امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فراخوان تحریریه سایت خبری بازینامه + حقوق کاری
 [تصویر:  do.php?imgf=Untitled-2.png]
به نام یگانه باغبان افرینش

کمتر کسی دیگر پیدا میشود که با مجله بازینامه اشنا نباشد طی مشکلات فراوانی که سایت و مجله بازینامه با ان دست پنجه نرم میکرد به پایان رسید .
پس از بررسی های بسیار زیاد تصمیم به تیم جدید در راستای هدفمون گرفته ایم
با تغییر کلی تیم قصد داریم تا بتوانیم سایت پر محتوا ومجله قوی و استوار در ایران داشته باشیم در همین راستا
با مدیریت جدید سایت خبری بازینامه اقای سید امید مدیری نژاد قصد داریم سایتی پر بار تر جذاب تر و بروزتر در اختیار شما بگذاریم
اما قدم در این راه نهادن کمی مشکل و دشوار است از تمامی عزیزانی که امادگی عمل برای نویسندگی فعال در سایت بازینامه را دارا هستند و همچنین اماده دست به قلم شدن برای مجله میباشند خواهشمندیم
اطلاعات نمونه کارها  و در صورت دارا بودن سوابق خود یا ان را به ایمیل مورد نظر زیر تایپک ارسال نماییند و یا در همین تاپیک امادگی و مشخصات خود را در اختیار ما بگذارند.

اتفاقات که قرار است با مدیریت جدید شاهد ان باشیم ...
1-مدیر تازه و ایدهای تازه و حال و هوای تازه
2-پرداخت حقوق به تمامی نویسندگان فعال عضو تحریریه
3-برگزاری مراسم سالانه برای انتخاب نویسنده برتر هر سال در استان خوزستان
4-معرفی تمام نویسندگان فوق قعال به مجلات بزرگ همچون عصر فناوری -ایران بازی- کلیک
5- و دیگر امکاناتی که بزودی فقط برای نویسندگان سایت رونمایی خواهد شد
6-منظر شما هستیم دیگر ...
شعار مدیریت جدید : بازینامه باید بازینامه باشد نه هرز نامه ... دیگر وقت تغییر است

برای ورود به بازینامه کلیک نمایید

پاسخ
دوشواری برخوردین؟؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
دوشواری نداریم Farhan رو ببرین میبرتتون تیم ملی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
من هم هستم سایتتون رو میبرم کره ماه.
پاسخ
ممنون از شما دوستان !  منتظر سایر دوستان علاقه مند هستم
پاسخ
(05-29-2013, 03:22 PM)'SlimBoy' نوشته است: ممنون از شما دوستان !  منتظر سایر دوستان علاقه مند هستم

بنده هم مایل به همکاری هستم.سابقه های کاری خودم رو از طریق پیغام خصوصی و ایمیل برای شما ارسال کردم.[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

پاسخ
خیلی سایت خوبی هست امیدوارم مجله ی شما هم هرچه زود تر منتشر بشه تا با هم یه نبرد خوبی داشته باشیم
همیشه به جلو نگاه کن چون اینده ی تو در جلوی روی توست 
پاسخ
با سلام خدمت شما خوانندگان عزیز که علاقه به مجله های الکترونیکی دارید . بازینامه یکی از پربیینده ترین مجلات الکترونیکی در سطح گیم در ایران میباشید ! که این افتخار را داریم تابستان ۹۲ در کنار شما عزیزان در شماره ی شش باشیم‌ ! یک بازینامه کاملا جدید و متفاوت با تمام مجلات ایرانی ! همیشه با خاص بودن کارمون رو ادامه خواهیم داد ! بازم عضر خواهی میکنم که اینقدر عزیتتون میدیم.. منتظر برنامه های دیگر از بازینامه باشید
با تشکر..
Baziname 6 Cover , FULL HD , Testing
[تصویر:  xnsad3c8c0iofpofg.jpg]
Baziname 6 Cover , HD , Testing
[تصویر:  do.php?imgf=1Cover.jpg]
پاسخ
دوست عزیز تخصصی را نوشتید تخخصی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  76561198078353517.png]

پاسخ
(06-01-2013, 11:08 PM)'Farhan' نوشته است: دوست عزیز تخصصی را نوشتید تخخصی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
کجا تخصصی رو نوشت تخخصی؟

پاسخ
(06-01-2013, 11:49 PM)'msi' نوشته است:
(06-01-2013, 11:08 PM)'Farhan' نوشته است: دوست عزیز تخصصی را نوشتید تخخصی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
کجا تخصصی رو نوشت تخخصی؟

زیر Dead Island.
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی سایت کاهش پینگ pixow.ir (اسکم) cudamilad 5 1,045 04-02-2024, 05:12 PM
آخرین ارسال: ariyadanesh
  سایت های درخواستی Farhan 251 62,355 05-01-2023, 01:09 AM
آخرین ارسال: Zahra_yzdi
  معرفی سایت دانلود فیلم و موزیک farrokh 4 1,714 07-31-2022, 09:59 PM
آخرین ارسال: Filimato
Heart آموزش های طراحی سایت و کسب و کار اینترنتی saeed74 1 926 05-16-2022, 11:05 PM
آخرین ارسال: mobinastra
  سایت خدمات حرفه ای سئو ارزان و آموزش سئو حرفه ای رایگان mobinastra 0 758 05-16-2022, 11:01 PM
آخرین ارسال: mobinastra

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان