امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شایعه: یوبیسافت امسال نسخه‌ای از Assassin’s Creed منتشر نخواهد کرد
طبق شایعات اخیر، کمپانی یوبیسافت در سال ۲۰۱۶ عنوان بزرگی از سری Assassin’s Creed منتشر نخواهد کرد. یکی از توسعه دهندگان Assassin’s Creed در ۴Chan اینطور گفته است که تیم سازنده به زمان بسیار بیشتری نیازمند هستند چرا که قصد دارند تغییرات بنیادی در بازی ایجاد کنند.

در ادامه این توسعه دهنده به این نکته اشاره کرد که مکان بازی آینده در مصر خواهد بود و بیشتر “حس ویچر” را به شما می‌دهد:
نقل‌قول:
مکان بعدی که اتفاقات بازی در آن خواهد بود، مصر است و در سال ۲۰۱۶ خبری از Assassin’s Creed نخواهد بود. در E3 2016 اطلاعات بیشتری در دسترس قرار خواهد گرفت. برای تجربه بازی شما باید تا سال ۲۰۱۷ صبر کنید. دلیل این تاخیر یک‌ساله نیز بازنگری بسیاری از ریشه‌های بازی است. بازی حس ویچر را به شما خواهد داد، همراه با پیشرفت شخصیت بازی‌باز و سیستم درگیری‌ آزاد. اسب و کشتی هم بازمی‌گردند و تیم سازنده Black Flag روی آن کار می‌کنند.
اگر این شایعه درست باشد و یوبیسافت قصد چنین کاری را داشته باشد، شاید بتواند این سری محبوب را باری دیگر به اوج برساند یا به کل از بین ببرد!
درهرصورت این خبر شایعه است و تا اعلام آن به‌صورت رسمی نمی‌توان به آن اطمینان کرد. نظر شما چیست؟ آیا تغییرات بنیادی در سری را ضروری می‌بینید؟

منبع
No soldier should be honored for doing what is expected   J-117
پاسخ
یا خدا:))
به حق چیزای ندیده و نشنیده!!
با خدا باش پادشاهی کن بی خدا باش هر چه خواهی کن
پاسخ
S0 (83) S0 (83)  والا چی بگم  S0 (83) S0 (83)
[تصویر:  Serv5.jpg]
Negan
پاسخ
شایعست،معلومه یوبی سافت نمیاد پول چاپ‌کن ترین سریشو استراحت بده.اصلا  شوخیشم زشته برای یوبی سافت.
That was just a dream

پاسخ
اوا نامردا جا زدن ؟؟؟ مگه قرار نبود امسال اساسینو بیارن ایران ؟ خودم شخصا با مدیر عامل صحبت کرده بودم
عجب ناکسایین
پاسخ
به جون خودم هرچی راست باشه این خبر راست نیست S0 (45) 

آخه مگه میشه یوبی یه سال آساسین منتشر نکنه؟ ... اَو زبونتونو گاز بگیرین S0 (2)

اتفاقا من شنیدم قراره امسال سه‎نسخه منتشر کنه Shame112 S0 (2)
پاسخ
(01-04-2016, 11:57 PM)BadBoy4Ever نوشته است: اوا نامردا جا زدن ؟؟؟ مگه قرار نبود امسال اساسینو بیارن ایران ؟ خودم شخصا با مدیر عامل صحبت کرده بودم
عجب ناکسایین

به خاطر بدبوی هم شده من با کارگردان صحبت میکنم بیان ایران اصلا میگم تو اسیسن باشی .

(01-04-2016, 11:59 PM)Mobin Ahmadi نوشته است: به جون خودم هرچی راست باشه این خبر راست نیست S0 (45) 

آخه مگه میشه یوبی یه سال آساسین منتشر نکنه؟ ... اَو زبونتونو گاز بگیرین S0 (2)

اتفاقا من شنیدم قراره امسال سه‎نسخه منتشر کنه Shame112 S0 (2)
کمر شکن بود !
[تصویر:  Serv5.jpg]
Negan
پاسخ
آقا جان ما ببر چین یا ژاپن!!!
بهترین لوکیشن ها با بهترین مناظر و داستان ها، تاریخ غنی و... 
آخه تو بیابان های مصر چه کاری میخوایم بکنیم؟!:/
پاسخ
(01-05-2016, 12:02 AM)Lamar Davis نوشته است: آقا جان ما ببر چین یا ژاپن!!!
بهترین لوکیشن ها با بهترین مناظر و داستان ها، تاریخ غنی و... 
آخه تو بیابان های مصر چه کاری میخوایم بکنیم؟!:/

تو چین که اومد
کرونیکلز چاینا امسال هم 2 قسمت بعدیش میاد و تریلوژی کرونیکلز کامل میشه
پاسخ
اصلا امکان نداره سالی یه بار اسا سین نیاد ولی امسال نیاد تا سال دیگه خیلی خوب میشه اسا سین باز شاید به دوران اوجش برگرده S0 (36) 
ولی کار زشتيه نباید به ويچر چسبوندش 
گفتين بلک فلک حوس کردم Wall
[تصویر:  ceb35c2332302.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  به‌روزرسانی ۱٫۰ بازی Dauntless منتشر شد White Beard 0 4,387 09-26-2019, 09:55 PM
آخرین ارسال: White Beard
  تریلر جدید NBA 2K18 منتشر شد zxfigzxfig 0 4,894 08-09-2017, 07:59 PM
آخرین ارسال: zxfigzxfig
  عنوان Warhammer Quest به زودی برای کنسول‌ها منتشر خواهد شد B.A.T 0 4,732 02-20-2017, 02:29 PM
آخرین ارسال: B.A.T
  عنوان WRC 6 در ماه مارس سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد B.A.T 0 4,575 01-27-2017, 09:18 PM
  تماشا کنید: عنوان How to Survive 2 در فوریه ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد B.A.T 0 4,747 01-13-2017, 11:20 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان