20.jpg]
پاسخ
دوستان بازی صحنه های چیز هم داره؟اگه داره امکان رد کردن هست؟الکی مثلا من رد میکنم
[تصویر:  jootix_3971470251.jpg]
پاسخ
(04-18-2016, 11:43 AM)Tomb Raider A نوشته است: دوستان بازی صحنه های چیز هم داره؟اگه داره امکان رد کردن هست؟الکی مثلا من رد میکنم

درود
بله صحنه های ناجور داره که پیشنهاد می شه کنار خانواده بازی نکنید.
موفق باشید.
[تصویر:  u2u6lkk2gtcs.gif]
پاسخ
(04-18-2016, 01:39 PM)پویان خلفیان نوشته است:
(04-18-2016, 11:43 AM)Tomb Raider A نوشته است: دوستان بازی صحنه های چیز هم داره؟اگه داره امکان رد کردن هست؟الکی مثلا من رد میکنم

درود
بله صحنه های ناجور داره که پیشنهاد می شه کنار خانواده بازی نکنید.
موفق باشید.

کلا 3 تا صحنه ناجور داره

یکی اول بازی با تریس.
دومی توی حوضچه مخفی زیر مجسمه الفی (بازم با تریس)
سومی هم اگر در اخر بخش یک بازی ، روچ رو انتخواب کنید و دیالوگ های درست رو انتخواب کنید می تونید با "وس" هم عملیات داشته باشید.

از این قسمتش خیلی خوشم اومد
Evil Always Find a Way 
.
[تصویر:  lcrm3sb41tlrjlr98p.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بتای محدود GWENT: The Witcher Card Game برروی iOS آغاز شد White Beard 0 1,010 10-12-2019, 10:14 PM
آخرین ارسال: White Beard
  نقشه‌ی بازی Cyberpunk 2077 کوچکتر ولی در عین حال غنی‌تر از The Witcher 3 خواهد بود White Beard 0 778 08-24-2019, 01:29 AM
  حجم بازی The Witcher 3: Wild Hunt بر روی کنسول نینتندو سوئیچ معلوم شد White Beard 0 733 08-20-2019, 07:26 PM
  تصاویر جدیدی از بازی The Witcher 3: Wild Hunt برروی نینتندو سوییچ منتشر شد White Beard 0 898 06-14-2019, 04:38 PM
  E3 2019 | انتشار Witcher 3: The Wild Hunt برای نینتندو سوییچ تایید شد White Beard 0 784 06-12-2019, 01:14 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان