امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساخت sleeping dogs2 برای کنسول های نسل بعد
United Front Games سازنده عنوان sleeoing dogs قصد دارد تا یک عنوان جهان آزاد برای نسل بعد بسازد و به احتمال زیاد این عنوان sleeping dogs2 خواهد بود.

[تصویر:  p771_SleepingDogs21.jpg]

روز سه شنبه طی یک آگهی استخدام discovered a job opening از طرف United Front Games اعلام شد که: به تعدادی برنامه نویس حرفه ای برای کنسول های نسل جدید نیازمندیم.

شرایط افرادی که ما نیاز داریم: سابقه برنامه نویسی برای بازی ها با برنامه های حرفه ای را داشته باشند.آشنایی با مدل های برنامه نویسی در شبکه. سابقه حضور در ساخت عناوین اکشن و جهان آزاد و همچنین اشتیاق فراوان برای ساخت یک عنوان open worldدر کلاسی بالا و چند نفره را داشته باشد.

این صحبت ها نشان می دهد که به زودی نسخه جدید این عنوان از سوی این استودیو معرفی خواهد شد و همانگونه که در صحبت ها هم اشاره شده بود قابلیت چند نفره نیز به آن اضافه خواهد شد.همچنین اعلام شده که به زودی جزئیات بیشتری از این بازی منتشر خواهد شد .

عنوان sleeping dogs در تاریخ 14 آگوست منتشر شد و در آن شهر هنگ کنگ درگیر آشوب جنایت کاران شده بود و شخصیت اصلی بازی در آن به مبارزه با خلاف کاران می پرداخت و این برخلاف داستان های سری GTA ساخته راکستار است که در آن شخصیت اصلی خود یک خلافکار است.

عنوان sleeping dogs سال گذشته بر روی 3 پلتفرم اصلی عرضه شد و موفقیت های خوبی نیز بدست آورد.

حال باید منتظر ماند و دید آیا نسخه جدید این عنوان open world می تواند خود را برای مبارزه با GTA آماده کند یا خیر؟

منبع: http://gadgetinsiders.com/ps4-xbox-720-r...s/1205748/
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
بازی قابل تحسینی بودConfused62:
Confused74:
پاسخ
عالی بود بازیش حیف برا نسل بعد میاد
امسال مادریدی کشون داریممم

[تصویر:  unuhpmfk79r7oiox25dj.jpg]
پاسخ
این بازی شاهکار بود اما از این که برای کنسول نسل بعد میاد ناراحتم تو این وضع اقتصادی ما چطوری کنسول بخریم :(

[تصویر:  01832027028110186220.png]
پاسخ
آخ جان ایول خیلی بازیش حال میده واقعا تکه Confused74:Confused62:
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
اصلا از بازیش خوشم نیومد نمی دونم چرا Confused43:
پاسخ
(02-03-2013, 10:05 PM)arash12 نوشته است: اصلا از بازیش خوشم نیومد نمی دونم چرا Confused43:

اتفاقا من خیلی از این بازی خوشم اومد واقعا جزئیاتش عالی بود من با گذاشتن کلاه زمانی که موتور سواری میکرد خیلی حال کردم ایمنی حتی در بازی حتی در موقع درگیری
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
اِه،Sleeping Dogs 2 هم داره ساخته می شه!
پاسخ
(02-03-2013, 10:16 PM)spartacus نوشته است:
(02-03-2013, 10:05 PM)arash12 نوشته است: اصلا از بازیش خوشم نیومد نمی دونم چرا Confused43:

اتفاقا من خیلی از این بازی خوشم اومد واقعا جزئیاتش عالی بود من با گذاشتن کلاه زمانی که موتور سواری میکرد خیلی حال کردم ایمنی حتی در بازی حتی در موقع درگیری
خوب به من چه Confused25:
من نظر شخصیمو گفتم اصلا از تیپ بازیش خوشم نیومد.حالا کلی بگم با این تیپ بازی ها حال نمی کنم (مخصوصا این gta قابل تحمل تره)Confused43: یا بازی نمی کنم یا اگه بازی کنم بازی هایی مثل دارک سولز یا company of heroes یا dishonored و هیتمن و امثالهم بازی می کنم Confused24:Confused74:
پاسخ
(02-03-2013, 10:33 PM)arash12 نوشته است:
(02-03-2013, 10:16 PM)spartacus نوشته است:

خوب به من چه Confused25:
من نظر شخصیمو گفتم اصلا از تیپ بازیش خوشم نیومد.حالا کلی بگم با این تیپ بازی ها حال نمی کنم (مخصوصا این gta قابل تحمل تره)Confused43: یا بازی نمی کنم یا اگه بازی کنم بازی هایی مثل دارک سولز یا company of heroes یا dishonored و هیتمن و امثالهم بازی می کنم Confused24:Confused74:

باشه بابا حالا چرا میزنی خوب هرکی یه سلیقه ای داره موفق باشی گلمConfused24:Confused74:

اینگمار برگمان
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مطالعه سیستم های آنلاین بازی باکارات در تلفن همراه برای درآمدزایی Hanako 0 914 01-26-2024, 08:49 PM
آخرین ارسال: Hanako
  Rockstar برای GTA 6 برنامه‌های زیادی دارد The White Witcher 37 10,465 01-05-2024, 06:31 PM
آخرین ارسال: hobit
  پیش ثبت نام برای بازی پابجی موبایل نیواستیتس pc0133 0 4,769 09-10-2021, 10:31 PM
آخرین ارسال: pc0133
  ثبت اختراع جدید سونی اتصال شبکه‌ای کنترلر پلی‌استیشن را برای بازی‌های ویدئویی پردازش White Beard 1 4,685 02-08-2021, 06:16 PM
آخرین ارسال: samin2013
  DLC ایرانی حماسه سورنا برای عنوان Total War Rome 2 SHAHAB.KAVOOSI 14 23,101 01-05-2021, 11:06 AM
آخرین ارسال: amoali

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان