امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرصت کوتاه مدیر عامل نوکیا برای نجات این شرکت
استفان الوپ حدود ۲ سال است که به شرکت نوکیا آمده و تغیرات اساسی در روند کاری این شرکت ایجاد کرده تا نوکیا را متحول کند. آقای الوپ یک چرخش ناگهانی در روند کاری نوکیا ایجاد کرد و با کشتن سیمبیان یک همکاری اختصاصی با مایکروسافت به وجود آورد. اما طی ۹ ماه گذشته نوکیا بیشتر از ۳ میلیارد دلار از دست داده است و همچنان وضعیت خوبی ندارد.

با به بازار آمدن تلفن های ویندوز فون 8 کم کم زمان موعود برای مدیرعامل این شرکت فرا می رسد و به زودی مشخص خواهد شد که مسیر دو ساله نوکیا چقدر موفقیت آمیز بوده است.

نوکیا در سه ماهه گذشته حدود ۴ میلیون تلفن لومیا فروخته. اما با وجود این آمار، میزان رشد اندروید و آی او اس بسیار بیشتر بوده است و همین موضوع سبب نگرانی هیات مدیره و سرمایه گذاران نوکیا شده و به نظر می رسد کاسه صبر آنها در حال لبریز شدن است.

به همین خاطر گفته شده که آقای الوپ تنها چند ماه دیگر فرصت دارد که سیاست های کاری اش را به اثبات برساند و در صورتی که نوکیا تا بهار و آغاز سال جدید میلادی نتواند تکان محکمی به خودش بدهد، ممکن است مجبور شود به راه حل های دیگر و تغییر سیاست کاری فکر کند. یک راه برای نوکیا ساخت تلفن های اندرویدی خواهد بود. اما برخی می گویند این راه حل نیز برای نوکیا دیر شده است.

فعلا شواهد نشان می دهد نوکیا حتی با محصولات جدید اش مانند لومیا ۹۲۰ موفق به جذب کاربران نشده و کارشناس ها احتمالا موفقیت این شرکت را زیاد نمی دانند. شما فکر می کنید آقای الوپ در سال ۲۰۱۳ هم مدیر عامل نوکیا باقی بماند؟

منبع
پاسخ
از همین الان اخراج شده بدونییدش...
چند روز پیش دعوت نامه نوکیا برای بدست گرفتن مدیریتشون بدستم رسید که منم بخاطر نجات این شرکت قبول کردم.بخشی از متن درخواست عاجزانه نوکیا:
0با سلام خدمتroommate یگانه گیمر جهان.
..جون هرکی دوست داری بیا مدیریت ما رو دست بگیر ..داریم ورشکست می کنیم ...هرچی بخوای بهت میدیم..

جواب من:
(در این زمان یکی از دوستان خوشمزگیش گرفت:Excited:)roommate رفته iphone5 بخره

بار دوم:(همچنان به خوشمزگی خود ادامه می دهند:Excited:)roommate رفته فورم گیمفا اسپم بده.

بار سوم:(با پرتاب سلاح سری نوکیا[تصویر:  55716371355828796987.bmp] به سمت دوستم بالاخره خفه خون گرفت:Me:):
با اجازه Maximum-Devو مدیران فورم گیمفابلی
پاسخ
(09-21-2012, 01:17 AM)roommate نوشته است: از همین الان اخراج شده بدونییدش...
چند روز پیش دعوت نامه نوکیا برای بدست گرفتن مدیریتشون بدستم رسید که منم بخاطر نجات این شرکت قبول کردم.بخشی از متن درخواست عاجزانه نوکیا:
..جون هرکی دوست داری بیا مدیریت ما رو دست بگیر ..داریم ورشکست می کنیم ...هرچی بخوای بهت میدیم..

جواب من:

بار دوم:(همچنان به خوشمزگی خود ادامه می دهند:Excited:)roommate رفته فورم گیمفا اسپم بده.

بار سوم:(با پرتاب سلاح سری نوکیا[تصویر:  55716371355828796987.bmp] به سمت دوستم بالاخره خفه خون گرفت:Me:):

آهان پس بعد از من اومدن پیشه تو Confused25:Confused25:Confused25:
SG
پاسخ
(09-21-2012, 01:22 AM)Yashar نوشته است:

جواب من:

نه عزیز گفتم واسه یاشار هم بفرستید که بعدا ناراحت نشه بگه منو قبول نداشن و گرنه اول و اخر به خودم پیام دادن.Confused25:Confused25:
پاسخ
(09-21-2012, 01:24 AM)roommate نوشته است:
(09-21-2012, 01:22 AM)Yashar نوشته است:

جواب من:

نه عزیز گفتم واسه یاشار هم بفرستید که بعدا ناراحت نشه بگه منو قبول نداشن و گرنه اول و اخر به خودم پیام دادن.Confused25:Confused25:

نه داداش من گفتم برای بچه های گیمفاهم بفرستید که اولین نفر به تو دادن:Laughing:
تازه من دارم روی تقاضای اپل برای مدیریت فکر میکنم Confused25:
سامسونگ هم بود ولی پیک شون تا اومدم دمه خونه مثله چی گرفتم زدمش:Excited::Excited:
SG
پاسخ
نه داداش خودم بهشون گفتم اینجوری بهت بگن دلگیر نشی.....بعد اون سامسونگ از منم خواسته بود ولی قبول نکردم...اپل هم که دیگه همه میدونن ..استیو جابز خدا بیامرز ارادت خاصی بمن داشت و حتی وصیت کرده بود بعد از مرگش من مدیریت اپل رو دست بگیرم که گفتم چون میخوام بیام فورم گیمفا وقت نمی کنم...هنوز هم هر شب روح اون خدا بیامرز میاد بخوابم کلی گریه زاری میکنه ، منم که دل نازک گفتم بعد از نجات نوکیا میام به شرکت تو هم یه سروسامونی میدم.احتمالا از شما خواستن که تو مدتی که من مدیر نوکیام شما بصورت مدیر موقت فعالیت کنی..پس خیلی بهش دل نبند.
پاسخ
(09-21-2012, 01:42 AM)roommate نوشته است: نه داداش خودم بهشون گفتم اینجوری بهت بگن دلگیر نشی.....بعد اون سامسونگ از منم خواسته بود ولی قبول نکردم...اپل هم که دیگه همه میدونن ..استیو جابز خدا بیامرز ارادت خاصی بمن داشت و حتی وصیت کرده بود بعد از مرگش من مدیریت اپل رو دست بگیرم که گفتم چون میخوام بیام فورم گیمفا وقت نمی کنم...هنوز هم هر شب روح اون خدا بیامرز میاد بخوابم کلی گریه زاری میکنه ، منم که دل نازک گفتم بعد از نجات نوکیا میام به شرکت تو هم یه سروسامونی میدم.احتمالا از شما خواستن که تو مدتی که من مدیر نوکیام شما بصورت مدیر موقت فعالیت کنی..پس خیلی بهش دل نبند.

حالا من هرچی میگم تو باور نمیکنی اشکال نداره توی همین خیال باطل بمونConfused45:Confused45:Confused45:Confused45:Confused45:
SG
پاسخ
داداش بشکنه این دست که نمک نداره(خدانکنه)
بد کردم گفتم یه دعوت نامه ی سوری برات بفرستن که دلخور نشی....حالا لازم نیست ناراحت باشی بعنوان معاونم منصوبت میکنم...یه یاشار که بیشتر نداریم...(در ضمن من فردا صبح عازمم)
پاسخ
(09-21-2012, 01:55 AM)roommate نوشته است: داداش بشکنه این دست که نمک نداره(خدانکنه)
بد کردم گفتم یه دعوت نامه ی سوری برات بفرستن که دلخور نشی....حالا لازم نیست ناراحت باشی بعنوان معاونم منصوبت میکنم...یه یاشار که بیشتر نداریم...(در ضمن من فردا صبح عازمم)

من الان اونجام از اینترنت آمریکا دارم استفاده میکنمConfused05:Confused05:Confused05:Confused45:Confused45:
SG
پاسخ
داداش پس چرا من نمی بینمت؟Confused25:Confused25:Confused25:
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چرا باید از وبلاگ برای سایت استفاده کنیم؟ mb.kjklmfa 0 1,507 01-01-2020, 04:36 PM
آخرین ارسال: mb.kjklmfa
  ویژگی امنیتی جدید اینستاگرام برای مدیریت مجوزهای اپلیکیشن‌ها PC FAN 0 1,527 10-17-2019, 09:06 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  سرویس اپل ارکید برای کاربران مک او اس کالینا در دسترس قرار می‌گیرد PC FAN 2 1,552 10-08-2019, 07:46 PM
آخرین ارسال: White Beard
  مایکروسافت یک تبدیل برای جک ۳٫۵ میلیمتری عرضه خواهد کرد PC FAN 0 1,272 10-04-2019, 08:24 AM
  مایکروسافت به صورت رسمی سیستم عامل Windows 10X را معرفی کرد PC FAN 0 1,297 10-03-2019, 07:33 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان