امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرور سمپ گیمفا
سلام و خسته نباشید خدمت تیم مدیریت سایت بزرگ و محبوب گیمفا

راستش نمیدونستم این موضوع رو کجا و در چه قالبی بیان کنم

همونطور که خودتون میدونین ما ایرانی ها اکثرا مشکل سرعت پایین اینترنت و قطعات سخت افزاری رو داریم

از اونجایی که بازی gta : sa با سخت افزار 90%ـه پلیرهای ایرانی سازگاری داره و از طرفی یه بازیه خیلی محبوب هست بین بازیکن ها به خصوص در بخش MultyPlayer

پیشنهادم اینه که یه سرور طراحی و اجرا بشه به اسم گیمفا

سوالی که این وسط هست اینه که چرا یه سایت جامع در بخش بازی ، یه سرور بازی gta نداره

نظری بود که دوست داشتم با تیم مدیریتی در میون بذارم

تصمیم با خودتون ، مرسی و تشکر
I Like Darkness , This Is Difference Between Me And You
پاسخ
(10-04-2014, 12:19 AM)'NiNja_Shadow' نوشته است: سلام و خسته نباشید خدمت تیم مدیریت سایت بزرگ و محبوب گیمفا

همونطور که خودتون میدونین ما ایرانی ها اکثرا مشکل سرعت پایین اینترنت و قطعات سخت افزاری رو داریم

از اونجایی که بازی gta : sa با سخت افزار 90%ـه پلیرهای ایرانی سازگاری داره و از طرفی یه بازیه خیلی محبوب هست بین بازیکن ها به خصوص در بخش MultyPlayer

سوالی که این وسط هست اینه که چرا یه سایت جامع در بخش بازی ، یه سرور بازی gta نداره

سلام..! 
به جای این که در بخش ارتباط با مدیریت انجمن چنین تاپیکی قرار می دادید از طریق آدرس یاهو Kasra_half_life با وی در ارتباط باشید!
تشکر.

پاسخ
(10-04-2014, 07:25 PM)'Garrys' نوشته است:
(10-04-2014, 12:19 AM)'NiNja_Shadow' نوشته است: سلام و خسته نباشید خدمت تیم مدیریت سایت بزرگ و محبوب گیمفا

سلام..! 
به جای این که در بخش ارتباط با مدیریت انجمن چنین تاپیکی قرار می دادید از طریق آدرس یاهو Kasra_half_life با وی در ارتباط باشید!
تشکر.

مرسی برای راهنمایی ، باهاشون صحبت میکنم

و عذر میخوام بابت ایجاد چنین تاپیکی
I Like Darkness , This Is Difference Between Me And You
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان