امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایت های درخواستی
با سلام خدمت دوستان...
یه سایت عالی برای خرید cd key اشتراکی میخواستم!!!
نکته مهم پشتیبانی فلان سایت هستش.خواهشا به این نکته توجه کنید.
الان سایت در این زمینه زیاد شده که فقط شعار میدن ولی وقتی خرید کردی هیچ کس پاسخگو نیست! 112
با تشکر. S0 (24)
پاسخ
(06-23-2016, 09:57 AM)Zeus-67 نوشته است: با سلام خدمت دوستان...
الان سایت در این زمینه زیاد شده که فقط شعار میدن ولی وقتی خرید کردی هیچ کس پاسخگو نیست! 112
با تشکر. S0 (24)
سلام،
بفرمایید:
لینک

قابل اعتماد هستن، بنده خودم از همونجا سی دی کی اشتراکی سفارش میدم.
[تصویر:  Serv5.jpg]
Negan
پاسخ
(06-23-2016, 10:09 AM)Yves Guillemot نوشته است:
(06-23-2016, 09:57 AM)Zeus-67 نوشته است: با سلام خدمت دوستان...
با تشکر. S0 (24)
سلام،
بفرمایید:
لینک

قابل اعتماد هستن، بنده خودم از همونجا سی دی کی اشتراکی سفارش میدم.
با تشکر از شما.حقیقتش یه سری حرف و حدیث در مورد این سایت شنیدم...حالا تا چه اندازه واقعیت داشته باشه رو خدا میدونه.
بازم ممنون. S0 (24)
پاسخ
سلام دوستان من دنبال یک سایت دانلودرایگان بازی کامپیوتر می گردم مهم هم نیست که سایت ایرانی باشه یاخارجی مهم این که بازی های معروفی مانند watchdogs-gtaV-Hitman6رورایگان وکامل برای دانلود قرار داده باشه
بازم میگم بازی کامل باشه نه بلک باکس و سانسورشده هم نباشه مهم نیست که حجم پارت هازیادباشه فقط یک نکته ی دیگه که مهم این که کرک بازی هامعتبرباشه وبازی هاویروسی نباشن

باتشکر
پاسخ
(06-28-2016, 08:42 AM)mgt761 نوشته است: سلام دوستان من دنبال یک سایت دانلودرایگان بازی کامپیوتر می گردم مهم هم نیست که سایت ایرانی باشه یاخارجی مهم این که بازی های معروفی مانند watchdogs-gtaV-Hitman6رورایگان وکامل برای دانلود قرار داده باشه
بازم میگم بازی کامل باشه نه بلک باکس و سانسورشده هم نباشه مهم نیست که حجم پارت هازیادباشه فقط یک نکته ی دیگه که مهم این که کرک بازی هامعتبرباشه وبازی هاویروسی نباشن

باتشکر

این سایت هست که البته به دستور کارگروه مصادیق مجرمانه بعضی بازی ها و پاک میکنه.
اما این یکی عالیه.
[تصویر:  www.rahafun.com-Yellow-by-Carlos-Ortega-Elizalde-55.jpg]

پاسخ
سلام سایتی هست که تمامی DLCها و آپدیت‌های بازی Dying Light رو داشته باشه؟
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
(06-28-2016, 11:07 PM)Cpt. John "Soap" MacTavish نوشته است: سلام سایتی هست که تمامی DLCها و آپدیت‌های بازی Dying Light رو داشته باشه؟

فکر کنم Top2download داشته باشه. اگر هم حذف شده باشه، توی کانال تلگرامش بگردید لینکشو پیدا می‌کنید
[font=GFRegular, 'Helvetica Neue', HelveticaNeue, Arial, sans-serif]The chain of retaliation is what will truly bind this board together as one[/font]

پاسخ
سلام یه سایتی میخوام تمام آپدیت ها و dlc رینبو سیکس رو بزاره چه ایرانی و چه خارجی
با تشکر
پاسخ
سلام
سایتی میخوام که مود ها و آپدیت ها و dlc ها و این چیزارو برای بازی های pc داشته باشه و آپدیت هم باشه سایتش 
ممنون
[تصویر:  Am1rM0hamad_BK.png]
پاسخ
(07-06-2016, 12:31 AM)Am1rM0hamadBK نوشته است: سلام
سایتی میخوام که مود ها و آپدیت ها و dlc ها و این چیزارو برای بازی های pc داشته باشه و آپدیت هم باشه سایتش 
ممنون
لینک سایت بازی تاک
بهترین سایت دانلود بازی و آپدیت و DLC همین سایت هست.
[تصویر:  u2u6lkk2gtcs.gif]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی سایت کاهش پینگ pixow.ir (اسکم) cudamilad 4 980 03-08-2024, 07:41 AM
آخرین ارسال: ulnaoperating
  معرفی سایت دانلود فیلم و موزیک farrokh 4 1,696 07-31-2022, 09:59 PM
آخرین ارسال: Filimato
Heart آموزش های طراحی سایت و کسب و کار اینترنتی saeed74 1 915 05-16-2022, 11:05 PM
آخرین ارسال: mobinastra
  سایت خدمات حرفه ای سئو ارزان و آموزش سئو حرفه ای رایگان mobinastra 0 749 05-16-2022, 11:01 PM
آخرین ارسال: mobinastra
  معرفی سایت تور استانبول farahnaz12 2 1,668 04-02-2022, 04:51 AM
آخرین ارسال: rootsturkey

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان