امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروشنده Watch Dogs برای PS4
سلام . من میخوام Watch Dogs رو برای PS4 بفروشم . بازی رو 10 روزه خریدم و فقط داخل دستگاه بوده . ریجن بازی هم All Region هست . قیمت پیشنهادیم 170 تومن هست .

[تصویر:  DSC00160.jpg]

یه سری ها تو انجمن نشستن به امید شکست Uncharted 4

ولی متاسفانه این آرزو رو به گور میبری چون هنوز Naugh*ty Dog عظیم رو نشناختی    167
پاسخ
:| عکس از وسیله رو باید بذاری ... 
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
با سلام دوست عزیز دقت داشته باشید که اگر شما watch dogs رو برای فروش گذاشته اید باید یک سری چیز ها رو شرح دهید.
یعنی چه ببینید بعضی از دوستان میتوانند به راحتی قیمت اصلی بازی برای ps4 که 240000 هست رو ندهند و دست دوم ان را
به قیمت پاییت تر خریداری کنند اما خیلی ها این کار رو نمیکنند. فک میکنید چرا؟
اگر دقت کرده باشید بر روی قاب بازی یا جعبه بازی نوشته شده includes 60 minutesh of exclusive game play این یعنی چه!
یعنی اینکه اگر شما این بازی رو برای ps4 تهییه کردین 60 دقیقه گیم پلی بیشتر و همچنین یک مدل لباس خاص به رنگ سفید
را میتوانید داشته باشید. خب حالا چطوری اینها رو باید فعال کنیم. اینطوری که وقتی بازی را میخرید در دفترچه بازی یک کد چند رقمی
تشکیل شده از چند رقم و چند حروف که اگر این را وارد بازی کنید این امکانات فعال میشود.
حال شما وقتی watch dogs رو برای فروش میگذارید باید قید کنید که از کد استفاده کردین یا خیر
زیرا انطور که بنده مشاهده کردم ان کد 70000 تومان می ارزد.
با تشکر

www.iiparsian.ir
پاسخ
(06-28-2014, 03:14 PM)'iiparsian' نوشته است: با سلام دوست عزیز دقت داشته باشید که اگر شما watch dogs رو برای فروش گذاشته اید باید یک سری چیز ها رو شرح دهید.
یعنی چه ببینید بعضی از دوستان میتوانند به راحتی قیمت اصلی بازی برای ps4 که 240000 هست رو ندهند و دست دوم ان را
اگر دقت کرده باشید بر روی قاب بازی یا جعبه بازی نوشته شده includes 60 minutesh of exclusive game play این یعنی چه!
یعنی اینکه اگر شما این بازی رو برای ps4 تهییه کردین 60 دقیقه گیم پلی بیشتر و همچنین یک مدل لباس خاص به رنگ سفید
را میتوانید داشته باشید. خب حالا چطوری اینها رو باید فعال کنیم. اینطوری که وقتی بازی را میخرید در دفترچه بازی یک کد چند رقمی
تشکیل شده از چند رقم و چند حروف که اگر این را وارد بازی کنید این امکانات فعال میشود.
حال شما وقتی watch dogs رو برای فروش میگذارید باید قید کنید که از کد استفاده کردین یا خیر
با تشکر

www.iiparsian.ir

دوست عزیز قیمت این بازی هم قیمت بازی هایی هست که حتی همین کد رو هم ندارن ولی چون بازی جدید هست قیمت بالا هست . ایراد الکی به جنس وارد نکنین

تا چند دقیقه دیگه عکس اضافه میکنم
یه سری ها تو انجمن نشستن به امید شکست Uncharted 4

ولی متاسفانه این آرزو رو به گور میبری چون هنوز Naugh*ty Dog عظیم رو نشناختی    167
پاسخ
(06-28-2014, 03:14 PM)'iiparsian' نوشته است: با سلام دوست عزیز دقت داشته باشید که اگر شما watch dogs رو برای فروش گذاشته اید باید یک سری چیز ها رو شرح دهید.
با تشکر

www.iiparsian.ir

سلام به خاطر کد حداکثر 15 تومن کم میکنن
پاسخ
دوست عزیز لطفا روی یه ورق نام کاربریتون رو بنویسید و کنار کالا بزارید تا مشخص شه که متعلق به خودتونه

پاسخ
اقا با فیفا سر به سر میدم 09361414497  66505518  حتما تهران اگر شهرستان پول پیک با شما ترجیها با خونه تماس بگیرید
با بازی های دیگه هم عوض میکنم
قابل توجه بقیه کاربران
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست راهنمایی برای خرید گوشی گیمینگ ahmadmt 0 937 09-25-2021, 01:51 PM
آخرین ارسال: ahmadmt
Star فروش اکانت معتبر استیم شارژدار(موقعیت عالی برای گیمرها) verizon 2 1,716 10-15-2019, 11:50 AM
آخرین ارسال: verizon
  چند بازی کارکرده PS4 (برای دیدن لیست تایپک را مشاهده کنید) blackheart1996 1 1,267 03-10-2019, 08:28 PM
آخرین ارسال: White Beard
  فروش اکانت قانونی Far cry 5 برای ps4 leftovers 0 1,225 04-26-2018, 09:57 PM
آخرین ارسال: leftovers
  خرید بازی برای pc mohammad12122 3 2,373 07-24-2017, 09:36 PM
آخرین ارسال: alirezaha61

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان