امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4
سلام دوستان من تازه شروع کردم آنچارتد 4 بازی میکنم و بازیش عالیه فقط بعضی جاها انگار یکم افت فریم داره،مال شما هم اینطوریه یا فقط مال من اینجوریه؟ بازی هم آخرین آپدیت هست، و خیلی روون هم اجرا میشه
و توی کپچر گالری هم وقتی ویدیو بازی ها مثلا لست یا جی تی ای وی رو میبینم بعضی موقع ها افت فریم داره
بنظرتون این طبیعیه؟
و سوال بعد اینکه اون مراحل اول آنچارتد اونجا که چندتا جعبه رو از تو یه کامیون که زیر آبه میارن بیرون توی کشتی،منظره ی پشتش چرا کیفیت درختا و ماشین ها که رد میشن پایینه؟
پاسخ
(06-01-2016, 07:50 PM)ps 4 ever نوشته است: سلام دوستان من تازه شروع کردم آنچارتد 4 بازی میکنم و بازیش عالیه فقط بعضی جاها انگار یکم افت فریم داره،مال شما هم اینطوریه یا فقط مال من اینجوریه؟ بازی هم آخرین آپدیت هست، و خیلی روون هم اجرا میشه
و توی کپچر گالری هم وقتی ویدیو بازی ها مثلا لست یا جی تی ای وی رو میبینم بعضی موقع ها افت فریم داره
بنظرتون این طبیعیه؟
و سوال بعد اینکه اون مراحل اول آنچارتد اونجا که چندتا جعبه رو از تو یه کامیون که زیر آبه میارن بیرون توی کشتی،منظره ی پشتش چرا کیفیت درختا و ماشین ها که رد میشن پایینه؟

درباره آنچارتد خبری ندارم، ولی توی کپچر گالری فریم ریت و کیفیت پایین تر میاد که عادیه.
اینها بخاطر محدودیت کنسول هستش، ولی باید بدونیم که این بازی درحال حاضر بهترین بازی از لحاظ کیفیت کنسولی روی 30 فریم هستش، این مشکلات ریز رو باید به حساب سخت‌افزار گذاشت
That was just a dream

پاسخ
ممنون از عرفان عزیز

دوستان اگر کسی آنچارتد بازی کرده و جواب کامل تری داره ممنون میشم جواب بده،البته افت فریم خیلی کمه و شاید بعضی وقتا دو ثانیه و بیشتر توی کات سین ها اتفاق بیوفته ولی من یکم وسواس شدم
پاسخ
سلام من ی سوال داشتم ازتون.من بازی کالاف دیوتی رو به صورت دیسکی تهیه کردم.الان ک زدم ک بازی کنم میگه 10 گیگ اپدیت داره.ی جا رو میشناسم ک اپدیت رو میریزه هم سر دی وی دی و هم سر فلش.میشه مستقیم فلش یا دی وی دی رو وصل کرد به کنسول )پی اس 4( و همون جا اپدیت رو انتقال داد?چون کامپیوتر ندارم ک از طریق اون انتقال بدم.
پاسخ
سلام
برای Division رو ps4 چقدر اپدیت اومده؟!

پ.ن: فالوت 4 چند ساعت گیمپلی داره؟! (فقط مراحل و داستان اصلی)
[تصویر:  suyo52cp027q7vufdtlu.jpg]

پاسخ
(06-03-2016, 09:45 AM)Arash-Fire نوشته است: سلام
برای Division رو ps4 چقدر اپدیت اومده؟!

پ.ن: فالوت 4 چند ساعت گیمپلی داره؟! (فقط مراحل و داستان اصلی)

فال‌اوت حدودا 12 تا 20 ساعت بسته به درجه سختی انتخاب شده قسمت داستانیش طول میکشه، ولی اگر بخواهید داستان‌های فرعی رو پیش بگیرید راحت تا 50 60 ساعت میتونید ادامه بدید
That was just a dream

پاسخ
من بازی ویچر 3 رو ریجن 3 ژاپن دارم چطوری میتونم DLC BLOOD AND WINE رو بخرم؟
All life, must end...
- The Lich King

[تصویر:  e26_tumblr_mpt6atgp0m1qas2i7o1_500.gif]
پاسخ
(06-04-2016, 11:27 PM)ONY$ نوشته است: من بازی ویچر 3 رو ریجن 3 ژاپن دارم چطوری میتونم DLC BLOOD AND WINE رو بخرم؟

باید یک اکانت ژاپن(چین) بسازید، بعد واحد پول اون منطقه رو بخرید و باهاش DLC رو بخرید، که عملا توی ایران غیرممکنه
That was just a dream

پاسخ
(06-04-2016, 11:27 PM)ONY$ نوشته است: من بازی ویچر 3 رو ریجن 3 ژاپن دارم چطوری میتونم DLC BLOOD AND WINE رو بخرم؟

درود.میتونید با ساختن اکانت ژاپن و خریدن گیفت کارت اون منقطه dlc رو خریداری کنید.
[تصویر:  yky01oisx9vz.jpg]
پاسخ
سلام اگه دستگاه تو حالت رست مود بزاری مشکلی برای دستگاه پیش نمیاد ؟؟؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4 arshiasaberi 3,546 503,052 05-03-2021, 12:03 PM
آخرین ارسال: tamir24
Information سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3 THE CORRE 451 137,164 01-01-2021, 01:24 PM
آخرین ارسال: smnmasoud
  سوالات و مشکلات راجع به طرح شیرینگ Amazing spidey 1 1,389 06-16-2015, 05:01 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia
  گیم پلی بازی watch dogs با بازی خودم ps4 esi79 0 1,618 06-29-2014, 02:00 PM
آخرین ارسال: esi79

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان