نظرسنجی: سیاست عرضه عنوان های انحصاری بر روی pc را قبول دارید؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
بله
71.43%
5 71.43%
خیر
28.57%
2 28.57%
در کل 7 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شما با عرضه ی عنوان های انحصاری برروی Pc موافق هستید؟
سلام به همه ی دوستان ، همان طور که هفته پیش گفتیم ، آخر هر هفته یک نظر سنجی داریم که نظر سنجی هفته ی قبل inside با نود درصد آراء انتخاب شد ، نظرسنجی این هفته رو هم در مورد یکی از پربحث ترین موضوع ها گذاشتم ، که مایکروسافت در اون پیشرو بود و به تازگی سونی هم دست به چنین اقدامی زده ، شما با این تصمیم موافق هستید یا خیر ؟
Ori and the blind forest
Assassins creed series 
Far cry 4 and primal
IGI 1_2
Quantum break 
Anti gta 
پاسخ
موافق هستم، چون از این قضیه خاطره ی خوبی ندارم ! من نسل هفتم PC گیمر بودم و کنسول نداشتم بخاطر همین تا امروز از تجربه ی شاهکاری مثل red dead محروم موندم برای ps4 هم که نیومد
در حالی که اگه همون موقع راکستار لج بازی رو کنار میذاشت و برای PC میداد، یک خاطره ی خوب برای امثال من ایجاد میشد !!

Sent from my iPhone using Tapatalk
پاسخ
بشدت موافقم الان اگه این قابلیت نبود گرزو فقط باید تریلراشو میدیدم اما الان راحت رو PCبازی میکنم
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ
من مخالفم چون دیگه دلیلی برای خرید کنسول نمی مونه و کنسول ها مظلوم واقع می شوند ، درسته که عده ی زیادی هم بازی رو تجربه می کنند اما به هر حال برای اون کنسول خوب نیست
Ori and the blind forest
Assassins creed series 
Far cry 4 and primal
IGI 1_2
Quantum break 
Anti gta 
پاسخ
(10-13-2016, 10:03 AM)mahdiar2010 نوشته است: من مخالفم چون دیگه دلیلی برای خرید کنسول نمی مونه و کنسول ها مظلوم واقع می شوند ، درسته که عده ی زیادی هم بازی رو تجربه می کنند اما به هر حال برای اون کنسول خوب نیست

خب سونی و مایکرو فهمیدن با انحصاری نمی تونن افرادی که pc گیمر هستن و همیشه سمتش میرن رو جذب کرد! اما دلیل خرید کنسول رو که گفتید بنده قبول ندارم! در اصل این حرف فن های PC هست که برای تحقیر کنسول ها میزنن، خود من و البته خیلی های دیگه برای بازی های مولتی پلتفرم ps4 خریدن بخاطر هزینه های سخت افزار PC ، اگه اینجور بود بازی های مولتی پلتفرم باید فروش خیلی کمی در کنسول ها داشته باشن، و بیشتری ها برن تو PC بازی کنن! اما اینگونه نیست
انحصاری فقط یه امتیاز ویژه ست هیچ موقع تنها دلیلی برای خرید کنسول نبوده

پاسخ
(10-13-2016, 10:03 AM)mahdiar2010 نوشته است: من مخالفم چون دیگه دلیلی برای خرید کنسول نمی مونه و کنسول ها مظلوم واقع می شوند ، درسته که عده ی زیادی هم بازی رو تجربه می کنند اما به هر حال برای اون کنسول خوب نیست

اصلا دلیل درستی نیست چون شاید خیلی ها دوست ندارند با pc بازی کنند و از کنترلر بیشتر خوششون میاد 
اتفاقا الان اگه بخوای بگی تو گیمینگ pc از همه قدرتش بیشتره ولی نصف بیشتر مردم با کنسول بازی میکنند البته اینو طبق اماری که یه سازمان داده بود گفتم  S0 (2)
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ
(10-13-2016, 10:39 AM)Marcus Holloway نوشته است:

اصلا دلیل درستی نیست چون شاید خیلی ها دوست ندارند با pc بازی کنند و از کنترلر بیشتر خوششون میاد 
  :(2):

دقیقن همین طور هست، از خودم مثال میزنم که بازی های RE 4,5,6 و سه گانه GTA و بولی و مکس پین و اسلیپینگ داگز رو PC من به راحتی و کیفیت عالی اجرا میشه، اما وقتی این ها برای ps4 اومد ، با وجود اینکه حتی بیشتر شون رو قبلن روی pc رفته بودم، برای ps4 تهیه کردم چون به این سبک (کنترلر و بازی در TV ) و خریدن اورجینال عادت کردم، کلن این حرف که کنسول بدون انحصاری هیچ هست ، غلطه
و مایکرو کار خوبی کرد انحصاری هاش رو برای pc داد چون این هیچ ضرری برای کاربر نداره، کلن دوحالت داریم، شما فرض کن TLOU همین امروز برای pc میاد:
۱-شما فقط ps4 داری و PC مناسب گیم نداری اصلن، خب برای شما چه فرقی داره روی pc باشه یا نه! میری توی ps4 ات بازی می کنی
۲-شما علاوه بر ps4، یک PC عالی و مناسب داری ، که خب اینجا به نفع شما میشه و حق انتخاب بهتری داری که با کیبورد و کیفیت بهتر بازی کنی، یا روی کنسول و با کنترلر
خلاصه اینکه اومدن انحصاری کنسول ها برای pc هیچ ضرری برای صاحبان کنسول نداره

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  در اسپانیا به عنوان تعمیرکار لوازم خانگی چه حقوقی خواهید داشت؟ tibaomid 0 885 12-01-2021, 12:53 PM
آخرین ارسال: tibaomid
  بهترین بازی انحصاری کدوم بازیه ؟ نظرتون رو با ما در میان بُگذارید سجاد محمدی پور 16 4,395 09-17-2016, 10:15 AM
آخرین ارسال: who i am
Question ازxbox360چقدرراضی هستید؟ batman_b52 22 5,136 01-30-2013, 07:03 PM
آخرین ارسال: night.watcher
  فعلا سراغ نسخه ی PC عنوان Resident Evil 6 را نگیرید javad 4 2,055 10-24-2012, 08:27 PM
آخرین ارسال: kiyan lord
Star عنوان محبوبOkami HD در تاریخ 30 اکتبر بر روی Store آمریکا برای دانلود قرار خواهدگرفت batman_b52 0 1,093 09-26-2012, 07:15 AM
آخرین ارسال: batman_b52

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان