امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شهرداری تهران شاهکار کرد ، تهران گردی مجازی کنید
با سلام.
امروز می خواستم به شما یک خبر خوب رو بدهم که شاید در زمان انتشارش این خبر سر و صدا نکرد. شهرداری تهران در وبسایت خود قابلیتی رو قرار داده که می توان کل تهران را به صورت مجازی بگردیم. شهرداری ماشینی را به سطح شهر فرستاده و این ماشین ، ماشینی بوده که وظیفه ی عکس برداری از شهر را داشته. قابل ذکر هست که این تهران گردی جزو بهترین ها در جهان هست چرا که اگر شما مثل همین رو اگر بخواهید در شهر پاریس ببینید ، شما می بینید که قسمتی از شهر شب و قسمتی دیگر روز هست و در بیشتر اوقات می بینید که مردم و ماشین ها درون هم رفته اند. این کار شهداری قابل توصیف نیست و فقط باید خودتون اون رو مشاهده کنید. فط اگر سرعت اینترنت شما پایین هست ، لطفا صبر کنید تا عکس کامل لود شود. ( البته اگر پایین ترین سرعت رو هم داشته باشید فکر نمی کنم بیشتر از 2 دقیقه طول بکشه ). فقط آخرین نکته این که باید 5 دقیقه توی این سایت بچرخید تا نحوه کار دستتون بیاد و وقتی که دستتون اومد ، دیگه ولش نمی کنید. راستی در بخش محله من ، نام محله خودتون رو وارد کنید تا اگر می خواهید محله و خانه خود را به صورت مجازی مشاهده کنید ،راحت تر بتونید. 

فقط کافی که به سایت   http://map.tehran.ir/   بروید.

با تشکر.

پاسخ
قوانین بخش معرفی سایت=
یک عکس قرار بدید

ضمنا سایت خوبیه...
پاسخ
جالب بود.  ولی عکساش تقریبا قدیمی بودن.
پاسخ
(08-14-2014, 11:14 AM)'Amir Game' نوشته است: قوانین بخش معرفی سایت=
یک عکس قرار بدید

ضمنا سایت خوبیه...

باشه ، تا عصر یک عکس از این سایت قرار می دم.

پاسخ
به جای داداش گلمون من یه عکس میزارم که تا\یک ناقص نباشه...:
[تصویر:  avvb357yqhegk7x1h0t5.png]

انصافا دممون گرم... جدا داریم پیشرفت می کنیم ما ایرانیا[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  xkpv6dutvrec.jpg]
یاد اون روزگاری که نه رو اسماشون خط خورده بود و نه رنگ اسماشون انقدر کم رنگ بود به خیر...
پاسخ
اقا به صورت 3 بعدی هم میشه محله ی خودمون رو ببینیم؟؟؟؟؟؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
پاسخ
(08-22-2014, 12:52 PM)'John Watson' نوشته است: به جای داداش گلمون من یه عکس میزارم که تا\یک ناقص نباشه...:
[تصویر:  avvb357yqhegk7x1h0t5.png]

انصافا دممون گرم... جدا داریم پیشرفت می کنیم ما ایرانیا[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

آقا دستت درد نکنه ، شرمنده ، به خدا یادم رفت یک عکس از سایت بزارم. حالا که یک عکس گذاشتی اگر شد یک عکس هم از موقعی که میشه توی تهران 3 بعدی چرخیدم بزار. بازم شرمنده و ممنونم از شما.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فروشگاه مجازی فایل EM123 0 1,348 07-31-2017, 08:41 PM
آخرین ارسال: EM123
  حتما به این سایت سر بزنید ضرر نمی کنید ali9000 0 1,200 07-25-2017, 10:22 PM
آخرین ارسال: ali9000
  بازی کنید+امتیاز بگیرید+امتیازتونو به بیت کوین یا سایر گیفت کارت ها تبدیل کنید !!! EM123 0 1,422 07-04-2017, 01:02 PM
آخرین ارسال: EM123
  فروش هاست و سرور مجازی (معرفی سایت) amiralizml 1 1,382 10-03-2016, 04:54 PM
آخرین ارسال: ali_msi
  انجمن تخصصی بازی سازی و برنامه نویسی(خواهشا حمایت کنید) mahdikafshgar 0 1,056 09-17-2015, 07:10 AM
آخرین ارسال: mahdikafshgar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان