امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3
(05-13-2015, 10:57 AM)Mansour_699 نوشته است:
(05-13-2015, 09:54 AM)POIROT نوشته است:
(05-13-2015, 09:04 AM)Mansour_699 نوشته است: سلام دوستان، من ديروز بازي red dead اورجينالش رو خريدم و وقتي اومدم گذاشتم تو دستگاه كه بازي كنم با اين پيام مواجه شدم: you cannot play this game at the current video output setting كسي ميدونه مشكل از چيه؟ درضمن ps3 من اورجينال خوره و بازي هم كپي نيست. ممنون ميشم راهنماييم كنيد

با سلام ...
تنظیمات خروجی تصویر شما برای این بازی نادرست هست ، یک بار تنظیمات خود را بررسی کنید تا ایراد برطرف شود .

از کابل HDMI استفاده میکنی ؟ با چه رزولوشنی ؟ بازیی که خریداری کردید اگر قابش هم اورجینال باشه پشته قاب تنظیمات مورد نیاز تصویر قید شده مثلا : 720P ...
اگر زیاد وارد نیستید تنظیمات تصویر را به حالت اولیه برگردانید ( هیچ مشکلی به وجود نخواهد آمد فقط تنظیمات تصویر و صدا به حالت اولیه باز گردانده خواهند شد )  
موفق باشید  :heart:

من از كابل ٣ رنگ استفاده كردم، يعني تنظيمات تصوير تلويزيون رو به حالا عادي در بيارم؟ راستش من مبتدي هستم چطوري ميتونم بفهمم چه روزليشني دارم؟ اگر از كابل hdmi استفاده كنم ممكنه مشكل حل بشه؟

شما با کابل سه فیش دارید از کیفیت تصویر 560p استفاده می کیند.شما وقتی کابل HDMI وصل کنید در صفحه ی اصلی کنسول با کیفیت 1080 و در حین بازی ار کیفیت 720 برخوردار هستید.شما اگه کنسول رو با کابل HDMI وصل کنید هم از کیفیت بالاتری بهره می برید و هم چنین مشکلاتی رو توی اجرای بازی پیدا نمی کنید.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
كسي نيست جواب منو بده؟ پشت قاب بازي نوشته p٧٢٠ چطوري بايد تنظيمات تلويزيون رو روي p٧٢٠ تنظيم كنم؟
پاسخ
(05-13-2015, 02:39 PM)Mansour_699 نوشته است: كسي نيست جواب منو بده؟ پشت قاب بازي نوشته p٧٢٠ چطوري بايد تنظيمات تلويزيون رو روي p٧٢٠ تنظيم كنم؟

دوست عزیز انجمن برای همین رسیدگی ها هست  :heart:
من در چند تا کامنت بالاتر عرض کردم و یکی دیگر از عزیزان هم کاملتر کردن فقط یک نکته شما کامنت های بالاتر را خواندید  :huh:
تلویزیون شما درگاه یا همان پورت HDMI را دارد ؟
اگر دارد کابل را وصل کنید تنظیمات خاصی دیگه نداره ( تمام)
اونی هم که بنده گفتم پشت قاب بازی ذکر کرده منظورم این بود که تا همین کیفیت و رزولوشن مثلا بازی مکس پین ساپورت میکنه ( تمام ) 
  S0 (12)
[تصویر:  pl4b_outerhaven_by_freshpaprika-d5tno0f.png]
پاسخ
سلام به همه دوستان.
من بعد از هک شدن در Psn یک Psid جدید گرفتم. در حال حاضر cfw 4.70 habib روی دستگاه نصب است. اما بعد از تغییر دادن psid دستگاه به 4.65 میره و وقتی که می خوام در sign-in کنم میگه که باید upgrade کنی. ممنون میشم که یک توضیح کامل به من بدهید. ممنون
پاسخ
سلام...
من تا به حال با PS3 آنلاین نشدم.....
PS3 م کپی خوره و فریمورش Rebug 4.46 هستش.
میتونم آنلاین بشم؟ نمیخوام آنلاین بازی کنم فقط میخوام یه اکانت بسازم تا تروفی هام وارد اکانت شه.
پاسخ
(03-14-2015, 04:59 PM)farbod.music نوشته است: سلام من میخوام یه ps3 دست دوم بگیرم کدوم مدل بهتره و چه خصوصیاتی باید داشته باشه که هم خوب باشه هم مقرون به صرفه و در آینده برام مشکل ساز نشه. میخوام بازی های قدیمی و جدید رو که برای ps3 اومده بتونم بازی کنم

سلام داداش میخوام بهت یه توصیه بکنم ps3نگیر...
سعی که که پول بیشتر جمع کنی که ps4 بگیری من خودم زمانی که ps4اومده بود ps3رو گرفتم و میتونم بگم اشتباه بزرگی بود چون الان اکثر بازی ها برای کنسول های نسل هشت میاد دیگه نسل هفتم کم کم داره از بین میره برای همین توصیه میکنم که ps4بگیری دلیل دیگه ای که قابل ذکره اینه که اگه زمانی هک ps4به ایران برسه دیگه ps3رو فوقش 300 هزار تومن از میگیرنش و ps4قیمتش 2-3برابر میشه...
به عنوان  کسی که اینو تجvبه کردم بهت میگم ps3 نخری ولی خوب بستگی به تو داره
ببخشید زیاد شد:D
Im Back Baby 
After 3 Years 
S0 (2)
پاسخ
سلام من میخوایتم یهps3 بخرم میشه بگین بهترین نوعش چیه و چه هکی خوبه و قیمت دست دومش رو بگین ممنون
پاسخ
نگیر برادر من نگیر
من الان ps3  رو دستم مونده
اصا بازی براش نمیاد  
برای چی می خوای بگیری
می مونه رو دستت بازی هم نمی تونی باش بکن!
ps4 بگیر خیال خودتو راحت کن و لذت ببر
320 گیگ اسلیم
ولی توصیه می کنم که نگیر
اگه بگیری بد جور ضرر میکنی
300 400 تومن بذار روش ps4 بگیر
از ما گفتم بود
موفق باشی
پاسخ
دوستان من یه ps3 دست دو گرفتم ک ب صورت کاستوم فریم ور (cfw) کپی خور شده
راجع ب مواردی ک میتونه کنسولو خراب کنه میخوندم ی جا گفته بودن چون کنسول جل بریک میشه و امکان دسرسی ب فایلای سیستمی هس ممکنه تصادفا پاک بشن
و پاک شدنون راه حلی نداره
این فایلها کجا دقیقا قرار دارن؟ تو همون محیط XMB قابل دسرسین؟ من این کنسولو میدم دست برادر کوچیکم واسه همین میخوام پاک نکنه چیزیو
یه سوال دیگه این xmb(رابط کاربری اصلی ps3) همون cfwه؟ منظورم اینه ک اگه حس کنم xmb کند شده یا... با نصب دوباره فریم ور اونم درست میشه؟
دوستان من تا موقعی ک ب صورت تمام وقت با pc کار میکردم خیالم راحت بود هر مشکل بزرگی رو با فرمت و نصب دوباره ویندوز حل میکردم ولی متاسفانه الان فرصت یادگیری ندارم دست کم میخوام بدونم در صورت بروز مشکلات نرم افزاری (با توجه ب کپی خور بودن) راه حل واسه نصب دوباره سیستم عامل و کپی خور کردن دستگام هس؟ مشکل نرم افزاری وجود داره ک غیر قابل حل باشه؟
پاسخ
(06-23-2015, 07:38 PM)Mohammad-A₩$N78 نوشته است: نگیر برادر من نگیر
من الان ps3  رو دستم مونده
اصا بازی براش نمیاد  
برای چی می خوای بگیری
می مونه رو دستت بازی هم نمی تونی باش بکن!
ps4 بگیر خیال خودتو راحت کن و لذت ببر
320 گیگ اسلیم
ولی توصیه می کنم که نگیر
اگه بگیری بد جور ضرر میکنی
300 400 تومن بذار روش ps4 بگیر
از ما گفتم بود
موفق باشی
عزیز من خودم پلی فور دارم برای یکی میخوام که زیاد بازی نمیکنه گفتم پی اس تری مناسب تره .
حالا کدوم نوعش خوبه که قیمتش زیر شیصد باشه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4 arshiasaberi 3,546 507,387 05-03-2021, 12:03 PM
آخرین ارسال: tamir24
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 64,006 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,716 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,355 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,029 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان