امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شایعه: نسخه ی بعدی Call Of Duty با نام Call Of Duty World at war 2؟
[تصویر:  Call-of-Duty-World-at-War1-635x803.jpg]
ماه پیش Call Of Duty Advance Warfare منتشر شد و مورد توجه بسیاری قراری گرفت. اما با این حال به نظر می رسد شرکت Treyarch پروژه ی بعدیی از این عنوان را در دست ساخت دارد، به این دلیل که در صفحه ی فیس بوک سازنده ی بازی پستی مرموز منتشر شده است، در پستی که انتشار یافت نوشته شده است:
نقل‌قول: 7 دسامبر 1941- تاریخی که به بدنامی معروف است. فرانکین دلانو روزولت
  علاوه بر پست این شخص، در ویکیپدیا لینکی از این رویداد تاریخی قرار داده شده است. در قدم اول، خیلی ها این حرکت را حرکتی وطن پرستانه می دانستند، اما بسیاری از گیمرها و سایت های بازی ها در فکر دیگری هستند. 
  این شرکت تا به حال هیچ پستی در مورد تاریخ کشورشان منتشر نکرده است، به نظر می رسد این پست به پروژه ی بعدی شرکت نامبرده یعنی Call Of Duty World At War II اشاره داشته باشد.
یک موضوع دیگر وجود دارد که می تواند دلیلی بر واقعیت بودن یا شایعه بودن این خبر داشته باشد، در نسخه ی اول به جنگ جهانی دوم اشاره شده است، پس ممکن است World At War II ادامه ای بر نسخه ی پیشین این فرنچایز باشد.
وقتی نسخه ی اول در سال 2008 منتشر شد، نمرات زیاد و نقدهای مثبت زیادی به همراه داشت که این خود می تواند دلیلی برای ادامه ی این فرنچایز(World At War) باشد، فعلا این خبر چیزی جزء شایعه نیست و باید تا معرفی رسمی نسخه ی جدید بازی صبر کرد تا بتوان واقعیت داشتن این خبر را تشخیص داد. 
منبع:GDT
پاسخ
اگه باشه که عالیه

من کلا از نسخه هایی که در جنگ جهانی جربان داشت بیشتر خوشم میاد به خصوص نسخه 3  
 War Never Ends Quietly  
پاسخ
(12-09-2014, 03:33 PM)'handsomewolf666' نوشته است: اگه باشه که عالیه

من کلا از نسخه هایی که در جنگ جهانی جربان داشت بیشتر خوشم میاد به خصوص نسخه 3  

بله، مثل این که اگر بازی بر محوریت جنگ جهانی باشه، بهتره!

پاسخ
احتمال black ops 3 بیشتره تا world at war 2
[تصویر:  7goq7fzfn4pmb6iecaei.gif]
!V for victory
پاسخ
به چه درد میخوره بازی ساز ها انقدر بازی هارو سنگین میسازن که واقعا هر کسی مثل من نمیتونه بازیش کنه
ولی کلا از سری های cod خوشم میاد

پاسخ
تا حالا نشده یکی از COD ها رو بیش از ی بار تموم کنم در صورتی که WAW رو از وقتی که اومده دارم بازیش می کنم

امیدوارم این شایعه به حقیقت به پیونده
پاسخ
چون باکس آرت داره شایعه نیست

اینم تازه دیدم
منبعhttp://gamespace.daemon-tools.cc/eng/news/is-call-of-duty-world-at-war-2-game-the-next-project-in-cod-series-rumor-2014-12-08 [تصویر:  53030107250823597519.jpg]

دوستان منبع همون منبع  خبر بالا
آره من برگشتم، ولی میرم و دوباره میام
پاسخ
وای خدا کنه بیاد خیلی وقته یه بازی جنگ جهانی باحال با گرافیک بالا بازی نکردم خیلی خوب میشه اگه واقعیت داشته باشه و بتونیم یه کالاف جنگ جهانی توپ به یاد گذشته ها بازی کنیم.
دیگه خسته شدیم از بس جنگ های پیشرفته بازی کردیم.
یه کم به یاد قدیم ها
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(12-10-2014, 04:52 PM)'mr. sam fisher' نوشته است: چون باکس آرت داره شایعه نیست

دوست عزیز جه ربطی داره ؟

الان باکس آرت GTA VI
COd MW4 
و... 
تو اینترنت هست پس یعنی اینا شایعه نیستن یا باکس آؤت ها فیک نیستن؟

پاسخ
یه World at War 2 قبلا شایعه اش اومده بود که مال جنگ ویتنام هستش و سوم شخصه. همین باکس آرت هم لو رفته بود. نفهمیدم بالاخره کاملا منتفی شد یا اینکه همینطوی کنار گذاشتند برای بعد.
اگر چنین چیزی باشه معرکست. COD همش شده تروریست بازی و موضوعات کلیشه ای. تصور اون جنگ های مخوف توی جنگل های ویتنام، با تشنجی که محیط مبارزه داشت برای یک بازی وصف ناپذیره [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
به شخصه استقبال می کنم شدید ...

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی بازی ترسناک The Dark World: KARMA (تریلر و اطلاعات تکمیلی) novinspot 1 5,350 01-20-2024, 07:13 PM
آخرین ارسال: mahdi1717
  ندای بازگشت به اوج | نقدها و نمرات Call of Duty: Modern Warfare [به‌روزرسانی] yazdandoost 0 1,482 10-29-2019, 12:20 PM
آخرین ارسال: yazdandoost
  رسمی: برای تجربه‌ی Call of Duty: Modern Warfare باید حتما به اینترنت متصل باشید yazdandoost 0 1,485 10-26-2019, 12:21 PM
آخرین ارسال: yazdandoost
  نسخه‌ی بعدی سری Gears ممکن است از سریال The Handmaid’s Tale الهام بپذیرد White Beard 0 1,327 10-22-2019, 09:39 PM
آخرین ارسال: White Beard
  بازی Kingdom Hearts 3 بیش از ۵ میلیون نسخه به فروش رسانده است White Beard 0 1,249 10-22-2019, 09:36 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان