امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات انتقادات و پیشنهادات پیرامون انجمن
سایت خوب و زیباییه . اگه یکم مشهور بشه می تونه بهترین سایت بشه
پاسخ
سلام و خسته نباشد! 15 دقیقه نمیشه که عضو فروم شدم! ولی یه ایراد اساسی پیدا کردم!!!!!! و اون اینکه وقتی روی "خروج" یا انگلیسش "Log Out" کلیک می کنم. پیام میاد با موفقیت خارج شدید! ولی وقتی روی دکمه ی Back مرورگرم کلیک می کنم به راحتی با نام من وارد فروم میشه!!!!!!!! با تشکر از زحمات شما بزرگواران باید بگم که این چه امنیتیه!؟؟ O-:< (-:
پاسخ
(06-10-2012, 03:22 PM)E.GH.A نوشته است: سلام و خسته نباشد! 15 دقیقه نمیشه که عضو فروم شدم! ولی یه ایراد اساسی پیدا کردم!!!!!! و اون اینکه وقتی روی "خروج" یا انگلیسش "Log Out" کلیک می کنم. پیام میاد با موفقیت خارج شدید! ولی وقتی روی دکمه ی Back مرورگرم کلیک می کنم به راحتی با نام من وارد فروم میشه!!!!!!!! با تشکر از زحمات شما بزرگواران باید بگم که این چه امنیتیه!؟؟ O-:< (-:

وقتی روی Back کلیک میکنید صفحه ی قبل رو میبینید به صورت Refresh نشده !
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.
پاسخ
(06-10-2012, 04:07 PM)Maximum-Dev نوشته است:
(06-10-2012, 03:22 PM)E.GH.A نوشته است: سلام و خسته نباشد! 15 دقیقه نمیشه که عضو فروم شدم! ولی یه ایراد اساسی پیدا کردم!!!!!! و اون اینکه وقتی روی "خروج" یا انگلیسش "Log Out" کلیک می کنم. پیام میاد با موفقیت خارج شدید! ولی وقتی روی دکمه ی Back مرورگرم کلیک می کنم به راحتی با نام من وارد فروم میشه!!!!!!!! با تشکر از زحمات شما بزرگواران باید بگم که این چه امنیتیه!؟؟ O-:< (-:

وقتی روی Back کلیک میکنید صفحه ی قبل رو میبینید به صورت Refresh نشده !

با تشکر از جوابتون. دقیقا حق با شماست. موفق باشید. :-)
پاسخ
باعرض سلام و خسته نباشید چند روز البته کار من نبود کار پسر دایم بود یک تایپک داد که ولی من این جمله را تصحیح می کنم و می گویم که سایت GAMEFA یکی از بهترین سایت هایی است که من تا به حال دیدم چون من اخبار جدید بازی های روز دنیا را از این سایت پیگیری می کنم و خواهم کرد . حالا اگر امکان این امکان دارد که مدیر محترم سایت مرا عفو کرده و طلب بخشش قرار دهد .
باارزوی سلامتی شما و کلیه دوستانی که در این سایت فعالیت می کنند امیدوارم که این سایت همیشه سرافراز و سربلند باشد
پاسخ
خسته نباشید واسه سایت خوبتون
اگه میشه به مطلباتون یه قسمت اشتراک گذاری اضافه کنید تا مطلبایی که برای ما جالبه رو بتونیم راحت تر با بقیه به اشتراک بذاریم
[تصویر:  user_25.jpg]
پاسخ
(07-30-2012, 10:43 PM)sinax8 نوشته است: خسته نباشید واسه سایت خوبتون
اگه میشه به مطلباتون یه قسمت اشتراک گذاری اضافه کنید تا مطلبایی که برای ما جالبه رو بتونیم راحت تر با بقیه به اشتراک بذاریم
با سلام بزودی انجمن تغییرات اساسی خواهد کرد و این هم یکی از اون موارد خواد بود...
پاسخ
اگه میشه یه چت باکس اضافه کنید Confused74:
پاسخ
(08-15-2012, 02:54 PM)JOKER نوشته است: اگه میشه یه چت باکس اضافه کنید Confused74:

درصوردتی که امکانش باشه چت باکس هم قرار میگیره.
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.
پاسخ
اگه میشه گروه های کاربری جدیدی اضافه کنید : مانند Confused25:
مدیر ارشد - ناظم - کاربر فعال و ...
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرسنجی | نظر شما در مورد کارکرد انجمن در سال 1397 White Beard 2 2,502 03-20-2019, 09:51 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان