امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات انتقادات و پیشنهادات پیرامون انجمن
(09-16-2016, 09:47 PM)Dark Raider نوشته است: با این مورد موافقم که بشه نظراتی رو که منفی زیاد خوردن ببینیم آدم دوس داره ببینه چی نوشتن که انقدر منفی خورده 
قبلا میشد ببینی ولی الان دیگه نمیزاره اعصاب آدم خورد میشه 97119

این یه مشکل هست! چون اگه قرار بود کلن این قابلیت حذف بشه اون عبارت (اینجا را کلیک کنید) وجود نداشت دیگه ، امیدوارم هرچه زودتر مشکل برطرف بشه چون از این مسأله سواستفاده هایی هم صورت می گیره و با نظر هر بنده خدایی که مخالف باشن میان با منفی بارون از دسترس خارج می کنن
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -‌ - -

(08-21-2016, 05:34 PM)BELLATOR DEI نوشته است:
(08-21-2016, 05:31 PM)Hitler.16 نوشته است:
(08-21-2016, 05:27 PM)BELLATOR DEI نوشته است:
(08-21-2016, 05:22 PM)Hitler.16 نوشته است:

، خود بنده یکسری تحقیق داشتم دربارش تا یک هفته توی فکر فرو رفته بودم با اینکه حتی واردش هم نشده بودم. و مطمئن باشید وقتی تاپیکی بسته یا قفل میشه دلیل محکمی پشتش هست، دیگه هم بحث رو ادامه ندید.

بنده هم وقتی در این باره مطالبی خوندم به شدت تحت تأثیر قرار گرفتم و مدت زیادی ناراحت بودم و در کل افسردگی ام حاد تر شد

Sent from my iPhone using Tapatalk
پاسخ
انجمن دیگه اون انجمن سابق نیست که سوالت رو نپرسیده جوابت رو بدن!
متاسفانه کیفیت انجمن خیلی افت کرده
صبحدم چون کله بندد آه دود آسای من
چون شفق در خون نشیند چشم خون پالای من
پاسخ
(09-17-2016, 12:00 AM)Injured نوشته است: انجمن دیگه اون انجمن سابق نیست که سوالت رو نپرسیده جوابت رو بدن!
متاسفانه کیفیت انجمن خیلی افت کرده

خیلی از کاربران پر ارسال و فعال بازنشست شدن برای همین یکم طول می کشه تا مثل سابق بشه S0 (24)
;)  BIOSHOCK INFINITE

[تصویر:  bioshock1.jpg]
پاسخ
تو سایت اصلی تو قسمت نظرات گفتم که تاریخ ریلیز بازی فیفا 17 رو اشتباهی زدید از اون موقع تا حالا نمیدونم مدیر محترم بخش چیکار کرده که سایت برام درست باز نمیشه و قسمت نظرات هم برای من غیر فعال شده
سایت تو هیچ مرورگری برام درست باز نمیشه نمیدونم مشکل برای همه هست یا آی پی من رو دست کاری کردن
ممنون میشم سریع پاسخ بدید؟
پاسخ
(09-27-2016, 07:51 PM)BlueMoon نوشته است: تو سایت اصلی تو قسمت نظرات گفتم که تاریخ ریلیز بازی فیفا 17 رو اشتباهی زدید از اون موقع تا حالا نمیدونم مدیر محترم بخش چیکار کرده که سایت برام درست باز نمیشه و قسمت نظرات هم برای من غیر فعال شده
سایت تو هیچ مرورگری برام درست باز نمیشه نمیدونم مشکل برای همه هست یا آی پی من رو دست کاری کردن
ممنون میشم سریع پاسخ بدید؟

مطمئنا مشکل از شماست چون برای من براحتی باز میشه و غیر از اون حرف خاصی هم نزدید که براش بخوان دست به همچین کاری بزنن
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ
باسلام خدمت همه اعضا تحریریه واعضای فروم مشکل بنده ثبت نشدن نظر هست تو سایت وقتی نظرم رو مینویسم دگمه ثبت رو میزنم صفحه رفرش میشه اما  نظرم ثبت نمیشه این مشکل رو با اقای نراقی از طریق پیام خصوصی در میان گذاشتم ایشون  گفتن تو فروم مطرح کن خواهشا بررسی کنید مشکل از کجاست اسم کاربریم هم mojtaba33هست
پاسخ
کسی نیست جواب ما رو بده 63
پاسخ
(10-17-2016, 04:11 PM)Mojtaba33 نوشته است: کسی نیست جواب ما رو بده 63

شما با یه ایمیل دیگه یه اکانت دیگه بساز شاید مشکلت حل شد
پاسخ
(10-18-2016, 10:35 PM)b.madadi نوشته است:
(10-17-2016, 04:11 PM)Mojtaba33 نوشته است: کسی نیست جواب ما رو بده 63

شما با یه ایمیل دیگه یه اکانت دیگه بساز شاید مشکلت حل شد
.
خوب مشکل اینجاست اصلا نمیشه اکانت جدید بسازی همه چی رو درست وارد میکنم تا به سوال امنیتی میرسه از من ایراد میگیره مثلا میگه شیراز رو فارسی تایپ کنید فارسی مینویسم میگه سوال امنیتی رو اشتباه وارد کردید یا میگه عدد هشت رو فارسی تایپ کنید میزنم باز میگه اشتباه تایپ کردید پیش خودم گفتم نکنه IP من مشکل داره با نت ایرانسل هم تست کردم بازم همین مشکل دارم  
پاسخ
سلام بنظر من این قسمت اعتبار رو برگردونید چون حتی بخاطر اونم شده کاربرا بیشتر فعالیت میکردن بنظرم اگه باشه بهتره چون تاثیر زیادی تو فعال بودن میزاره
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرسنجی | نظر شما در مورد کارکرد انجمن در سال 1397 White Beard 2 2,508 03-20-2019, 09:51 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان