امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زدن کانالی در یوتیوب
همون طور که می دونید یوتیوب جایی هست که شما می تونید ویدیو های خودتون را برای دیگران اونجا بزارید.
من هم فکر کردم یک کانال بزنم و ویدیو هام رو اونجا قرار بدم اما دیدم مشکلی هست:

1- اسمی برای کانال ندارم
2-عکسی برای کانال ندارم
3-نمیدونم چه برنامه ای بهترین برای گرفتن فیلم از بازی هست
4-نمیدونم چجوری ادیتش کنم

اگه میشه من رو راهنمایی کنید تا بتونم به جواب سوالام برسم
پاسخ
(08-30-2016, 02:46 AM)Nice Hat نوشته است:
همون طور که می دونید یوتیوب جایی هست که شما می تونید ویدیو های خودتون را برای دیگران اونجا بزارید.
من هم فکر کردم یک کانال بزنم و ویدیو هام رو اونجا قرار بدم اما دیدم مشکلی هست:

1- اسمی برای کانال ندارم
2-عکسی برای کانال ندارم
3-نمیدونم چه برنامه ای بهترین برای گرفتن فیلم از بازی هست
4-نمیدونم چجوری ادیتش کنم

اگه میشه من رو راهنمایی کنید تا بتونم به جواب سوالام برسم

دوست عزیز در جواب سوال اول و دومت :
اگر کانالت مختص به بازی و گیم پلی اونهاست بهتره یه اسمی انتخاب کنی که مرتبط باشه و بتونن با یه سرچ پیدات کنن.
جواب سوال سوم :
از برنامه های زیادی مثل Bandicam یا Fraps و امثالهم می تونی برای ضبط بازی استفاده کنی.
جواب سوال آخر :
می تونی از برنامه های Gillsoft یا Wondersahre Filmora یا امثالهم استفاده کنی.

موفق باشی
امضا ندارم......................................................................................................................................................................انگشت می زنم.
پاسخ
up
کسان دیگر هم تنبلی نکنند نظر بدن S0 (2) S0 (2)
پاسخ

سلام و خداقوت
ببین Nice Hat جان، برای زدن یک کانال داخل یوتیوب باید خیلی چیز ها رو مدنظر خودت داشته باشی، یکی اینکه اکثرا کاربر های عمومی به دلیل مشکلات شیلترینگ نمیتونند وارد یوتیوب بشند؛ از طرفی یکی از دوستان که اونجا برای گیم کانال زده بود کاملا از نظر بازدید هاش حتی بازدید کاربران کشور های دیگه می نالید! (به علت حجم و تعداد بسیار زیاد کانال های گیمینگ داخل یوتیوب...) کلا اگر شما می خوای کانالی بزنی از نظر من بهتره توی آپارات این کار رو انجام چون هم دسترسی بهش آسون تره هم بازدید بیشتری از کانالت باید بشه. اما در مورد 4 سوالی که پرسیدی:
1- اسم یک کانال مهمترین اصل اون هستش و اگه نتونی اسم مناسبی برای کانالت که با محتوای اون جور باشه پیدا کنی شاید توی بازدید هاش و در کل نمای کانال زیاد خوب جلوه دهی نکنه!
2-عکس کانال هم با توجه به اسم کانال از نظر من باید لوگوی اختصاصی باشه، که میتونی با کار مثل نرم افزار ها لوگو رو بسازی یا هم از داخل اینترنت و سایت های که داخل کار لوگو هستند کمک بگیری و از طرح های آمادشون استفاده کنی و ادیتش رو انجام بدی.
3-برنامه های زیادی برای عکس برداری و فیلم برداری از داخل بازی هستند. اما من برنامه ی Mirillis Action رو بهت پیشنهاد میکنم چون ساپورت و محیط کاری مفصل تر و بهتری از نرم افزار های دیگه داره...
4-خب برای ویدئو بستگی داره شما منظورت از ادیت در چه سطحی باشه. اگر ادیت توی سطح پایینی قرار داشته باشه نرم افزار های xilisoft خوب هستند یا حتی خود ویندوز مووی میکر سیستم، اما اگر در سطح مونتاز و ادیت استدیویی حرفه ای میخوای باید از نرم افزار های سنگین تری استفاده بکنی من خودم sony vegas pro رو که ازش استفاده هم میکنم بهت پیشنهاد میکنم و برای کار مونتاژ و ادیت ویدئو فوق العاده محیط کاربری ساده و روانی داره و سریع راه میافتی...
بازم کمک دیگه ای ازم بر میاد خوشحال میشم پاسخگو باشم موفق باشی..
[تصویر:  w0r_cool-wallpapers-cat_l0hvkmy.jpg]
>نیازمند همکاری شما در بازی SplinterCell:Black List می باشم!<
:)

پاسخ
(08-30-2016, 06:00 PM)Mr.Silent نوشته است:
سلام و خداقوت
ببین Nice Hat جان، برای زدن یک کانال داخل یوتیوب باید خیلی چیز ها رو مدنظر خودت داشته باشی، یکی اینکه اکثرا کاربر های عمومی به دلیل مشکلات شیلترینگ نمیتونند وارد یوتیوب بشند؛ از طرفی یکی از دوستان که اونجا برای گیم کانال زده بود کاملا از نظر بازدید هاش حتی بازدید کاربران کشور های دیگه می نالید! (به علت حجم و تعداد بسیار زیاد کانال های گیمینگ داخل یوتیوب...) کلا اگر شما می خوای کانالی بزنی از نظر من بهتره توی آپارات این کار رو انجام چون هم دسترسی بهش آسون تره هم بازدید بیشتری از کانالت باید بشه. اما در مورد 4 سوالی که پرسیدی:
1- اسم یک کانال مهمترین اصل اون هستش و اگه نتونی اسم مناسبی برای کانالت که با محتوای اون جور باشه پیدا کنی شاید توی بازدید هاش و در کل نمای کانال زیاد خوب جلوه دهی نکنه!
2-عکس کانال هم با توجه به اسم کانال از نظر من باید لوگوی اختصاصی باشه، که میتونی با کار مثل نرم افزار ها لوگو رو بسازی یا هم از داخل اینترنت و سایت های که داخل کار لوگو هستند کمک بگیری و از طرح های آمادشون استفاده کنی و ادیتش رو انجام بدی.
3-برنامه های زیادی برای عکس برداری و فیلم برداری از داخل بازی هستند. اما من برنامه ی Mirillis Action رو بهت پیشنهاد میکنم چون ساپورت و محیط کاری مفصل تر و بهتری از نرم افزار های دیگه داره...
4-خب برای ویدئو بستگی داره شما منظورت از ادیت در چه سطحی باشه. اگر ادیت توی سطح پایینی قرار داشته باشه نرم افزار های xilisoft خوب هستند یا حتی خود ویندوز مووی میکر سیستم، اما اگر در سطح مونتاز و ادیت استدیویی حرفه ای میخوای باید از نرم افزار های سنگین تری استفاده بکنی من خودم sony vegas pro رو که ازش استفاده هم میکنم بهت پیشنهاد میکنم و برای کار مونتاژ و ادیت ویدئو فوق العاده محیط کاربری ساده و روانی داره و سریع راه میافتی...
بازم کمک دیگه ای ازم بر میاد خوشحال میشم پاسخگو باشم موفق باشی..
 ممنوت از کمکتون. S0 (74)
1-من یوتیوب رو انتخاب می کنم چون به نظر من فضای بهتری داره و من میخوام ویدیو های 10 دقیقه ای تا 15 دقیقه رو در اونجا اپلود کنم
2- من نمیدونم چجوری باید لوگو بسازم ایا اسونه یا سخت؟ اموزش کاملی درباره ساختن لوگو هست؟
3-این برنامه رو که گفتین رو ویندوز10 64 بیت بالا میاد؟
4- پس یه سر به نرم افزارام میزنم و این برنامه رو نصب میکنم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان