امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات مربوط به psn در اینجا مطرح کنید (پست اول خوانده شود)
من به راحتی می تونم وصل شم
جاتون خالی دیروز کریسیس بازی می کردم
ps3 تون اوریجیناله یا کپی خور؟
شاید بن شدین
از چه فریموری استفاده می کنین؟

دوستان یه پیامی برام اومده که می گه اینو به 30 نفر بفرس تا تو حسابت 50 دلار بیاد
مسلما فیکه ولی برای کسه دیگه هم فرستادن؟
پاسخ
استور رو آپدیت کردین؟
پاسخ
(01-01-2015, 09:13 AM)Lord J نوشته است:
Moher.ps4\ dateline='\'1420076298' نوشته است: سلام دوست من ps3 داره و من خودم ps4 اگه psn پلاس کنیم می تونیم با هم انلاین gta v بازی کنیم.

نه نمی شه بازی کرد

در مورد اون دوستی هم که در مورد شرکت پرسید بگم که من از صبانت گرفتم 512 پینگم رو 180 هست تایم آوت خیلی کم دارم  هر 2 ساعتی هم که بازی می کنم حدود 500 الی 600 مگ کم می کنه

ممنون از پاسخ ، لطفا بگین چه بازی هایی رو انجام میدین و از لحاظ لگ چطوره ؟؟؟
پاسخ
(04-03-2012, 01:02 PM)KING76 نوشته است: سوالات و مشکلات مربوط به psn در اینجا مطرح کنید تا به سوالات شما پاسخ داده شود.
با تشکر KING76Confused74:

سلام روز همگی بخیر

والله من از اپدیت 2 به بعد رو ps4 دیگه نمیتونم وارد playstation store و psn بشم وقتی روش کلیک میکنم فقط صحفه ی please wait جلوم ظاهر میشه الانم که تا اپدیته 2.03 هم اپ کردم ولی تغییری نکرده هر کاری بگین کردم ولی درست نشده

کسی تو وضعیت مشابه ی من قرار گرفته که بتونه دستگاشو درست کنه؟

اگه کسی بلده لطفا بگه ممنون میشم
پاسخ
(03-05-2014, 03:36 PM)MaTiN J نوشته است: بچه ها کسی میدونه چطور 14 روز psn مجانی که برای ps4 ریجن 2 فعالش کنیم؟

ببین یه یوزر جدید بساز و توش یه اکانت ژاپن بساز و کشور رو ژاپن قرار بده
موفق باشی
پاسخ
سلام من می خوام انلاین بازی کنم به نظر شما با لایو بهتره یا psn ؟چون می خوام یه اکانت 1 ساله بخرم گفتم بهتره یکیشونو انتخاب کنم.
ممنون
[تصویر:  qfal6dw58t6yf733ll8a.jpg]
پاسخ
اقا برای ساختن اکانت psn کدپستی میخواد چی کار کنم بعد اکانتمو میشه امریکا بسازم با توجه به اینکه ریجن دستگاهم 2ه
  [تصویر:  v9e6rfijwrwdbhh8pkos.jpg]
پاسخ
(03-02-2015, 02:58 PM)yazdan.ezadi نوشته است: اقا برای ساختن اکانت psn کدپستی میخواد چی کار کنم بعد اکانتمو میشه امریکا بسازم با توجه به اینکه ریجن دستگاهم 2ه

برای ساخت اکانت توی گوگل سرچ کن نحوه ی ساختن اکانت PSN و بعد از سایت هایی که برات میاره آدرس و کدپستی و هه چی رو برات میاره.
در مورد ریجن هم که مشکلی نداره ولی بعد برای خرید DLC و یا اکانت PSN باید اکانت مال همون ریجنی باشه که دستگاهت هست یعنی اگه دستگاهت ریجن 2 هست که مربوط به بخش اروپا میشه شما هم باید اکانت PSN ریجن اروپا بسازید.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
سلام دوستان یه سوال داشتم و هم یه راه واسه گرفتن 14 روز psn رایگان اول بگم که فقط موقع ثبت نام کشورتون رو ژاپن انتخاب کنید و بقیه کارا همون روال عادیه ثبت نامه و بعدش ثبت نام تکمیل شد برید توی play station store دستگاه خودتون psn که فقط اون انگلیسی نوشته (چون کشورتون رو ژاپن وارد کردید زبان استور هم ژاپنی میشه) رو بزنید کارای گرفتن 14 رو دنبال کنید ژاپنی نوشته اما با عکسه دقیقا مشخصه چطور میشه 14 روز رو ثبت کرد
و حالا سوالم
من یه ps4 دارم یکی دو باری psn گرفتم(از طریق کشور ژاپن) روی یه آیدی و امتیازاتی یا همون تروفی جمع کردم حالا یه آیدی دیگه دارم که الان psn روش هست میخواستم بدونم چطور و به چه روشی میشه psn حساب جدیدمو واسه حساب قدیمی ترم که تروفی های زیادی دارم فعال کنم
یکی دو جا خوندم باید active as your primary ps4 رو بزنم و حتی اینکارو هم میکنم اما بازم psn روی همون حساب جدیده میمونه
ناگفته نماند psn هایی که تا الان داشتم تریال یا همون رایگانه که با وارد کردن کشور ژاپن بهم 14 روز رایگان میداد و به راحتی هر بازی رو آنلاین انجام میدادم حالا میخوام یه حساب psn دار رو روی حساب های دیگه ی دستگاهم فعال کنم اینم بگم که دستگاهم ریجن 2 هستش میگم آیا این ریجن 2 بودن و وارد کردن کشور ژاپن میتونه باعث این مشکل باشه یا نه مشکل از جای دیگس؟
ممنون میشم سریع راهنماییم کنید
در حال حاضر آیدیم اینه ادد کنید دوستان فیفا بازه حرفه ایی هستم:

ma3oud33
پاسخ
سلام یکی راهنمایی کنه لطفا 
من با اکانت ژاپن 14روز پلاس گرفتم 
نشستم gtaآنلاین زدم
لول م هم رفت بالا
اون چهارده روز که تموم شد یک دونه اکانت جدید ساختم ولی شخصیتم ترانسفر نشد
میگه قبلا هیچ فعالیت آنلاین ی نداشتم 
یکی راهنمایی کنه دارم دیوانه میشم 
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در انلاین بتلفیلد 4 تر خدا کمک کنید DeltaX 2 2,309 07-24-2016, 05:11 PM
آخرین ارسال: mohammad6701
  با خرج ۱۰۰ دلار، ۱۵ دلار اعتبار پی‌اس‌ان دریافت کنید Destiny 0 1,862 06-15-2016, 11:32 PM
آخرین ارسال: Destiny
  مشکل در بخش آنلاین gta5 در ps4 تو رو خدا کمک کنید kouroshz0 1 2,621 07-19-2015, 07:35 AM
آخرین ارسال: Station
  سوالات در مورد PSN Arshia.MR 2 1,428 07-03-2015, 01:32 AM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia
  کارتهای PSN و Xbox LIVE را رایگان دریافت کنید! eprima 24 14,695 10-28-2014, 05:46 PM
آخرین ارسال: Rocksteady

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان