امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساعت 3 (2)
[font=Mihan-IransansBold]قسمت[/font]

[font=Mihan-IransansBold]2[/font]
[font=Mihan-Iransans]بایه متور نه چندان تمیز اومد منم که از درد داشتم میمردم گفتم سریع باش دستشو دراز کرد به زور بلندش شدم کمکم کرد سوار متور بشم خودشم نشت بعدشم با تمام سرعت به سمت بیمارستان رفتیم بهش گفتم تو کی هستی که گفت فکر کنم من باید این سوال رو بپرسم و گفت من یه انسان تو کی هستی گفتم منم یه زخمی گفت فکر نکنم زخمی باشی بیشتر به گوشت کوبیده می خوری رسیدیم بیمارستان که گفت از جات تکون یه نگاه بهش کردم خودش فهمید رفت داخل بیمارستان که بعد با چند تا پرستار رو یه تخت اومد منو گذاشتن رو تخت بعدشم گفت هی نگرا ن نباش بعدم منو بردن  تو اتاق بعدم یه آمپول زدن و خوابم برد  وقتی بهوش اومدم دیدم بالا سرمه گفتم اسمت چیه گفت تو بهم بگو نیل داشت می رفت بیرون که گفتم هی نیل ممنون تقریبا بعد از دو روز مرخصم کردن منم اولین کاری کردم رفتم تو پارکینگ دنبال متور نیل گشتم متورو دیدم رفتم نزدیک دیدم زیر پاهام پر از خونه رفتم نزدیک تر باورم نمی شد پا های نیل رو بریده بودن  چند بار تکونش دادم که یک دفعه یکی گفت سعی الکی نکن اون زنده نمیشه رفتم عقب گفتم تو کی هستی گفت نیازی نیست تو بدونی فقط بگم اتفاقی که برای پاهات افتاد یه اشتباه کاری بود که ماهم در عوض هزینشو پرداخت کردیولی این دوستت هم یه تذکر باشه که پیگیر ماجرا نشی البت مشکل از تو بود که در یه زمان اشتباه تو یه مکان اشتباه بودی تا اومدم بگم تو نمی تونی فرار کنی سوار ماشین شد و رفت اون لحظه نمی دونستم چکار کنم که صدای...[/font]
پاسخ
مرسی ولی غلط املایی زیاد داشت و بعضی فعل هارو جا انداخته بودی
قسمت دوم هم نسبت به قسمت اول خیلی دیر گذاشتی
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ
(07-29-2016, 06:08 PM)dark raider نوشته است: مرسی ولی غلط املایی زیاد داشت و بعضی فعل هارو جا انداخته بودی
داداش شرمنده بابت تاخیر و همچنین بابت غلط املایی ها وی فعل عا بخواتر زبونه عامیانه هست  الانم نگفتیم زبان گفتم زبون چون زبون داستان عامیانست
پاسخ
(07-29-2016, 11:22 PM)Hitler.16 نوشته است:
(07-29-2016, 06:08 PM)dark raider نوشته است: مرسی ولی غلط املایی زیاد داشت و بعضی فعل هارو جا انداخته بودی
داداش شرمنده بابت تاخیر و همچنین بابت غلط املایی ها وی فعل عا بخواتر زبونه عامیانه هست  الانم نگفتیم زبان گفتم زبون چون زبون داستان عامیانست

درسته عامیانه هستن ولی بعضی جاها اصلا فعلی وجود نداره و بعضی جاها فع با جمله تطابق نداره چه در زبان عامیانه چه کتابی
ولی در کل بهش میخوره داستان قشنگی باشه 
ادامه بده حتما
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ
(07-29-2016, 11:25 PM)dark raider نوشته است:
(07-29-2016, 11:22 PM)Hitler.16 نوشته است:

درسته عامیانه هستن ولی بعضی جاها اصلا فعلی وجود نداره و بعضی جاها فع با جمله تطابق نداره چه در زبان عامیانه چه کتابی
ولی در کل بهش میخوره داستان قشنگی باشه 
ادامه بده حتما
حتما ممنون
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ساعت 3 (3) Hitler.16 4 2,147 10-01-2016, 08:00 PM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  ساعت 3 (1) Hitler.16 2 1,711 07-24-2016, 06:47 PM
آخرین ارسال: Hitler.16

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان