امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سی دی کی اشتراکی بازی های روز
(05-22-2016, 10:47 PM)just run نوشته است: پ.خ نیومده دادا

توی صفحه پروفایل پیام گذاشتم ایندفعه S0 (24) 

دوستانی هم که پ خ واسشون ارسال نمیشه به ای دی تلگرام پیام بدن سریع تر جواب داده میشه S0 (22)
پاسخ
(05-14-2016, 07:26 AM)nod33 نوشته است: در صورتی که بازی DOOM رو تهیه کنید ، می تونید بازی   2016 Mirror's Edge Catalyst  رو به صورت رایگان دریافت کنید .

هزینه فعال سازی هر دو بازی  : 11 هزار تومن

این offer به صورت محدود میباشد .

[تصویر:  mb82agemyt4o61qxjodl.jpg]

تاریخ عرضه بازی mirrors edge 2016 در 18 خرداد 95

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تلگرام واسه هماهنگی : 09367517731

لینک تلگرام :

https://telegram.me/cdkey_share

با ما در کانال زیر همراه باشید :

https://telegram.me/CDkeyShare

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

محدودیتی در تعداد دفعاتی که میخواهید فعال کنید نمیباشد ، در صورت غیر فعال شدن اکانت یا ویندوز عوض کردن بدون هیچ گونه هزینه ای میتونید فعال کنید

***به دلایلی که ممکنه در هر شرایطی اکانت غیر فعال بشه بهتره که اکانت های یک بار مصرف تهینه نکنید ، اکانتی تهیه کنید که امکان فعال سازی مجدد بدون پرداخت هزینه وجود داشته باشد ***

به همراه پشتیبانی ، یک روز بازی کردن رو هم از دست ندید .

در صورت غیر فعال شدن اکانت میتونید بدون هیچ گونه هزینه ای دوباره فعال سازی رو انجام بدید .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نقد و امتیازات دو بازیِ شوتری که اخیرا عرضه شدن

تفاوت شوتر خوب و بد

[تصویر:  gpQ76.jpg]

[تصویر:  9GHNT.jpg]

فاجعه ای به نام HOME Front

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[تصویر:  b4wq0rvp7aglp9t76sqz.jpg]

[b]هزینه فعال سازی : 8  هزار تومان

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
[b]

[تصویر:  hdont83hkktemm6hmljs.jpg]

[b]هزینه فعال سازی : 7 هزار تومان

-------------------------------------------------------------------------------------

[تصویر:  x8vn21r6ekupdek2ni9l.jpg]

[تصویر:  a1x9fcxmw2h958vs46rp.jpg]
[/b][/b]
[/b]

سلام دوستان من سی دی کی بازیهای فیفا ودووم ومیرور رو با هم خریدم دو تاش رو در سریعترین زمان ممکن واسم فعال کردن به شما هم توصیه میکنم که وقت رو از دست ندیید قیمت هم که جایی واسه حرف زدن نداره

سلام من از همین دوستمون doomوfifaرو گرفتم باید بگم عالیه سرعت وقیمت
پاسخ
درود

یک عدد سی دی کی اشتراکی از دوست خوبمون تهیه شد

بسیار سریع و راحت با تیم ویور خودشون زحمت نصب رو کشیدن

الانم بدون هیچ ایرادی بازی میکنم
پاسخ
سی دی کی اشتراکی بازی Far.Cry.Primal از دوست عزیزم خریداری شد .

از نظر "قیمت" اخلاق" و پشتیبانی خیلی فوق العاده بودند  .  بازی هم به راحتی با راهنمایی ایشون نصب و اجرا شد.
پاسخ
باسلام خدمت دوستان

من دوتا بازی از این دوستمون خریدم فیفا 16 با تامپ رایدر عالی بودن ارزانتراز همه جا وخیلی سریع  وبه موقع دسته گلش درد نکنه

دوستان میتونن باخیال راحت خرید کنن
پاسخ
من از دوست خیلی خوبمون خرید کردم و کاملا راضی ام 113

قیمت عالی 
پشتیبانی خیلی خیلی خیلی خوب 
و قیمت خیلی مناسب 

من سایت های سی دی کی رو دیدم همرو .واسه vipیه بازی اشتراکی 30 تومن ازت میگیرن و شرایط سی دی کی معمولی شون هم خیلی بده 5 روز دیگه بهت توبت میدن و اصلا پشتی بانی خوبی هم ندارن

ولی این عالیه بهترین فروشگاهی یه که تا حالا دیدم S0 (29)
پاسخ
سلام به همه عزیزان
من چندبار ازآقا رضا خرید داشتم واقعا راضی بودم پشتیبانی و اینا هم واقعا خوب بوده
از این بابت خیالتون راحت باشه و پیشنهاد میکنم حتما خرید کنین :)
پاسخ
من هم خرید کردم،  عالی بود
پاسخ
کانال

https://telegram.me/CDkeyShare
پاسخ
[تصویر:  yo0kzu882avf5xqdeh4s.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش کسب درآمد از بازی لم-جایزه هر بازی 7500 تومان lem pool 11 7,509 08-19-2018, 03:24 PM
آخرین ارسال: itan666
Photo با origin access تمام بازی های اوریجین را با ماهی 22,900تومان بازی کن cgacstore 1 1,872 08-25-2017, 11:55 AM
آخرین ارسال: cgacstore
Photo فعال سازی Just Dance 2017 با قیمت عالی(سی دی کی اشتراکی) rasamiii 0 1,873 07-03-2017, 08:22 PM
آخرین ارسال: rasamiii
  سی دی کی اشتراکی بازی های روز دنیا و استور ویندوز( Gears of War 4 & Forza Horizon 3 ) nod33 3 2,990 06-04-2017, 07:29 PM
آخرین ارسال: nod33
  فروش بازی های PC و بکاپ بازی های تحت استیم، اورجین، یوپلی، ویندوز استور و ... M.Data 0 1,294 04-10-2017, 12:43 PM
آخرین ارسال: M.Data

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان