امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(عزت مال تو نیست) نقد بازی Dishonored
خیلی وقت بود که بازی هایی که میشد در چند حالت با کمی چاشنی Open word خبری نبود تا اینکه شرکت Arkh از بازی جدید خود یعنی dishonored رونمایی کرد و عرضه کرد حالا من میخواهم بازی رو نقد کنم
[تصویر:  dishonored_video_game-wallpaper-1024x576-1000x500.jpg]
ننگ بر تو
داستان بازی راجب شخصیتی به نام Corvo Atato را باز گو میکند که محافظ ملکه است و ملکه به این محافظ اعتماد خاصی دارد و دختر ملکه که Emily نام دارد او را خیلی دوست میدارد
داستان از جایی شروع میشود که Corvo از ماموریتی باز گشته و باید نامه ای را به ملکه برساند ناگهان افراد عجیبی به آنها حمله میکنند و ملکه را کشته و Emily را میدوزدند و مامورین Corvo را به دلیل کشتن ملکه دستگیر و زندانی میکنند..........
داستان بازی زیبا کار شده ولی در داستان بازی فقط در قسمتی از بازی شاید شکه شوید و داستان به این خوبی را به داستان متوسط تبدیل میکند

شمشیر هم میبرد
یکی از نقاط قوی بازی گیم پلی زیبا این بازی است شما در بازی میتوانیید بازی را با دو روش تمام کنید از تریق مخفیانه یا از تریق حمله ور شدن به دشمن نکته ی جالب این جاست که حتی در قسمت آخر بازی هم میتوانید به صورت مخفیانه یا حمله به پایان برسانید
در بازی قدرت ای در اختیار دارید این قدرت ها شامل:
1-دید از پشت دیوار ها
2-شما میتوانیید به سرعت جابه جا شوید مانند نور
3-داشتن Bulet Time که با آپدیت کردن آن میتوانید همه را مانند مجسمه آهسته کنید
4-داشتن قدرت به وجود آوردن موش ها
5-داشتن قدرتی مانند زدن باد
شما میتوانید با این روش ها بای کنید که این ها نوعی آلمان های مخفی کاری را هم زیاد میکند

زیاد نگاه نکن نفره بعدی خودت میشی
[تصویر:  49422844551591994114.jpg]

شما میتوانید در حین زدن دشمن دفاع کرده و یک نوعی کارش را تمام کنید
[تصویر:  95164525200015546679.jpg]

چشم انداز
گرافیک بازی تعریفی ندارد شما فرض کنید داری بازی RAGE را بازی میکنید با این تفاوت که در آن افت فریم به صفر برسد و کمی هم گرافیک به آن اضافه شود و درباره ی محیط بازی هم میتوان کلمه عالی را به او داد

زیبایی محیط و پر جزییات بودن نکات گرافیکی را میتوان دید
[تصویر:  66979471997816315742.jpg]

بی صدا میکشم
بازی موسیقی خاصی ندارد در بعضی از مواقع ای که لو میروید یا میجنگید موسیقی بازی رو میشود که جندان جالب نیست ولی در قسمت آخر بازی آهنگی زیبا با پایانی زیبا میشنوید

برای دانلود آهنگ پایانی اینجا کلید کنید (با تشکر ازjoorchin )
از ننگی به عزت
در آخر بازی Dishonored بازی زیبا ای است که با کمی چاشنی Open Word و Assassins Creed و...... بازی زیبایی از آب در آمده

توجه: این مطلب کپی نیست
برای کپی حتما با ذکر منبع کپی شود
پاسخ
ممنون! من هنوز بنا به مشکلاتی نتونستم اینو بازی کنم! Confused41:Confused41:
پاسخ
عالي بود Confused29:
منم هنوز اين بازيو نخريدم ولي ميدونم خيلي قشنگه اگه خدا بخواد چند روز ديگه اين بازيو ميخرم ممنون به خاطر نقد زيبات

TNX A LOT
پاسخ
من هنوز دارم بازش میکنم ولی اصلا دوس ندارم زود تموم شه
پاسخ
(10-22-2012, 08:58 PM)amir_RB نوشته است: من هنوز دارم بازش میکنم ولی اصلا دوس ندارم زود تموم شه
زود تموم شدنش خیالی نیست. ارزش دوباره بازی کردن داره!
پاسخ
بازیش 99 درصد توی مخ هست بازی یا باید ow باشه مثل gta یام اینکه مثل بازی های اول شخص شوتر که هیچ ازادی نداری ویک خط داستانی مستقیم رو داره من از بازی dishonored خوشم امد و قبول دارم که یک شاهکاره (به جر گرافیکه مسخره اش)ولی من از این سبک بدم میاد
از دارکسایدرز 2 هم به خاطر این بدم میومد البته اگه گرافیکشو در نظر نگیرم
Confused24:
پاسخ
بلاخره بعد از مدت ها غيبت يک چيز درست حسابى نوشتم
فکک کنم هفته ى بعد مال هيلو 4 يا مدال رو بزارم ؟
راستى به نظر شما نقد هيلو 4 رو بذارم يا مدال؟
پاسخ
(10-22-2012, 09:46 PM)RANDY نوشته است: بازیش 99 درصد توی مخ هست بازی یا باید ow باشه مثل gta یام اینکه مثل بازی های اول شخص شوتر که هیچ ازادی نداری ویک خط داستانی مستقیم رو داره من از بازی dishonored خوشم امد و قبول دارم که یک شاهکاره (به جر گرافیکه مسخره اش)ولی من از این سبک بدم میاد
Confused24:
گرافیک رو باهات هستم! تنها کمپانی که از Unreal 3 درست استفاده کرده Rocksteady بوده و بازی Batman! و در آینده شاهد شاهکار Irrational Games یعنی BioShock: Infinite خواهیم بود. ولی هنوزم معتقدم برترین خروجی مال CryENGINE 3 هستش!
پاسخ
(10-22-2012, 11:31 PM)FATAL1TY نوشته است:
(10-22-2012, 09:46 PM)RANDY نوشته است: بازیش 99 درصد توی مخ هست بازی یا باید ow باشه مثل gta یام اینکه مثل بازی های اول شخص شوتر که هیچ ازادی نداری ویک خط داستانی مستقیم رو داره من از بازی dishonored خوشم امد و قبول دارم که یک شاهکاره (به جر گرافیکه مسخره اش)ولی من از این سبک بدم میاد
Confused24:
گرافیک رو باهات هستم! تنها کمپانی که از Unreal 3 درست استفاده کرده Rocksteady بوده و بازی Batman! و در آینده شاهد شاهکار Irrational Games یعنی BioShock: Infinite خواهیم بود. ولی هنوزم معتقدم برترین خروجی مال CryENGINE 3 هستش!

بستگی داره بخوای چه قسمت از کارو در نظر بگیری میلاد!
[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]
پاسخ
Confused62:Confused29:Confused74:

[تصویر:  26055552758238308166.jpg]\cell \lastrow\row}

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 949 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,654 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,134 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  نقد و بررسی Dishonored 2 amirthesaint 0 1,160 02-04-2018, 04:44 PM
آخرین ارسال: amirthesaint
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,722 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان