امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شماره ی دوم مجله ی الکترونیکی نوین گیمر منتشر شد
خيلي خوبه خسته نباشين.
پاسخ
(03-24-2013, 03:25 PM)'mohammad13' نوشته است: خيلي خوبه خسته نباشين.

خیلی ممنون تازه اول کاره از شماره های اینده خیلی بهتر از این هم میشه 

همیشه به جلو نگاه کن چون اینده ی تو در جلوی روی توست 
پاسخ
دوستان و همکاران من در مجله نوین گیمر،
من مجله شما را مطالعه نکردم هنوز ولی حتما این کار را خواهم کردم.
ولی یک صحبتی دوستانه داشتم باشما.
و ان این هستش.
یا مجله منتشر کنید و یا سایت داری کنید،باور کنید با انتخاب کردن یکی از این دو راه می توانید خیلی سریعتر به انچه که میخواهید برسید
.

فقط یه سوال دیگه چرا کلا توسایتتون از گیمفا تقلید کردید.
وقت داشتید یک ایده از خود نیز بگذارید
پاسخ
(03-29-2013, 10:15 PM)'omidgholipour' نوشته است: دوستان و همکاران من در مجله نوین گیمر،
و ان این هستش.
یا مجله منتشر کنید و یا سایت داری کنید،باور کنید با انتخاب کردن یکی از این دو راه می توانید خیلی سریعتر به انچه که میخواهید برسید
.

سلام ای همه ی گیم فایی ها و در پاسخ به شما باید بگم که این که ما مجله منتشر کنیم و یا سایت رو بچرخونیم به خود ما ربط داره و به هیچ کس دیگه ای ربطی نداره دوست عزیز 
در پاسخ به سوال دوم شما باید بگم که شما دارید عقده های چندین ساله ی خودتون رو که مونده توی گلوتون دارید سر مجله و سایت نوین گیمر در میارید که نشانه ی احترام نذاشتن به افکار دیگران هست و بنده هم یه پیشنهاد برای شما دارم و اون این هست که برید بازی تونو بکنید و به این کار ها کاری نداشته باشین       با تشکر از شما که توجه داشتین

پاسخ
(03-30-2013, 04:12 PM)'اصغر' نوشته است:
(03-29-2013, 10:15 PM)'omidgholipour' نوشته است: دوستان و همکاران من در مجله نوین گیمر،
و ان این هستش.
.

سلام ای همه ی گیم فایی ها و در پاسخ به شما باید بگم که این که ما مجله منتشر کنیم و یا سایت رو بچرخونیم به خود ما ربط داره و به هیچ کس دیگه ای ربطی نداره دوست عزیز 
در پاسخ به سوال دوم شما باید بگم که شما دارید عقده های چندین ساله ی خودتون رو که مونده توی گلوتون دارید سر مجله و سایت نوین گیمر در میارید که نشانه ی احترام نذاشتن به افکار دیگران هست و بنده هم یه پیشنهاد برای شما دارم و اون این هست که برید بازی تونو بکنید و به این کار ها کاری نداشته باشین       با تشکر از شما که توجه داشتین
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
متاسفانه ما ایرانی های عزیز و دوست داشتنی بعضی مواقع صحبت های از خود انجام می دهیم که واقعا برازنده شخصیت ما و در شان یک پارسی نیستش. دوست عزیز من چه عقده ای می تونم داشته باشم-در مورد شما و همکاران عزیزتون-مگه من شمارا میشناسم. مگه من اصلا می دونستم شما کی هستی و یا شما اصلا من را میشناختید.که این طوری حرف میزنید-من نمی دونم اگر جنبه انتقاد صحیح و سالم را ندارید بزارید کنار این کاررا .شما که میگی من به افکار دیگران احترام نمیزارم،پس هدفتون چیه مجله را دارید منتشر می کنید- ایا نباید خواننده های به شما انتقاد کنند -دوما من هیچوقت بازی نمی کنم...................
حقيقت انسان به آنچه اظهار مي کند نيست، بلکه حقيقت او نهفته درآن چيزي است که از اظهار آن عاجز است بنابراين اگر خواستي او را بشناسي نه به گفته هايش, بلکه به نا گفته هايش گوش كن

پاسخ
دوست عزیز این جور که شما دارید انتقاد می کنید شیوه ی کسانی هست که می خواهند کسی را خراب کنند و به اصطلاح همون (تخریب نرم ) در ضمن مهم این نیست که ما هم دیگر رو بشناسیم یا نه در این جا مهم اینه که شما در این تاپیک نه انتقاد بلکه مجله و سایت نوین گیمر رو مورد هجمه ی خودتون قرار دادید افتقاد باید جوری باشه که فرد رو ترقیب کنه به بهتر شدن نه این که جوری از دیگران به اصطلاح انقاد کنیم که فرد مجبور بشه جواب شخص رو بده به نظر بنده انتقاد کردن خودش روش هایی داره که باید طبق اونا پیش رفت انتقاد تخریب کردن شخص نیست بلکه  انتقاد ترفیع  کار یک فرد است 
در ضمن از توجه و تیز بینی شما کمال تشکر را دارم

پاسخ
دست همه درد نکنه بابت مجله!
دوستان بیخود بحث راه نیندازید با اینکارا هیچی جلو نمیره در صورتی که باهم مشکلی دارید تو پیغام خصوصی حال یکدیگر رو بگیرید
پاسخ
(03-30-2013, 04:55 PM)'MASOUD_H' نوشته است: دست همه درد نکنه بابت مجله!
دوستان بیخود بحث راه نیندازید با اینکارا هیچی جلو نمیره در صورتی که باهم مشکلی دارید تو پیغام خصوصی حال یکدیگر رو بگیرید

من از شما تشکر می کنم که مجله رو دانلود کردید در شماره های آینده بهتر خواهیم شد منتظر شماره ی سوم مجله ی نوین گیمر باشید
پاسخ
دوستان حواستون باشه از خط قرمزها عبور کنید سریع این پست رو میبندم.

پاسخ
(03-30-2013, 04:43 PM)'اصغر' نوشته است: دوست عزیز این جور که شما دارید انتقاد می کنید شیوه ی کسانی هست که می خواهند کسی را خراب کنند و به اصطلاح همون (تخریب نرم ) در ضمن مهم این نیست که ما هم دیگر رو بشناسیم یا نه در این جا مهم اینه که شما در این تاپیک نه انتقاد بلکه مجله و سایت نوین گیمر رو مورد هجمه ی خودتون قرار دادید افتقاد باید جوری باشه که فرد رو ترقیب کنه به بهتر شدن نه این که جوری از دیگران به اصطلاح انقاد کنیم که فرد مجبور بشه جواب شخص رو بده به نظر بنده انتقاد کردن خودش روش هایی داره که باید طبق اونا پیش رفت انتقاد تخریب کردن شخص نیست بلکه  انتقاد ترفیع  کار یک فرد است 
در ضمن از توجه و تیز بینی شما کمال تشکر را دارم
========================================================================================
قربان شما

هر کس بد ما به خلق گوید ما دیده به بد نمی خراشیم ما نیکی او به خلق گوییم تا هر دو دروغ گفته باشیم

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Exclamation شماره ششم نشریه گیم آور Aidin 1 0 2,075 06-21-2019, 12:05 PM
آخرین ارسال: Aidin 1
Exclamation شماره پنجم نشریه گیم آور Aidin 1 2 1,703 03-22-2019, 07:00 PM
Exclamation شماره چهارم نشریه گیم آور Aidin 1 0 1,443 12-18-2018, 01:51 PM
Exclamation شماره سوم نشریه گیم آور Aidin 1 0 1,396 09-18-2018, 06:27 PM
Exclamation شماره دوم نشریه گیم آور Aidin 1 0 1,434 06-03-2018, 03:02 PM