امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شروع سرور هــــارد wow اهورا گیم

[تصویر:  starttime.jpg]
درباره ی اهــــورا گـــــیم

اهورا گیم در 25 مرداد سال 1393 به صورت رسمی شروع به کار کرده است
اهورا گیم توانست با کمک شما دوستان عزیز بعد از گذشت 2 هفته از شروع رسمی سرور 700 بازیکن را جذب نماید.
از این رو از استقبال بی نظیر شما سپاسگذاریم

مسابقات اهوراگیم

اهورا گیم با برگزاری مسابقات PVP هر هفته در روز جمعه به جذابیت سرور می افزاید.

پشتیبانی و تیم مدیریت بازی چگونه است ؟؟؟

اهورا گیم با دارا بودن تیم پشتیبانی حرفه ای چه در مسائل سرور چه گیم پلی بازی بهترین پشتیبانی را به کاربران خود ارائه میدهد.

قابل توجه بازیکنان و گیلد های جدید محترم!

اهورا گیم به بازیکنان جدید آیتم های استارت بازی و به گیلد های جدید جایزه اهدا می نماید.

تاریخ شروع سرور:

روز جمعه مورخ 28 شهریور سال 1393

ساعت 14:00

لینک ثبت نام:

http://ahuragame.ir/register

اطلاعات سرور

AhuraGame (BlizzLike) Server

Max Level = 80

All.Rate Drop Item = 1x

Rate XP Kill = 5x
Rate XP Quest = 10x
Rate XP Explore = 4x

All Work Skill = 3x

Set Realm List Logon.AhuraGame.ir
www.AhuraGame.ir

پاسخ
داداش میشه بیشتر در موردش توضح بدی؟که چجور بازی انلاینی؟که باید اینه وارکرافت دانلود کنیم بازی انلاین یا اینه تراوین فقط تو مرورگره
[تصویر:  5b8u3whcv9gkuntav09r.jpg]
پاسخ
پلير داره ؟ مثل وو زون نشه تا 4.3.4 اومد 3.3.5 رو جمع كرد فرصت نداد انتقال بديم [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
پاسخ
(09-14-2014, 08:40 PM)'lich_king_30000' نوشته است: پلير داره ؟ مثل وو زون نشه تا 4.3.4 اومد 3.3.5 رو جمع كرد فرصت نداد انتقال بديم [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

با سلام.

نگران نباشید.

هیچ اتفاقی نخواهد افتاد برای شما.

پاسخ
والا اهورا ما اومدیم با دوستامون نمی دونم چی شد فرداش اومدم دیدم هیچ کس تو سرور نیست! فقط خودم بودم!
پاسخ
بازی آنلاین WOW از نظر من بازی خوبیه ولی به پـای شاهکار های والو نمی رسه، اصلا قصد توهین به طرفداران ندارم چون خودم طرفدار این بازی هستم و بوده ام. سرور خوبی بود.
پاسخ
(09-15-2014, 02:30 PM)'Garrys' نوشته است: بازی آنلاین WOW از نظر من بازی خوبیه ولی به پـای شاهکار های والو نمی رسه، اصلا قصد توهین به طرفداران ندارم چون خودم طرفدار این بازی هستم و بوده ام. 

آقا اینجا درباره ی سرور نظر میدن اسپم نده[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] (شوخی)
والو بحثش جداست! والو کلا شاهکار های منحصر به فردی داره ولی بلیزارد یک مزیت به شدت بزرگ داره نسبت به والو اونم این هست که فقط بازیش جذاب نیست بلکه شخصیت پردازی های بسیار عالی و داستان های به شدت جذاب رو توی wow جا داده.
می دونستی ده ها هزار نفر بعد از دیدن Intro مرگ آرتاس تو WOW: WoLK گریه کردن شدید؟! پسر بلیزارد تو وارکرفت 3 از آرتاس یک شخصیت خدا ساخت! یعنی هیچ کم و کاستی نداشت این شخصیت! به شخصه بعد از شنیدن دیالوگ های آرتاس قبل از مرگش یجوری شدم اصلا...
ولی والو داستان اینجوری و شخصیت پردازی اینجوری نداره! (Half Life رو میشه فاکتور گرفت!) کلا بلیزارد تو WoW یک چیز خفن رو نمایش می ده.
برادر من دوستم دو سال پشت سر هم داره WoW: lich king بازی می کنه هنوز بعضی چیزای بازی رو نمی دونه چیزی دربارش!
این نسخش تا جایی که من اطلاع دارم 5000 Quest داره که هیچ کدومشون کمترین شباهتی ندارن!
تنوع بازی نیاز به توضیح نداره. والو تو Left 4 Dead تنوع اصلا نداره ولی خب گیم پلیش هنوز شاهکار نگهش می داره.
کلا بلیزارد اوله[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] بحث هم نکن با من[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

پاسخ
(09-15-2014, 02:25 PM)'Arthas' نوشته است: والا اهورا ما اومدیم با دوستامون نمی دونم چی شد فرداش اومدم دیدم هیچ کس تو سرور نیست! فقط خودم بودم!

با سلام.

به یک مشکل جزئی برخورد کردیم و سرور دوباره ران خواهد شد.

شروع سرور نیز همین امروز ساعت 2 هست.

خوشحال میشیم دوباره ثبت نام نمایید.

اگر میخواهید با تیم مدیریت صحبت کنید و یا گیلد بیارید به آدرس تیم اسپیک ما مراجعه نمایید:
ts.ahuragame.ir

موفق و پیروز باشید.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  12 چک لیست اتاق سرور برای حفظ و نگهداری سرور dedicat001 0 1,620 08-25-2021, 09:58 AM
آخرین ارسال: dedicat001
  معرفی سایت سرور اختصاصی ایران farahnaz12 3 2,179 07-11-2021, 05:22 PM
آخرین ارسال: dedicat001
  سرور کانتر Gameserver.ir Gameserver_IR 0 1,165 04-15-2020, 07:06 PM
آخرین ارسال: Gameserver_IR
  مسیر شروع هک و امنیت sasanm 0 1,357 02-15-2019, 03:52 PM
آخرین ارسال: sasanm
  معرفی سایت سرور اختصاصی ایران farahnaz12 0 1,458 05-03-2017, 09:20 AM
آخرین ارسال: farahnaz12

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان