امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سال تحصیلی| شروعی برای گیم یا پایانی برای گیمر
حاج امیر دمت گرم قضیه جان اسنو رو نمی دونستم! دارم از خوشحالی شاخ در میارم!

کاملا هم موافقم ادم اگه برنامه داشاه باشه خیلی موفق میشه ولی متاسفانع هیچ وقت نمیتونم خودمو با اون برنامع ای که اول سال برا خودم میریزم وقف بدم!
به هر حال ممنون!
پاسخ
تاپیک جالبی بود Barare
در اینجا یه جمله میچسبه که منم گفتم براتون بنویسم
به قول معروف همیشه دردو دل پدر مادر ها در همۀ موارد "تا چشم بزاری رو هم تموم میشه S0 (43) " هست:
غصه نداره که تا چشم به هم بزنی ۹ ماه تموم میشه S0 (43)  …
” زمزمه های پدر و مادر در غروب ۳۱ شهریور “
S0 (43)
پاسخ
هنوز کامل نخوندم صفحع اول را اما یه نصیحت بهتون می کنم که اگه گوش بدید رستگار خواهید شد

دور گیم لعنتی را خط بکشید
ارزش نداره برای یک ساعت بازی که ارزش هیچی را نداره و چیزی اخرش گیرت نمیاد بخوای کاری کنی که معدلت حتی یه صدم کم بشه

ماه مهر پایان گیم برای من است و همین جا تا ۱۰ ماه بعد از گیم و گیمفا خداحافظی می کنم.

خدانگهدار
[تصویر:  image?url=8Oaj9Ryq1G1_p3lLnXlsaZgGzAie6M...format=jpg]
پاسخ
(09-24-2015, 10:49 AM)Trevor Morris نوشته است: هنوز کامل نخوندم صفحع اول را اما یه نصیحت بهتون می کنم که اگه گوش بدید رستگار خواهید شد

ارزش نداره برای یک ساعت بازی که ارزش هیچی را نداره و چیزی اخرش گیرت نمیاد بخوای کاری کنی که معدلت حتی یه صدم کم بشه

ماه مهر پایان گیم برای من است و همین جا تا ۱۰ ماه بعد از گیم و گیمفا خداحافظی می کنم.

خدانگهدار

خب نباید زیاد بازی کنی دیگه. اول باید به درس برسید چون خیلی مهمتره و در اوقات فراغت و بیکاری گیم هم بازی کنید.
من یکی نمیتونم دورش خط بکشم. اصلا نمیشه لامصب.
...

پاسخ
با این بازی هایی که داره تو 2016 میاد مگه میشه دل کند تازه هنوز متال برای من مونده حالا هم درس میخونیم هم بازی میکنیم :D
من خودم یه...خون رو میشناسم که 24 ساعته پای کنسوله بعد معدلش هر سال 20 میشه Confused
خوش به حالش ما که 17یا18 بگیریم کلاهمون رو میندازیم بالا :rolleyes:
[تصویر:  76561198355324646.png]
پاسخ
(09-24-2015, 10:49 AM)Trevor Morris نوشته است: هنوز کامل نخوندم صفحع اول را اما یه نصیحت بهتون می کنم که اگه گوش بدید رستگار خواهید شد

خدانگهدار

به این کار شما میگن افراط!
افراط در هر کاری بده!
چه درس، چه تفریح و حتی در عبادت!
اگه شما تو هرکدوم حد اعتدال رو با توجه به شرایط نگه داری مطمئن باش هیچ صدمه ای به زندگیت وارد نمیشه!
پاسخ
شما میگی نمیتونم دل بکنم
اوشون میگه اوقات فراغت
اما اگه می خوای واقعا رستگاری واقعی که من مورد نظرم هست را تجربه کنی
حتی یه ثانیه هم نباید بری سراغش
اگه تا به حال این کار را انجام ندادی بزار اثارش رابگم

ابازی رایانهدای موجب خسته شدن شدید مغز و درگیر شدن حتی در مدت کوتاه میشه که باعث میشه یا حوصله برای درس نداشته باشی یا خوب درس را یاد نگیری

ازی رایانه ای خشن موجب تاثیر روی ضمیر ناخود اگاه شما میشه و روی طرز رفتار و برخورد شما تاثیر بسیار شدید و بدی داره

دوری از بازی رایانه ای موجب افزایش بازده یادگیری٫خوش رو شدن و بهبود ارتباطات اجتماعی فرد میشه

اگه نمی تونی دور بازی را خط بکشی باید بگم که متاسفانه شما خودتون را خیلی وابسته کردید و الان معتاد گیم شده اید.با عرض معذرت.
[تصویر:  image?url=8Oaj9Ryq1G1_p3lLnXlsaZgGzAie6M...format=jpg]
پاسخ
(09-24-2015, 11:02 AM)Trevor Morris نوشته است: شما میگی نمیتونم دل بکنم
اوشون میگه اوقات فراغت

ابازی رایانهدای موجب خسته شدن شدید مغز و درگیر شدن حتی در مدت کوتاه میشه که باعث میشه یا حوصله برای درس نداشته باشی یا خوب درس را یاد نگیری

ازی رایانه ای خشن موجب تاثیر روی ضمیر ناخود اگاه شما میشه و روی طرز رفتار و برخورد شما تاثیر بسیار شدید و بدی داره

دوری از بازی رایانه ای موجب افزایش بازده یادگیری٫خوش رو شدن و بهبود ارتباطات اجتماعی فرد میشه

اگه نمی تونی دور بازی را خط بکشی باید بگم که متاسفانه شما خودتون را خیلی وابسته کردید و الان معتاد گیم شده اید.با عرض معذرت.

حالا اینا رو گفتی من برم یکم  Gamer4
فعلا
[تصویر:  game_of_thrones__a_clash_of_kings_by_stm...5ntv92.jpg]
پاسخ
اوشون میگه اوقات فراغت

شما صدا و سیما زیاد نگاه میکنی نه؟
پاسخ
(09-24-2015, 11:13 AM)SaeedSk0157 نوشته است:
اوشون میگه اوقات فراغت

شما صدا و سیما زیاد نگاه میکنی نه؟

شبکه سلامت زیاد میبینه
[تصویر:  game_of_thrones__a_clash_of_kings_by_stm...5ntv92.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  توصیه هایی به گیمرها برای ارسال هدیه hsparmizan 0 184 11-26-2023, 02:28 PM
آخرین ارسال: hsparmizan
  نکته ها و توصیه هایی برای ایام امتحانات یه گیمر یا یه کاربر Station 212 43,148 09-11-2022, 07:14 PM
آخرین ارسال: arameshtala
  کینگستون ماژول های حافظه FURY Renegade DDR5 را برای گیمرها معرفی کرد ramin5280 1 763 07-20-2022, 04:29 PM
آخرین ارسال: sohrabmgj
  طریقه نصب انی دسک برای کامپیوتر mohadeseesmaeeli 0 826 04-26-2022, 11:59 AM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli
  طریقه دانلود گوگل کروم برای اندروید با لینک مستقیم mohadeseesmaeeli 0 862 04-20-2022, 03:11 PM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان