امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساخت Watch Dogs 2 به اندازه اولین عنوان به طول نخواهد انجامید
[تصویر:  watch-dogs-aztak.ir_.jpg]
Watch Dogs 2 فعلا وجود خارجی ندارد اما اگر همانطور باشد که آقای Jonathan Morin انتظار دارند، ساخت آن چندان به طول نخواهد انجامید.
آقای Jonathan Morin به عنوان creative director بازی Watch Dogs در مصاحبه با Eurogamer پیرامون ساخت یک دنباله می گویند:
نقل‌قول: در حال حاضر چیزی به نام  Watch Dogs 2 وجود خارجی ندارد ما اگر دنباله ای هم در کار باشد مسلما دیگر به مانند سفری که سپری کردیم نخواهد بود. بخش عظیم آن این بود که تعریف درستی را از Watch Dogs که چه چیزی است ارائه کنیم. زمانی که شما نقطه آغازین را داشته باشید، چیزی که پس از آن جالب خواهد بود این است که بازیکنان دوست دارند شاهد چه مواردی باشند؟ مخصوصا با تاخیری که تجربه کردیم تنها تمرکز ما این بود که بتوانیم Watch Dogs اصلی را عرضه کنیم. پس از آن وقت خواهیم داشت که ببینیم کار به کجا پیش می رود  و واقعا فکر می کنم که Ubisoft به خوبی از وقت خود برای تعیین آینده این عنوان استفاده می کند.
از آقای Morin پرسیده شد که آیا دنباله این عنوان ساخته خواهد شد یا خیر؟ ایشان توضیحی در این رابطه ارائه نکردند اما پاسخ می دهند:
نقل‌قول:  فکر می کنم وضعیت بسیار مناسبی را دارا هستیم. من واقعا علاقه مند هستم که به اعماق ابر ارتباطات، هک کردن کل یک شهر و کنترل آن نفوذ کنم. موارد بسیار جالبی در زمان ساخت  Watch Dogs دستگیرمان شد که ارزش پیگیری را دارا هستند. فعلا برای من تعطیلات است.
Watch Dogs در 27 می برای PC, PS3, PS4, Xbox 360 و Xbox One عرضه خواهد شد.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قابلیت شخصی‌سازی آپارتمانتان در Cyberpunk 2077 وجود نخواهد داشت White Beard 1 3,905 11-09-2021, 02:57 PM
آخرین ارسال: ibath
  DLC ایرانی حماسه سورنا برای عنوان Total War Rome 2 SHAHAB.KAVOOSI 14 23,002 01-05-2021, 11:06 AM
آخرین ارسال: amoali
  نینتندو سوییچ برای پنجمین ماه پیاپی، عنوان پرفروش‌ترین کنسول بازی در ایالات متحده را White Beard 0 1,484 10-18-2019, 09:29 PM
آخرین ارسال: White Beard
  سازندگان The Outer Worlds، به لطف مایکروسافت، به فکر ساخت بازی بعدی خود هستند White Beard 0 1,219 10-18-2019, 09:26 PM
  بازی Payday 3 زودتر از سال ۲۰۲۲ منتشر نخواهد شد White Beard 0 1,283 10-12-2019, 10:25 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان