امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فراخوان عضویت گویندگی صوتی
سلام به همگی ، اُمیدوارم انشالله به لطف خداوند حال همگی همیشه خوب و خوش باشه

ایمان کمالزاده (
Iman Composer
 )
 هستم ، خدمت شما اومدم تا با یک خبر خوش بهتون بگم که ................ نه ، اینجوری بگم بهتره

یک سوال ؟؟؟؟
شما به گویندگی در داستان صوتی علاقه دارید ؟ پسر هستید ؟ دختر هستید ؟
هیچ فرقی نداره ، گیمفا یک موقعیتی در اختیار شما قرار میده که شما با 3 دیالوگی که بهتون داده میشه نمونه صداتون رو برامون به این آدرسِ زیر بفرستید :
game26087@gmail.com

نام و نام خانوادگیتون و شماره تماستون و نمونه صداها برای من ارسال میشه و کسایی که نمونه صدای خوبی داده باشن ، در عرض 24 ساعت آینده باهاشون تماس گرفته میشه و باهاشون انشالله همکاری میشه

شرایط همکاری :
- محدودیت سنی نداره ( خیالتون راحت )
- در حال حاضر حقوقی برای گویندگان وجود نداره و اگه واقعا علاقه به گویندگی در داستانِ صوتی هستید در این مجموعه شرکت کنید

شرایط ضبط صدا :
- واقعا اول این رو بگم که نه خیلی سخت بگیرید این موضوع رو ، نه خیلی آسون
- کیفیت ضبط کننده صدایی که ازش استفاده میکنید حداقل باید یک کیفیت خوب رو به ما نشون بده
- محیط ضبط صداتون ، باید کاملا آروم و ساکت باشه
- دیالوگ ها اصلا به صورتِ کتابی گفته نشه
- دیالوگ هایی که باید بگید ، این 3 دیالوگ هستن که نوع حالتِ دیالوگ ها هم در داخل پرانتز ذکر شده :

دیالوگِ مخصوصِ آقایان :
1 - دستات رو بزار رو سرِت وگرنه شلیک میکنم ، همین حالا ( اکشن و جدی )
2 - من فکر نمیکردم اون من رو بعد از این همه وقت به اون جنایتکارا بفروشه ( احساسی و جدی )
3 - اگه قول بدی بگی چه جوری هِدشاتشون کنم ، قول میدم بهت یاد بدم یه پیتزا خانواده رو در عرض 10 دقیقه چه جوری بخوری ( خنده دار ، شوخی )

دیالوگِ مخصوصِ خانم ها :
1 - من هیچ وقت به تو اعتماد نمیکنم ( جدی و ناراحت )
2 - شاید این دفعه ی آخری باشه که هم دیگه رو میبینیم ( احساسی و ناراحت )
3 - بااااااااااااااااااااااااااااااااشه ، فقط این رو بدون 60 دلار بهم بدهکار میشی ( شوخی )

و اینم بگم که ناگفته نماند ، فقط تا تکمیل شدنِ کاملِ نیرو منتظرتون هستیم ، انشالله که موفق باشید

اینستاگرام: Hamedzahedi_ir
واتساپ: 09360649125

یاد باد آن روزگاران
یاد باد

پاسخ
تا کی وقت داریم؟
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
سلام ...[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ببخشید، شما 
Iman Composer 
، هستید یا Sherlock Holmes ؟ [img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
اگه بخوام شرکت کنم، باید هر سه دیالوگ رو بفرستم یا به دلخواه، یکی رو انتخاب کنم ؟ [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

پاسخ
(08-30-2014, 09:59 PM)'Bad_Boy_17' نوشته است: سلام ...[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ببخشید، شما 
Iman Composer 
، هستید یا Sherlock Holmes ؟ [img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
اگه بخوام شرکت کنم، باید هر سه دیالوگ رو بفرستم یا به دلخواه، یکی رو انتخاب کنم ؟ [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img] نه بابا!
ولی راس میگیا[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] شاید یه کاسه ای زیر نیم کاسه باشه[img]images/smi/s0 (38).gif[/img].
ایشون آقای زاهدی هستن یا کما‌ل‌زاده؟ [img]images/smi/s0 (60).gif[/img] مساله این است! [img]images/smi/s0 (41).gif[/img] یکی بیاد حلش کنه[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]

پاسخ
(08-30-2014, 09:59 PM)'Bad_Boy_17' نوشته است: سلام ...[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ببخشید، شما 
Iman Composer 

ببخشید من جواب می دم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]:
آقای زاهدی(sherlock) از طرف آقای ایماین کمالزاده این پست رو گذاشتن اگه اشتباه نکنم
در ضمن نوشته شده:
"
دیالوگ
هایی
که
باید
بگید ، این 3 دیالوگ هستن که نوع حالتِ دیالوگ ها هم در داخل پرانتز ذکر شده "
باید بدونن که چجوری حالت های مختلف رو بیان می کنیم
[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ببخشید اگه من جواب دادم
[img]images/smi/s0 (30).gif[/img]

راستی اسپم هم ندید[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
(08-30-2014, 09:58 PM)'last assassin' نوشته است: تا کی وقت داریم؟

تا وقتی که نیرومون کامل بشه ، الآن مشخص نمیکنه
با تشکر [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

ببخشید، شما 
Iman Composer 

ایمان کمالزاده ( iman composer ) من هستم ، هر 3 دیالوگ رو بفرستید بهتره اما یک دیالوگ هم میتونید انتخاب کنید و بفرستید بستگی به خودتون داره ، باید ببینید تو کدوم حس بیشتر راحت ترید برای ضبط صداتون ، شوخی یا خنده دار ، جدی و اکشن ، احساسی

(08-30-2014, 10:07 PM)'The Last Resort' نوشته است:
ببخشید، شما 
Iman Composer 

[img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img] نه بابا!
ولی راس میگیا[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] شاید یه کاسه ای زیر نیم کاسه باشه[img]images/smi/s0 (38).gif[/img].
ایشون آقای زاهدی هستن یا کما‌ل‌زاده؟ [img]images/smi/s0 (60).gif[/img] مساله این است! [img]images/smi/s0 (41).gif[/img] یکی بیاد حلش کنه[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]

عزیز این متن توسط من نوشته شده و آقای زاهدی زحمت کشیدن داخل فروم گذاشتن
با تشکر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
سلام.

امکانش هست که مواردی جزئی هم به دیالوگ ها اضافه کنیم؟
برای مثال :
1 - دستات رو بزار رو سرِت وگرنه یه گلوله حرومت میکنم ، همین حالا !!
[تصویر:  qa8fxiradrqkeuau8fxf.gif]
چقد پیر شدی حاجی
پاسخ
(08-31-2014, 07:12 AM)'zombies hunter' نوشته است: سلام.

امکانش هست که مواردی جزئی هم به دیالوگ ها اضافه کنیم؟
برای مثال :
1 - دستات رو بزار رو سرِت وگرنه یه گلوله حرومت میکنم ، همین حالا !!

سلام و خسته نباشید
بله میتونید
با تشکر

سلام ، اُمیدوارم انشالله حال همگی به لطف خداوند همیشه خوب باشه

دوستان توجه فرمایید که برای فرستادن نمونه صدا ، به صورتِ خصوصی هم میتونید در داخل تاپیک نمونه صداتون رو برام بفرستید
فقط ، لطفا نام و نام خانوادگی ، شماره تماس از خودتون بزارید ، ممنونم
با تشکر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
هنوز وقت هست؟
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
(09-06-2014, 05:33 PM)'last assassin' نوشته است: هنوز وقت هست؟
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

بله هنوز وقت هست

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فراخوان جذب نویسنده برای وبسایت تکفارس | زمستان 1394 Alireza Nikandish 5 4,658 04-24-2024, 05:29 PM
آخرین ارسال: mansikalra
  فراخوان دریافت ویدئوهای گیمینگ کاربران White Beard 6 13,374 04-06-2024, 10:49 AM
آخرین ارسال: mansikalra
  فراخوان برای ادمین در فروم kasra 2 13,405 02-05-2024, 02:32 PM
آخرین ارسال: TomHiddlest
  فراخوان دریافت ویدئوهای گیمینگ کاربران White Beard 1 13,376 10-06-2023, 01:09 PM
آخرین ارسال: huntshaded
  [مهم] فراخوان عضویت در تیم مدیریت فروم‌گیمفا White Beard 7 160,850 06-20-2023, 10:15 AM
آخرین ارسال: alfazoneprix

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان