امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{طنز}چگونه با Crysis 3 کامپیوترتون ذوب نشه!!
به گزارش گیمرزهلپر به نقل از دی بازی به تازگی Cevat yerli رییس استودیوی بازی‌سازی کرایتک گفته است که بازی آن‌ها PC‌های پرقدرت‌ را به زانو در خواهد آورد….

در ادامه دی بازی در مطلب “Crysis 3 قطعات PC را ذوب خواهد کرد!” مینویسد:

اولین بازی سری Crysis که به عنوان انحصاری PC منتشر شد، از قدرت نمایش گرافیکی خارق‌العاده‌ای برخوردار بود و موجی از آپگرید قطعات سخت افزاری PC‌ها را در آن روزگار به راه انداخت و به همین خاطر بسیار معروف است. یکی از شوخی‌ها و کل‌کل‌های PC بازان این بود که “هه، می‌تونی Crysis رو اجرا کنی یا نه؟!”

به نوشته دی بازی و به گفته‌ی یرلی، این تکه‌ کلام دوباره بر سر زبان‌ها خواهد افتاد:

“من تقریبا در این مورد مطمئن هستم. این شوخی‌ها دوباره با Crysis 3 شروع می‌شوند. انتظارات بی‌رحمانه‌ای از نسخه‌ی PC کرایسیس ۳ می‌رود. اما ما در همین جا قول می‌دهیم که Crysis 3 آن‌قدر از PC‌ها کار بکشد که ذوب شوند.”

یرلی همچنین افزود که ساختن بازی برای بیش از یک پلتفرم، کار را برای رساندن گرافیک به حد اعلی سخت‌تر می‌کند و باعث می‌شود که وقت و هزینه‌ی بیشتری نسبت به Crysis اصلی صرف کنیم.

“متاسفانه در بازی ساختن برای چند پلتفرم، مجبور هستید سازش برقرار کنید، اما ما این‌بار سعی کرده‌ایم تا این اجبار را قبول نکنیم و به همین دلیل سعی می‌کنیم که اطمینان حاصل کنیم از این‌که نسخه‌ی PC بازی خارق‌العاده به نظر برسد، شگفت‌انگیز اجرا شود.”

وی ادامه داد:

“اکنون ما می‌گوییم، بسیار خب، بیایید نسخه‌ی PC را با کنسول‌ها تطبیق ندهیم، بلکه کنسول‌ها را به جلو هل بدهیم تا به PC نزدیک شوند و آن‌چه از PC انتظار داریم واقعا اتفاق بیفتد.”

Crytek این قول را داده است و مطمئنا به قول خود عمل خواهد کرد، پس PC داران باید به فکر یک ارتقای سیستم اساسی باشند، چرا که سخت‌افزارهای عالی آن‌ها هم قرار است با این بازی به چالش کشیده شوند.

و در آخر دی بازی مینویسد… : کرایسیس ۳ فوریه‌ی ۲۰۱۳ برای پلتفرم‌های HD منتشر خواهد شد.

بنده نظر خاصی ندارم…! ولی فکر میکنم چهار راه دارید که کامپیوتر عزیزتون ذوب نشه:

-1-کرایسیس 3 رو بازی نکنید..

اصن بهش فکر هم نکنید… اصن میدونید چیه؟ این بازی خیلی آشغاله… به درد نمیخوره.. اصن هیچ چی نداره… بازی ای که به خواد سیستم شمارو ذوب کنه بازی نیست.. به هیچ وجه نباس بهش فکر هم کرد!!(اینارو گفتم که یه وقت اگه خواستید نگیرید دلتون نسوزه!!)

-2-ارتقا بدید سیستمتون رو..

الان نه هاااا.. بذارید بازی اومد اون موقع..! چون به گفته استاد قراره مــــــــــــــــــوجی(!) از آپگرید قطعات کامپیوتری را بیفته… با این اوصاف بهتره این پیشنهاد رو عوض کنیم و تبدیلش کنیم به “از همین الان برید کار کنید و پول دربیارید!!” یا “برید از همین الان بچه خوبی باشید تا بتونید بعدا مخ باباتون رو بزنید”… خلاصه یه کاری کنید برا اون موقع پول داشته باشید که ارتقا بدید!!

-3-به سیستمتون یه سیستم خنک کننده اضافه کنید..!

فرقی نمیکنه.. بستگی به سیستمتون، اون سیستم خنک کننده میتونه متفاوت باشه…!

مثلا اگه الان سیتمتون بازی های روز رو به زور میکشه باید به فکر یه چیز تو مایه های فریزر یا یخچال کوچیک باشید که کیس رو بذارید توش!!! اگه سیستمتون الان خیلی خوبه و عالی بازی های روز رو میخونه.. فکر میکنم همون کولر گازی یا از همین کولر های آبی کارتون رو را بندازه…...!

متاسفانه برادر گرامی “یرلی” نگفت که دمای این ماده ذوب کننده تا چه حده.. وگرنه شاید بیشتر راهنمایی تون میکردم!! شرمنده!

-4-اصلا نگران نشید و از این قابلیت کرایسیس 3 بهترین استفاده رو کنید…

آره!! با اینکه خیلی هاتون الان هم نگران نیستید.. میگم بازم..؛ نگران نباشید! حالا این آقای “یرلی” یرخی یه حرفی زده.. شما به جد نگیرید..!! البته اگه واقعا چنین چیزی باشه.. میتونید ازش بهترین استفاده ها رو بکنید..

مثلا از اونجایی که بازی قراره فوریه 2013 (برابر با 15 بهمن 91)عرضه بشه و ماها توی زمستون به سر میبریم.. میتونید ازش به عنوان یه وسیله گرمایشی استفاده کنید!! البته اگه در مناطق خیلی خنک و سرد(مثلا اردبیل و..) زندگی میکنید ممکنه که بتونید هم بازی کنید هم خونتون رو گرم کنید… اگه بشه واقعا چنین چیزی، باید از کرایتک تشکر کرد…

ولی من به شخصه دارم بهشون فحش میدم.. آخه ..! آخه من همین چند روز پیش سیستمم رو ارتقا دادم..!

بعد از چندین سال!!

پاسخ
4 بذارید بسوزه به بهونه ی سوختن کامپیوتر از باباتون پول بگیرید برید یک سیستم قوی تر ببندید
پاسخ
(08-21-2012, 01:47 PM)RANDY نوشته است: 4 بذارید بسوزه به بهونه ی سوختن کامپیوتر از باباتون پول بگیرید برید یک سیستم قوی تر ببندید

چه خوش خیالی بابامون هم همینطور پول می ده و میگه برو یه سیستم قوی تر بخر !Confused45:

پاسخ
این حرفا چیه؟ کرایسیس هم بازده بالایی داره! یعنی چی بازی نکنید! تو بدترین جزئیات گرافی کرایسیس بهتر از دارکسایدرز 2 هست! اینام همش حرفه باور کن!
پاسخ
با این جمله ای که گفتی موافقم ." اصلا نگران نشید و از این قابلیت کرایسیس 3 بهترین استفاده رو کنید…

آره!! با اینکه خیلی هاتون الان هم نگران نیستید.. میگم بازم..؛ نگران نباشید! حالا این آقای “یرلی” یرخی یه حرفی زده.. شما به جد نگیرید..!! البته اگه واقعا چنین چیزی باشه.. میتونید ازش بهترین استفاده ها رو بکنید..

مثلا از اونجایی که بازی قراره فوریه 2013 (برابر با 15 بهمن 91)عرضه بشه و ماها توی زمستون به سر میبریم.. میتونید ازش به عنوان یه وسیله گرمایشی استفاده کنید!! البته اگه در مناطق خیلی خنک و سرد(مثلا اردبیل و..) زندگی میکنید ممکنه که بتونید هم بازی کنید هم خونتون رو گرم کنید… اگه بشه واقعا چنین چیزی، باید از کرایتک تشکر کرد…" Confused74: Confused45: Confused45: Confused25: Confused25: Confused25: Confused74:
Seize the day or die regretting the time you lost

It's empty and cold without you here, too many people to ache over

Avenged sevenfold - Size the day
پاسخ
من دقیقا با مکس پین یک هفته خونمون رو گرم نگه داشتم
ولی بعدش بخاری گذاشتیم
پاسخ
(08-21-2012, 01:57 PM)FATAL1TY نوشته است: این حرفا چیه؟ کرایسیس هم بازده بالایی داره! یعنی چی بازی نکنید! تو بدترین جزئیات گرافی کرایسیس بهتر از دارکسایدرز 2 هست! اینام همش حرفه باور کن!

هیچ بازی رو با دارک سایدرز مقایسه نکن
دارک سایدرز تو سبک خودش بی نظیرهConfused83:
پاسخ
آدم وقتی میشینه پای بازی اصلا دوس نداره از پای بازی بلند شه.
من داشتم
دارک سایدرز
رو به خاطرش 2 روز کامپیوترم روشن بود ولی الانم تمومش نکردم.

ولی انصافا بازی سختیه.
پاسخ
من که رو کیسم پنکه میزارم با کرایسیس 3 قطعاتش ذوب نشهConfused38:Confused25:
اگه دیدم داره ذوب میشه کیسو ور میدارم میدازمش تو آبConfused25:(میسوزه که بدتر )
این کرایتیک بیکاره بازی کیس ذوب کن درست میکنه. مریضهConfused83:
5.رو پلتفرم های 360 پی اس 3 اجرا کنید(ولی مراقب باشید از کنسول دود درومد زود خاموشش کنید و روش یخ بزارید)
باید بعد این بازی اسم کرایتک و بزارید کرایسوزConfused25:
پاسخ
یا خداConfused05:
360 م ذوب نشه بقل دوستم یا قمر بنی هاشمConfused05:
اصلا بازیه اومد نمیخرمConfused43: البته خیلی سختهConfused74:
بجای کرایتک بایستی بزاریم کرایذوبConfused25:
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Big Grin اگر می خواستید زن بگیرید دوست داشتید اخلاقش چگونه باشد؟ sepehr-sdss955 3 1,630 10-26-2015, 01:43 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان