امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ریشه ی نام SKYRIM
Question 
سلام دوستان.
یه ساعت پیش بود که داشتم تو نت میگشتم و چشم به یه مطلبی خور با تیتر
?"WHAT'S THE MEANING OF "SKYRIM
و بعد چون کنجکاو شدم رفتم توش.
اونجا مطلبی نوشته شده بود که خلاصش این میشد:
SKY یعنی آسمان
RIM یعنی گوشه
EARTH یعنی زمین
MIDDLE یعنی میانه
و SKYRIM متضاد MIDDLE EARTH  میباشد.
در نتیجه منظور سازندگان از اسکایریم "قرون وسطی" بوده است.

برداشت شما چیست؟
آیا به نظر شما برداشت این فرد درست بوده است؟

weep not for roads UNTRAVELLED
weep not for paths left ALONE
 cause beyond every BEND
is a log blinding END
...i'ts the worst kind of PAIN i've known
پاسخ
Skyrim اصلا ربطی به قرون وسطی نداره. ماجراهاش در خیلی سال پیش از قرون وسطی اتفاق افتاده. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
مطمینی متضاد میانه ی زمین میشه قرون وسطی؟؟؟؟؟!!!![img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
همون گوشه ی اسمان بهتره!!!!![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
درکل ممنون[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
[تصویر:  breaking-bad-animated-series-640x503.jpeg]

پاسخ
من بگم؟
Skyrim اسم منطقه ایی از جهان هست که بازی توش روایت میشه. از اونجایی که یه محیط کوهستانی هست و دار و درخت زیاد داره بهش میگن Skyrim !

Sky = آسمان
Rim= یه گوشه، کناره

یه تشبیه هست که این منطقه نزدیک به آسمان هست!
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ
من یه بار تو ویکیپدیا Bethesda Game Studios رو سرچ کردم، سعبه اصلیش رو نوشته بود نروژ،اسلو، اسکایریم. فکر کنم اسکایریم یه منطقه تو نروژ باشه. BGS خودش سازنده نروژی هست (البته الان شعبه مرکزیش مریلند هست). توی بازی هم حاکم ها Jarl خوانده میشن که ریشه نروژی داره و به معنای فرمانروا هستش. نژاد اصلی هم که Nord هستش برگرفته از Nordic (وابسته به اسکاندیناوی) ... [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
اسم اصلی بازی اسکایریم :کتیبه های کهن: است.
[تصویر:  0nxp_assassins_creed_fanart_by_barbeanic...4og5u0.jpg]
پاسخ
بله همون طور که دوستمون گفتند اسکایریم نام سرزمینی است که تنها جایی که بعد از وقوع آخر الزمان می ماند انجاست بهتر است یک سرچ کنید و معمای آخر الزمان اسکایریم که به زنبور مربوط میشه رو پیدا کنید دقت کنید هرچه زنبور ها کمتر شوند به اخر الزمان نزدیک خواهیم شد می خواهید تاپیک بزنم برای معما اخر الزمان
پاسخ
(04-26-2013, 10:56 PM)'angry' نوشته است: بله همون طور که دوستمون گفتند اسکایریم نام سرزمینی است که تنها جایی که بعد از وقوع آخر الزمان می ماند انجاست بهتر است یک سرچ کنید و معمای آخر الزمان اسکایریم که به زنبور مربوط میشه رو پیدا کنید دقت کنید هرچه زنبور ها کمتر شوند به اخر الزمان نزدیک خواهیم شد می خواهید تاپیک بزنم برای معما اخر الزمان

ببخشید ...   ولی چه لوس و بی معنی.
weep not for roads UNTRAVELLED
weep not for paths left ALONE
 cause beyond every BEND
is a log blinding END
...i'ts the worst kind of PAIN i've known
پاسخ
کی میگه؟بازی به این قشنگی تازه هر کی بخواد به اسکایریم توهین کنه با اسپارکی{همستر من}طرفه[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
پاسخ
متوجه نشدم

Sky یعنی آسمان
Rim یعنی گوشه
میشه Skyrim
Middle و Earth رو از کجا آوردین؟
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  برای باز گشایی Resident Evil 7 به ریشه چه پیشنهاد هایی دارید؟ JIGSAW 19 5,635 11-14-2013, 08:54 PM
آخرین ارسال: ALAN

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان