امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ریسپاون: الکترونیک آرتس هیچ نقشی در توسعه‌ی Apex Legends نداشته است
ریسپاون: الکترونیک آرتس هیچ نقشی در توسعه‌ی Apex Legends نداشته است

نویسنده: حسن شکیبایی

[تصویر:  download-250x140.jpg]

Apex Legends جدیدترین ساخته‌ی استودیوی ریسپاون (Respawn) است که به تازگی به صورت رایگان در دسترس بازی‌بازان قرار گرفته است و تجربه‌ای جدید از سبک بتل رویال را در دنیای سری بازی‌های Titanfall به ارمغان می‌آورد. حال با توجه به اینکه ریسپاون از نوامبر سال ۲۰۱۷ به جمع استودیوهای الکترونیک آرتس (Electronic Arts) پیوسته، سهم این ناشر در ساخت Apex Legends چقدر بوده است؟

درو مکوی (Drew McCoy)، تهیه‌کننده اجرایی Apex Legends، در گفت و گویی با وب‌سایت Game Informer اعلام کرد که الکترونیک آرتس نقشی در روند توسعه‌ی Apex Legends نداشته است و درواقع این بازی نیست که آن‌‎ها انتظارش را داشتند.

نقل‌قول:
نمی‌خواهم نقش الکترونیک آرتس را کم‌‍ رنگ کنم اما این بازی نیست که آن‌ها انتظارش را داشتند. من مجبور بودم که برای قانع کردن هیئت رئیسه با آن‌ها صحبت کنم و به آن‌ها بگویم: هی، به ما اعتماد کنید، این چیزی است که شما از ما می‌خواهید انجام دهیم.
به عنوان یک شرکت، آن‌‌ها تنها می‌توانستند کیفیت کارهای قبلی را بررسی کنند و آن‌ها تاکنون چیزی شبیه به این را انجام نداده بودند. یک سوال بسیار بزرگ پیرامون مسئله‌ی نحوه‌ی کسب درآمد توسط این بازی وجود دارد. آن‌ها [الکترونیک آرتس] می‌‎‌گفتند که “ما نمی‌دانیم و نمی‌توانیم پیش‌بینی کنیم.”
آن‌ها هیچ نقشی در روند توسعه و همچنین هیچ یک از بخش‌های دیگر این بازی نداشته‌اند.

استودیوی ریسپاون توانست تا با معرفی Apex Legends توجه بسیاری از بازی‌بازان را به خود جلب کند به‌طوری که این بازی موفق شد تا با ۴۹۵ هزار بیننده، در صدر عناوین پربیننده توییچ قرار بگیرد. در حالی که هنوز مشخص نیست که برنامه‌های ریسپاون برای کسب درآمد از این بازی چگونه خواهد بود اما این استودیو خود را متعهد به پشتیبانی از این بازی می‌داند. Apex Legends محتوای فصلی دریفات خواهد کرد و هر فصل به مدت سه ما به طول می‌انجامد.

هم‌اکنون می‌توانید به صورت رایگان نسبت به دریافت Apex Legends از طریق کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی اقدام کنید.
[تصویر:  797620_mushishi_wallpaper_1920x1080_for_...tablet.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  توضیحات توسعه‎‌دهندگان !Shing در رابطه با بهبودهایی که حافظه‌ی SSD پلی‌استیشن ۵ در سر White Beard 0 1,030 10-14-2019, 08:03 PM
آخرین ارسال: White Beard
  گزارش: اسلحه‌ی Charge Rifle در بازی Apex Legends تعدیل خواهد شد White Beard 0 962 10-14-2019, 08:01 PM
  مدیرعامل شرکت بلیزارد: ما همچنان در ابتدا یک توسعه‌دهنده‌ برای رایانه‌های شخصی هستیم White Beard 0 914 10-03-2019, 10:12 PM
  تاریخ عرضه‌ی بازی Asphalt 9: Legends برای نینتندو سوییچ مشخص شد White Beard 0 758 09-17-2019, 01:47 PM
  کوانتیک‌دریم قصد دارد تا بازی‌های کوتاه‌تری را توسعه دهد White Beard 0 683 09-15-2019, 08:29 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان