نظرسنجی: اموزش SHARE پلاس
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
پلاس دو نفره
100.00%
5 100.00%
خیر
0%
0 0%
در کل 5 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سلام PS PLUS (اموزش گرفتن PLUS رایگان 2 روزه به همراه عکس)
سلام ، حدود یک ماه پیش بود که خبر قفل شدن روش پلاس رایگان ژاپن رو براتون گذاشتم و امروز برگشتم با اموزش گرفتن پلاس رایگان به مدت دو روز.

قابل توجه همه ی دوستان این روش با هر اکانتی امکان پذیر هست.

توجه:
بنده زیاد این روش رو پیشنهاد نمیدم چون عواقبش رو نمیدونم به علت اینکه در بخش SAVE GAME DATA هست پیشنهاد نمیکنم.
در ازای این روش میتوانید با گرفتن کارت های پلاس به صورت دو نفره و SHARE آن به صورت دو نفری از پلاس لذت ببرید.

این روش دارای 4 مرحله می باشید:

1- ابتدا کنسول را روشن نمایید و وارد داشبورد بالایی PS4 شوید و وارد بخش setting شوید.
[/url]عکس 1

2- وارد گزینه ی application save data management شوید.
عکس 2

3- در این بخش میتوانید وارد هر دو گزینه AUTO-APLOAD یا SAVE DATA IN ONLINE STORAGE شوید البته من تنها وارد بخش SAVE DATA IN ONLINE شدم ولی گزینه ی AUTO-UPLOAD هم دو روز را میدهد.
عکس 3

4-این مرحله بعد از مرحله اول از همه راحت تره :D و شما فقط باید گزینه TRY PS PLUS FREE FREE FOR 2 DAYS را انتخاب کنید.
عکس 4

و تمام، اکانت شما الان دارای پلاس دو روزه است و اگر اکانتی که باهاش پلاس گرفتید اکتیو باشه پلاس روی بقیه اکانتاتون فعال میشه ولی برای دانلود تم ها و بازی های مجانی پلاس حتما باید از اکانتی که در ان پلاس گرفته شد دانلود کنید.

اگر تمایل به استفاده پلاس به صورت دو نفره دارید در نظر سنجی گزینه پلاس دو نفره را انتخاب کنید تا اموزشش را قرار دهم.
[url=http://*****/images/n805haubt5veejv2627y.jpg]

[تصویر:  Screen_Shot_2016-06-12_at_5.02.41_PM.0.png]
پاسخ
سلام داداش من دستگاهم ریجنش 3هست . این روشو رفتم ولی توی عکس چهارم بجای اون عکس شما 
عکس دیگه ای میاد . 4 تا توضیح داره و زیرش redeom code و ps plus هست . ps plus میرم هم خرید 3 ماه و 12 ماهه میاد . چی کار کنم ؟؟
لطفا راهنمایی کنید
پاسخ
(11-25-2015, 06:38 PM)Game Revolution نوشته است: سلام داداش من دستگاهم ریجنش 3هست . این روشو رفتم ولی توی عکس چهارم بجای اون عکس شما 
عکس دیگه ای میاد . 4 تا توضیح داره و زیرش redeom code و ps plus هست . ps plus میرم هم خرید 3 ماه و 12 ماهه میاد . چی کار کنم ؟؟
لطفا راهنمایی کنید
به نظر من کلا بی خیالش شو
چون 2 روز ارزششو نداره
میتونی پلاس 3 ماهه رو 60 تومن بخری اگه پول نداری هم بیخیالش شو  یه وقت دیدی سونی بنت کرد
پاسخ
ممنون بابت راهنماییتون . یه بارم امتحان میکنم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,695 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  اموزش share کردن پلاس،بازی دیجیتالی،تم و..... ALIREZA A.T.A 4 18,621 06-21-2017, 03:05 AM
آخرین ارسال: Mmdas
  اموزش گرفتن پلاس 2 روزه(جدید) ALIREZA A.T.A 1 2,143 10-13-2015, 06:04 PM
آخرین ارسال: End Of The Line
  روش دریافت تمامی بازی های pre-order در ps4 بصورن رایگان!!!!!!!!!! Amir Hidden 4 13,097 05-16-2015, 05:16 AM
آخرین ارسال: sinazaid
  اموزش اپدیت کردن ps4 ubi 2 3,696 12-19-2014, 09:53 AM
آخرین ارسال: long shot

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان