امتیاز موضوع:
  • 67 رأی - میانگین امتیازات: 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S
یاشار جان خودت گفتی کمه منم زیاد کردم S0 (2)
نظرت؟ 
واچ داگز 
فیفا 
پس 
فالوت
پر ارسال ترین کاربر از نظر تو کیه؟ ( ارسال های خوب و درست نه الکی نوشتن )
;)  BIOSHOCK INFINITE

[تصویر:  bioshock1.jpg]
پاسخ
(09-14-2016, 01:56 PM)MOBIRI نوشته است: یاشار جان خودت گفتی کمه منم زیاد کردم S0 (2)
نظرت؟ 
واچ داگز ایده‌ی هدر رفته
فیفا بازی نمی‌کنم
پس بازی‌ نمی‌کنم
فالوت نقش آفرینی و جهان بازِ قلابی
پر ارسال ترین کاربر از نظر تو کیه؟ ( ارسال های خوب و درست نه الکی نوشتن )
نمی‌دونم، اگر بگم خودم خیلی خودستایی میشه ولی چند وقتِ پیش یک بحثِ داغ با یونس بهرامی و عرفان استادی و چند کاربرِ خوب دیگه که اسمِ خودشونو نمی‌دونم داشتیم، اون بحثِ خوب و مفیدی بود و به قول تو مثل اکثرِ فروم الکی نبود.
پاسخ
سلام جناب Clegane.
نظرتون  درباره ی بازی های زیر چیه و به نظرتون لایق چه نمره ای هستند؟
Batman:Arkham Knight
Batman:Arkham City
Limbo
Inside
DOTA2

به نظرتون شرکت های بازی سازی دیگه مثل سال های قبل اون کیفیت رو ندارن مث یوبی سافت یا اکتیویژن؟
مثلا یه غولی مثل اکتیویژن که سری بسیار زیبای مدرن وارفار رو ساخته بود الان دیگه بازیهاش به اون قشنگی هستند؟
به نظرتون مشکل از کجاست؟

چرا این DC اگه اشتباه نکنم(قاطی کردم) هیچ وقت نمیتونه یه فیلم زیبا از شخصیت هاش بسازه؟
مثل نولان که از بتمن یه شاهکار ساخت؟

امیدوارم سرتون رو درد نیاورده باشم S0 (2).
[تصویر:  www.rahafun.com-Yellow-by-Carlos-Ortega-Elizalde-55.jpg]

پاسخ
(09-15-2016, 08:26 AM)Like A HERO نوشته است: سلام جناب Clegane.
سلام
نظرتون  درباره ی بازی های زیر چیه و به نظرتون لایق چه نمره ای هستند؟
Batman:Arkham Knight
تصمیم گرفتم بازی نکنم چون به نظر تکراری میاد

Batman:Arkham City
نسبت به نسخهِ اول خیلی کاملتر، بهینه‌تر و بازتر شد ولی همچنان چیز جدیدی برای ارائه نداشت بنابراین میشه یک بازیِ فان و تکراری نسبت به شماره‌ی اول. نمره: 0/5
Limbo
فضاسازیِ خیلی خوبی داره اونم هم با استفاده از رنگهای تیره و کم تعداد. فقط معماهاش خیلی جاها ابکیه و بازی‌های بهتر از اون هم هست. 3/5
Inside
متاسفانه هنوز بازی نکردم، ولی به نظر میاد مثل لیمبو جالب باشه.
DOTA2
یکی از بهترین بازی‌های چندنفره، خلاقانه و جالب. که متاسفانه توسط Valve پول پرست داره خراب میشه.

به نظرتون شرکت های بازی سازی دیگه مثل سال های قبل اون کیفیت رو ندارن مث یوبی سافت یا اکتیویژن؟
حتما ندارند.چون فقط میخوان بفروشن. حتی اگه مجبور بشن یک عنوان رو 100 بار به اشکال مختلف کپی کنن.
مثلا یه غولی مثل اکتیویژن که سری بسیار زیبای مدرن وارفار رو ساخته بود الان دیگه بازیهاش به اون قشنگی هستند؟
این اواخر به مدرن وارفر نزدیک هم نشدن. ولی Ghost با وجود هزارتا ایرادش، کمی قابل اعتنا بود.
به نظرتون مشکل از کجاست؟
دیدگاه افراطی تجازیِ سازنده‌ها و ناشرا.
چرا این DC اگه اشتباه نکنم(قاطی کردم) هیچ وقت نمیتونه یه فیلم زیبا از شخصیت هاش بسازه؟
خودش که فکر میکنه شاهکار کرده و تا زمانی که فیلمهاش بفروشه، به این کار ادامه میده. اصولا قهرمان سازیِ الانِ هالیوود خلاصه شده تو آقایونی با موهای ژل زده با پوستِ صاف و سفید، و خانمها هم با تکیه بر ظاهرسازیِ س.ک.سی شون. کلا از قهرمان سازی اینو بلدن. مخاطب هم خوشش میاد، پس دی سی و امثالهم همچنان میسازن.
مثل نولان که از بتمن یه شاهکار ساخت؟
نولان البته به نظرم تاحالا شاهکاری نساخته S0 (2) ولی بتمنش از زباله‌های دی سی خیلی بهتره
امیدوارم سرتون رو درد نیاورده باشم S0 (2).
اصلا، فقط نمره‌ها رو که گفتی الان ندادم، از جدولی که چندسال پیش درست کردم استخراج کردم.ببخشید اگه بعضی بازی ها رو انجام نداده بودم. ولی دستم که برسه، حتما بازی میکنم.
پاسخ
نظرت درباره 
مافیا ۱ دوبله
نید فور اسپید ماست وانتد ۱ 
گرن توریسمو۴ 
چیه؟
[تصویر:  imtduxwtzx4q69ijzrl1.jpg]
I LOVE THIS GUYS

پاسخ
بعد از مدت ها دوباره فعالیت صندلی داغ شروع میشه...
میریم سراغ نفر اول،

[تصویر:  avatar_31025.jpg?dateline=1476095975] B.Wayne
[تصویر:  buddy_online.gif]
(Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا صفحه نخست @ 03:31 pm)

[تصویر:  star.png][تصویر:  star.png][تصویر:  star.png][تصویر:  star.png][تصویر:  star.png]
[تصویر:  khabarnegar.png]

نام: علیرضا نیک اندیش
عنوان: Bruce Wayne
شغل:
تاریخ تولد: مخفی
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
خب سوالارو من شروع میکنم
سلام
چطوری یا نه؟
چیکارا میکنی؟
درس میخونی؟
به چه سبکی علاقه داری؟
کدوم بازی؟
شرکت سازنده؟
کارگردان؟
نظرت درمورد:
Resident Evil:
God OF WAR:
Halo:
Uncharted:
Dishonored:
Dying Light:
Fifa:
GTA:
Dark souls:
خوب میرسیم به کاربرا و مدیرا:
Station:
مجید نصر:
Devil Prince:
Rasoul 76:
Ehsan1377:
Erfan RP:
Amir-PC:
Saeed Aghababaee:
Meysam-AP:
Alone in The Darkness:
Black Bulter:
Marcus Holloway:
Im gamer:
و خودم: S0 (2) 
(هر کی از قلم افتاد شرمنده)
خب اینارو فعلا جواب بده دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه S0 (24)
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ
(11-11-2016, 05:08 PM)S.T.A.R.S نوشته است: خب سوالارو من شروع میکنم
سلام سلام به شما
چطوری یا نه؟ چطوری S0 (2)
چیکارا میکنی؟ زندگی S0 (2)
درس میخونی؟ بلی! S0 (2)
به چه سبکی علاقه داری؟ اکشن و ماجراجویی
کدوم بازی؟ کلا هر بازی خوب باشه سعی می‌کنم انجامش بدم ولی بازی موردعلاقه‌م Crash Bandicoot هست.
شرکت سازنده؟ زیاد هستن خوبا ولی من الان سی‌دی پراجکت رو می‌گم.
کارگردان؟ در مورد فیلم‌ها نظری نمی‌دم ولی در دنیای انیمه هایائو میازاکی رو خیلی دوست دارم.
نظرت درمورد:
Resident Evil: بازی که فکر می‌کنم نسخه جدیدش به اندازه کافی بترسونتمون S0 (2)
God OF WAR: منتظر نسخه جدیدش هستم!
Halo: یکی از بهترین شوترهای حال حاضر برای علاقمندان به سبک تیراندازی اول شخص!
Uncharted: یکی از شاهکارهای ناتی داگ!
Dishonored: دوست‌داشتنی!
Dying Light: بازی نکردم.
Fifa: فوق‌العاده!
GTA: امیدوارم توی این نسل شاهد GTA حدید باشم.
Dark souls: سخت لذت بخش S0 (2)
خوب میرسیم به کاربرا و مدیرا:
Station: حاج امیر  S0 (2)
مجید نصر: سپهبد
Devil Prince: تا به حال با ایشون برخورد نداشتم ولی مطالبی ازشون خوندم که به عنوان خواننده لذت بردم!
Rasoul 76: از مدیران خوب انجمن!
Ehsan1377: از مدیران سابق انجمن!
Erfan RP: متخصص پلی‌استیشن S0 (2)
Amir-PC: شخصی که خیلی با اومدن دوبارش انجمن رو راه انداخته S0 (62) ، بهش خسته‌نباشید می‌گم 113
Saeed Aghababaee: 
Meysam-AP: نمی‌شناسم
Alone in The Darkness: شناختی ندارم
Black Bulter: ایشون هم شناختی ندارم
Marcus Holloway: با ایشون هم من دو یا سه بار بیشتر برخورد نداشتم که تنها می‌دونم کاربر فعال انجمن هستن S0 (2) 
Im gamer: ایشون رو هم نمی‌شناسم S0 (2)
و خودم: S0 (2) شما هم که اولین بار هست باهاتون برخورد دارم و فقط می‌دونم از کاربران فعال هستید S0 (2)
(هر کی از قلم افتاد شرمنده)
خب اینارو فعلا جواب بده دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه S0 (24)
[img=0x0]http://cdn4.thr.com/sites/default/files/2013/09/4_harry_potter_goblet_of_fire.jpg[/img]
پاسخ
سلام بر علیرضای گل! رو به راهی؟ اوضاع به کامه؟ S0 (2)
خب بریم سراغ سوالات: S0 (44)
بیشترین زمانی که به صورت متوالی بازی کردی کی بوده؟ کدوم بازی؟

نظرت در مورد کنسول‌های میان نسلی مایکروسافت و سونی چیه؟

نتیجه دیدار آخر فیفا که با هم بازی کردیم چند چند شد؟  S0 (2)

نظرت در مورد خبرنگارهای سایت چیه؟

نظرت در مورد نویسنده‌های سایت چیه؟

نظرت در مورد من؟ S0 (22)

نظرت راجع به بروبچه‌های سینما چیه؟

خب بریم یک مقدار سراغ سوالات خاص   S0 (36)

از اون اشخاصی هستی که وقتی تو محلتون قدم میزنی باید به 200 نفر سلام علیک کنی یا سعی میکنی بیشتر مخفی باشی؟  S0 (44)

بیشتر چه تیپی میزنی؟ رسمی یا اسپرت؟  Ghelion

بزرگ ترین کار خلافی که انجام دادی چی بوده؟ S0 (44) 

نظرت در مورد انتقاد پذیری یا ناپذیری چیه؟  S0 (88)

تا حالا چند بار به خاطر خواب موندن یه کار مهم رو صبح زود بهش نرسیدی یا دانشگاه نرفتی؟   S0 (2)

چی شد که اینقدر عاشق هری پاتر و دنیای سحرآمیزش شدی؟ S0 (22)

اگر بخوای یک جمله به کسانی که قبلا در گیمفا حضور داشتند و حالا به هر دلیلی اینجا نیستند و دلت براشون تنگ شده باشه بگی، اون جمله چیه؟ 241

امیدوارم موفق و سرزنده باشی! (وقت کردی بیا یه دست فیفا هم بزنیم خب!)  Neutral
[تصویر:  y0m7deepvqx6.jpg]

Darkness travels along my sight...Opening the windows to reveal the light
BAT#
پاسخ
(11-11-2016, 07:02 PM)B.A.T نوشته است: سلام بر علیرضای گل! رو به راهی؟ اوضاع به کامه؟ S0 (2) به به به، اشکان گل. قربونت، بدنیستیم.
خب بریم سراغ سوالات: S0 (44)
بیشترین زمانی که به صورت متوالی بازی کردی کی بوده؟ کدوم بازی؟ مربوط به خیلی گذشته میشه که 7 ساعت یه سر پای GTA:SA بودم، اون زمان تازه عرضه شده بود منم محوش بودم S0 (2)

نظرت در مورد کنسول‌های میان نسلی مایکروسافت و سونی چیه؟ به نظر من اگر فقط میان نسلی باشن خوبه! چون کسی که بخواد این کنسول‌ها رو بخره باید خیلی بازیکن خاصی باشه از نظر من و خیلی باید به مسئله رزولوشن اهمیت بده، هر چند که به عقیده من این کنسول‌ها باید سعی کنن قدرتشون رو روی فریم ریت بزارن بیشتر تا رزولوشن.

نتیجه دیدار آخر فیفا که با هم بازی کردیم چند چند شد؟  S0 (2) بهتره در مورد این حرفی نزنم S0 (2)

نظرت در مورد خبرنگارهای سایت چیه؟ بچه‌های گلی هستن. فقط سعید، انقدر این متا رو نکوب تو سر ما S0 (2)

نظرت در مورد نویسنده‌های سایت چیه؟ سعی کنید کمتر Top 10 بزنید S0 (2)

نظرت در مورد من؟ S0 (22) مرد شب  S0 (2)

نظرت راجع به بروبچه‌های سینما چیه؟ بروبچه‌های سینما هم که همگی گل هستن و در این شکی نیست! فقط از بچه‌های سینما می‌خوام یه مقدار فعالیتشون در زمینه خبری بره بالاتر و مقالات بیشتری هم ارائه بدن.

خب بریم یک مقدار سراغ سوالات خاص   S0 (36)

از اون اشخاصی هستی که وقتی تو محلتون قدم میزنی باید به 200 نفر سلام علیک کنی یا سعی میکنی بیشتر مخفی باشی؟  S0 (44) کما بیش توی هر دو دسته قرار دارم S0 (2)

بیشتر چه تیپی میزنی؟ رسمی یا اسپرت؟  Ghelion اسپرت

بزرگ ترین کار خلافی که انجام دادی چی بوده؟ S0 (44)  S0 (2)

نظرت در مورد انتقاد پذیری یا ناپذیری چیه؟  S0 (88) خب، این مسئله خیلی مهمه که یه نفر یا یه دسته! انتقاد پذیر باشن یا نه. بزار اشکان‌جان مسئله رو اینطوری بهت بگم که از نظر من انتقادپذیری مثل یه عضو از انسان می‌مونه، یعنی اگر نداشته باشیش مثل یک فرد فلج می‌مونی! حالا شخصی که انتقادناپذیر باشه اکثر مواقع کارش روی یک روال می‌مونه ولی خیلی از وقت‌ها فکر می‌کنه کارش درسته! ولی خب، اگر کارشم واقعا خوب باشه ولی همون یک روال موندن کار باعث اختلال توی پیشرفت میشه و این از ضررهای انتقادناپذیری. امیدوارم که همه انتقادپذیر باشن تا ما آدم فلج کمتر توی زندگیمون ببینیم!

تا حالا چند بار به خاطر خواب موندن یه کار مهم رو صبح زود بهش نرسیدی یا دانشگاه نرفتی؟   S0 (2) امسال یه بار خواب موندم و با تاخیر رسیدم دانشگاه S0 (2) 

چی شد که اینقدر عاشق هری پاتر و دنیای سحرآمیزش شدی؟ S0 (22) والا اشکان جان، هری‌پاتر و دنیای فانتزی‌ش برای من مثل زندگی می‌مونه و بوده و خواهد بود! از بچگی با کتاب‌ها و فیلم‌ها و حتی بازی‌های هری‌پاتر زندگی کردم. هر کتابش رو بیش از 7-8 بار خوندم که شاید به 10-12 بار هم برسه. هر فیلمش رو بیش از 20-30 بار دیدم. هر بازی‌ش رو بیش از 3-4 بار تمام کردم و اینکه کلا زندگیم بدجوری با هری‌پاتر گره خورده!

اگر بخوای یک جمله به کسانی که قبلا در گیمفا حضور داشتند و حالا به هر دلیلی اینجا نیستند و دلت براشون تنگ شده باشه بگی، اون جمله چیه؟ 241  با اینکه با خیلی‌هاشون در ارتباطم هنوز ولی می‌خوام بهشون بگم که دلم براشون خیلی تنگه و اگر روزی دوباره همگیشون برگردن و خیلی از اتفاق‌ها بیافته در گیمفا، اون روز از روزهای خیلی خوبه من در زندگی خواهد بود!

امیدوارم موفق و سرزنده باشی! (وقت کردی بیا یه دست فیفا هم بزنیم خب!)  Neutral  سپاسگزارم اشکان‌جان، همچنین خودت! (چشم، خدمت میرسیم فقط به اون دروازه بیچاره هم رحم کن S0 (2) )
[img=0x0]http://cdn4.thr.com/sites/default/files/2013/09/4_harry_potter_goblet_of_fire.jpg[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نکته ها و توصیه هایی برای ایام امتحانات یه گیمر یا یه کاربر Station 212 39,692 09-11-2022, 07:14 PM
آخرین ارسال: arameshtala
  چرا دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره ...؟؟ SPERSIA 0 596 01-23-2022, 07:28 PM
آخرین ارسال: SPERSIA
  تبلیغات در سایتهای نیازمندی(450سایت فعال) بدون محدودیت honargara 0 1,385 03-02-2016, 08:07 PM
آخرین ارسال: honargara
  جذب نویسنده فعال ALAN 4 2,175 11-17-2012, 05:52 PM
آخرین ارسال: ACF
  جذب مدیر فعال برای تک تک بخشهای انجمن omidgamerha 1 1,562 11-01-2012, 10:15 AM
آخرین ارسال: Amir Game

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان