امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سی دی کی اشتراکی بازی Rise of the Tomb Raider
سلام میشه الان نسخه steam بازی رو از یه جا دانلود کرد به عنوان بک آپ؟
پاسخ
(01-28-2016, 05:34 PM)ARNO1375 نوشته است: سلام میشه الان نسخه steam بازی رو از یه جا دانلود کرد به عنوان بک آپ؟

سلام
اگه منظورتون preload هستش بله
و البته باید انلاکش کنید.
FIFA:Feel the game
NFS:Feel the Speed
BF:Feel the Battle
پاسخ
بازی از طریق استیم به خوبی آنلاک شد.
الانم در حال بازی در حال فشرده سازیه و ان شاءالله راس ساعت 12 بازی برای دانلود قرار خواهد گرفت,و شما عزیزان می توانید از سایت خودتون بازی را دانلود کنید  S0 (24)

خب!

مثل همیشه حس کنجکاوی ام بلوغ کرد که ببینم قفلش ماننده Just cause 3 و FIFA 16 هستش یا نه  D125

که با یه چیز غیرمنتظره روبه رو شدم  Blink

در بازی Just cause  3 و FIFA 16
6 مسیر(لایه) را بستن
[تصویر:  1454008826_bandicam-2016-01-23-19-16-38-881.jpg]
به غیر از این 6 لایه کد نویسی داخل فایل EXE را هم بیشتر کردن,که تنها حجم فایل های EXE بالاتر از 100 MB هستش که برای یه فایل اجرای بازی بسیار زیاده!استانداردش پایین تر از 40 MB

ولی بازی Rise Of tomb rider فایلش را دیدم, 80 MB
گفتم پس قفلش فرق داره! گفتم ببینم چیه Blink
با این نتیجه روبه رو شدم
[تصویر:  1454008788_bandicam-2016-01-28-22-28-03-139.jpg]

همانطور که می بینید 1 لایه اش قفل روشه,بقیه آزاد هستن که اگر دقت کنید تنها مسیر(لایه) Resource Directory RVA را بستن که خودم هم نمیدونم چرا Blink

ولی طی چند ساعت به این نتیجه رسیدم.(البته به صورت کامل مطمئا نیستم  Wall S0 (43))

قبلا اطلاع داشتم قرار قفل طوری بشه,که اگر کرک هم کنن,از پس مشکلاتش برنیان!
(بازی FIFA را مثال میزنم)
اگر کرک کنن به عنوان مثال این مشکلات در بازی پیش بیاد
1- بعد از 2 الی 10 دقیقه از بازی کردن کرش بشه
2-مسیر دستورعمل های موجود در فایل EXE عوض بشه (مثلا جای فایل A,با B عوض بشه)
3-باگ های به قدری زیاد بشه که ادم دیوونه بشه  S0 (2)

اگر هم به معنی Resource Directory RVA دقت کنید میشه (فهرست منابع RAV)  که فکر کنم همین مسئله را در بربگیره S0 (43)

دوما هم نگاه کردم,اگه یه لایه را بستن چطوری حجم فایل EXE شده80MB درحالی که بازی ای مثل bf4 قفل 1 لایه اش قفل بود و حجمش 24MB بود  S0 (44) S0 (43) و اگر هم کد نویسی اش زیاد باشه نهایتش به 39MB میرسه!
که این حدس را میزنم 
کد نویسی این مسیر قفل شده ماننده قفل Just cause 3 و FIFA 16 زیاده(اونا با 6 لایه حجمشون به 100 میگ رسیده این با 1 لایه شده 80 میگ  S0 (2) S0 (5) که فکر هم میکنم مال Tomb بالاتر باشه)

که فکر کنم این روش قفل بسیار پیچیده تر از قبلیه!

فکر کنم الان بهتر باشه بگیم ورژن جدید Denuvo اومده  S0 (44)

دوست نداشتم خودم این حرف ها را بزنم چون,شاید بعضی ها بگن چون خودش سی دی کی اشتراکی میفروشه اینو میگه ,ولی خواستم کمی از اطلاعات قفل جدید را بگم......

به هر حال  الان گروه سوم تشکیل شده میتونید خرید کنید,فردا هم تحویل بازی را شروع می کنیم S0 (24)
پاسخ
اولین کرک بازی منتشر شد که البته فعلا بدرد ما نمیخوره و یا باید بازی رو در family share account داشته باشید تا با این کرک همه خانواده بتونن بازی کنن یا برای خودتون بازی رو در اکانت استیمتون داشته باشید و با این کرک میتونید اگه season pass رو نخریدید بدون خریدش dlc ها رو استفاده کنید به آسانی.

این کرک تونسته dlc رو رایگان کنه پس امیدی زیادی هست که بازی سریع کرک شه اگه خدا بخواد.

لینک دانلود dlc و این کرک برای دوستانی که شاید بازی رو خریدن و میخوان dlc رایگان داشته باشن:

https://www.skidrowreloaded.com/rise-of-...-unlocked/
only call of duty series
پاسخ
(01-29-2016, 01:06 PM)mjsh نوشته است: اولین کرک بازی منتشر شد که البته فعلا بدرد ما نمیخوره و یا باید بازی رو در family share account داشته باشید تا با این کرک همه خانواده بتونن بازی کنن یا برای خودتون بازی رو در اکانت استیمتون داشته باشید و با این کرک میتونید اگه season pass رو نخریدید بدون خریدش dlc ها رو استفاده کنید به آسانی.

این کرک تونسته dlc رو رایگان کنه پس امیدی زیادی هست که بازی سریع کرک شه اگه خدا بخواد.

لینک دانلود dlc و این کرک برای دوستانی که شاید بازی رو خریدن و میخوان dlc رایگان داشته باشن:

این اصلا کرک نیست داداش  S0 (24)
پاسخ
(01-29-2016, 01:24 PM)justfifa نوشته است:
(01-29-2016, 01:06 PM)mjsh نوشته است: اولین کرک بازی منتشر شد که البته فعلا بدرد ما نمیخوره و یا باید بازی رو در family share account داشته باشید تا با این کرک همه خانواده بتونن بازی کنن یا برای خودتون بازی رو در اکانت استیمتون داشته باشید و با این کرک میتونید اگه season pass رو نخریدید بدون خریدش dlc ها رو استفاده کنید به آسانی.

این اصلا کرک نیست داداش  S0 (24)
بله عزیز گفتم به درد ما نمیخوره ولی همین که dlc ها رو رایگان میکنه میشه امید داشت به زودی بزای رو هم رایگان ( کرک ) کنه. این گروه revolt قویه و تونسته آنلاین pes و dying light رو کرک کنه که کار سختیه کرک آنلاین پس ممکنه بتونه به زودی اینو هم کرک کنه. در واقع این گروه به جای شکستن قفل اون رو دور میزنه و کاری میکنه قفل فک کنه بازی خریداری  شدس پس جلوی استارت بازی رو نگیره.
من که خیلی امیدوارم. متال هم یک هفته ای کرک شد چون خیلی خواهان داشت و اینم ممکنه چون خیلی خواهان داره سریع کرک شه.
only call of duty series
پاسخ
سلام
اگه من الان اشتراکی بخرم
بعدا به اینترنت وصل بشم بازیم میپره؟
مثلا بخوام یه بازی دیگه رو فعال کنم تو استیم آنلاین بشم بازی میپره؟
[تصویر:  76561198355324646.png]
پاسخ
(01-29-2016, 01:37 PM)EXECUTIONER نوشته است: سلام
اگه من الان اشتراکی بخرم
سلام 
نه داداش نمیپره فقط باید به نکات توجه کنید.

(01-29-2016, 01:32 PM)mjsh نوشته است: بله عزیز گفتم به درد ما نمیخوره ولی همین که dlc ها رو رایگان میکنه میشه امید داشت به زودی بزای رو هم رایگان ( کرک ) کنه. این گروه revolt قویه و تونسته آنلاین pes و dying light رو کرک کنه که کار سختیه کرک آنلاین پس ممکنه بتونه به زودی اینو هم کرک کنه. در واقع این گروه به جای شکستن قفل اون رو دور میزنه و کاری میکنه قفل فک کنه بازی خریداری  شدس پس جلوی استارت بازی رو نگیره.
من که خیلی امیدوارم. متال هم یک هفته ای کرک شد چون خیلی خواهان داشت و اینم ممکنه چون خیلی خواهان داره سریع کرک شه.
عزیز به این نمیگن کرک,فقط یه قابلیت استیمه,و بخاطر امنیت بالای استیم هم این روش 99درصدش به درد نمیخوره!چون بفهمه بن میکنه!
PES و dying اصلا قفل نداشتن و فقط از DRM استیم استفاده میکردن  S0 (24)
پاسخ
(01-29-2016, 02:46 PM)justfifa نوشته است:
اگه من الان اشتراکی بخرم
سلام 

(01-29-2016, 01:32 PM)mjsh نوشته است: بله عزیز گفتم به درد ما نمیخوره ولی همین که dlc ها رو رایگان میکنه میشه امید داشت به زودی بزای رو هم رایگان ( کرک ) کنه. این گروه revolt قویه و تونسته آنلاین pes و dying light رو کرک کنه که کار سختیه کرک آنلاین پس ممکنه بتونه به زودی اینو هم کرک کنه. در واقع این گروه به جای شکستن قفل اون رو دور میزنه و کاری میکنه قفل فک کنه بازی خریداری  شدس پس جلوی استارت بازی رو نگیره.
عزیز به این نمیگن کرک,فقط یه قابلیت استیمه,و بخاطر امنیت بالای استیم هم این روش 99درصدش به درد نمیخوره!چون بفهمه بن میکنه!
بله عزیز قفل نداشتن ول کرک آنلاین با آفلاین فرق داره. وگرنه چرا بلک اپس سه یا حتی گوست که مال 2 سال پیشه و آفلاینشون سریع کرک شده آنلاینشون هنوز کرک نشده؟

عزیز من نمیخوام بازار شما رو خراب کنم خیالت راحت باشه. فقط دارم سعی میکنم به دوستان اطلاعات اخیر درباره کرکو بدم. و چون پست خاصی نیستش برای همین این جا رو انتخاب کردم.
only call of duty series
پاسخ
(01-29-2016, 03:20 PM)mjsh نوشته است:
(01-29-2016, 02:46 PM)justfifa نوشته است:
اگه من الان اشتراکی بخرم
سلام 

بله عزیز قفل نداشتن ول کرک آنلاین با آفلاین فرق داره. وگرنه چرا بلک اپس سه یا حتی گوست که مال 2 سال پیشه و آفلاینشون سریع کرک شده آنلاینشون هنوز کرک نشده؟

عزیز من نمیخوام بازار شما رو خراب کنم خیالت راحت باشه. فقط دارم سعی میکنم به دوستان اطلاعات اخیر درباره کرکو بدم. و چون پست خاصی نیستش برای همین این جا رو انتخاب کردم.
این دو عنوان از قفل امنیتی آنلاین بهره می برند,بخاطر همین کرک نشدنS0 (24)  
بده هیچ گونه مشکلی باید این قضیه ندارم,میخواهید این پست را بکنید اخبارات کرک این عنوان  S0 (2) S0 (24)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش کسب درآمد از بازی لم-جایزه هر بازی 7500 تومان lem pool 11 7,507 08-19-2018, 03:24 PM
آخرین ارسال: itan666
Photo با origin access تمام بازی های اوریجین را با ماهی 22,900تومان بازی کن cgacstore 1 1,869 08-25-2017, 11:55 AM
آخرین ارسال: cgacstore
Photo فعال سازی Just Dance 2017 با قیمت عالی(سی دی کی اشتراکی) rasamiii 0 1,873 07-03-2017, 08:22 PM
آخرین ارسال: rasamiii
  سی دی کی اشتراکی بازی های روز دنیا و استور ویندوز( Gears of War 4 & Forza Horizon 3 ) nod33 3 2,989 06-04-2017, 07:29 PM
آخرین ارسال: nod33
  فروش بازی های PC و بکاپ بازی های تحت استیم، اورجین، یوپلی، ویندوز استور و ... M.Data 0 1,294 04-10-2017, 12:43 PM
آخرین ارسال: M.Data

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان