امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xbox one در E3 2015 عنوان انحصاری جدیدی را دریافت می کند
اگر به عناوین انحصاری اهمیت می دهید،پس به دنبال خرید PS4 باشید ولی اگر به عناوینی که برای چند پلتفرم عرضه می شوند(مولتی پلتفرم) اهمیت می دهید، به دنبال خرید Xbox One باشید.این صحبت را آقای Pachter بیان کرد.
[تصویر:  xbox-one_ps4.jpg]
بیایید به سال 2014 برگردیم،کنسول Ps4 در زمینه های متعدد عناوین انحصاری داشت که از جمله آنها می توان به inFamous Second و Driveclub اشاره کرد.با وجود اینکه Uncharted 4: A Thief’s End تا سال 2016 تاخیر خورد اما PS4 برنامه ای بهتر از آنچه در سال 2014 داشته را تنظیم کرده است.گذشته از این ها در سال گذشته تعداد بسیاری از عناوین مستقل هم برای PS4 عرضه شد.اما Xbox One چطور؟ما می دانیم که Tomb Raider و Halo 5  در کنار Forza Motorsport 6 و Fable Legends دو عنوان بزرگ هستند.ولی آیا چیز بیشتری هم در فروشگاه است؟
آنطور که مشخص است و بر طبق صحبت آقای مایکل پچر از موسسه ی Wedbush Securities که در مصاحبه ای که با وبسایت Gamingbolt انجام داد،گفت:

نقل‌قول:
من توسط فیل اسپنسر در توییتر چیزهایی یاد گرفتم چون من فکر می کردم که برنامه ی سونی بسیار هیجان انگیز است و من مطمئن نبودم که همه ی آنها در این سال عرضه شود ولی سونی در کنفرانس PlayStation Experience شش عنوان جدید را معرفی کرد و من تقریبا مطمئن بودم که چهار عنوان امسال عرضه می شود ولی آنها خبر از یک دسته از عناوین بزرگ که ما از بعضی از آنها اطلاع داشتیم،دادند.مثل Order.
ولی فیل (اسپنسر) در مقابل در توییتر خود گفت که خبری از برنامه مایکروسافت ندارد ولی کار آنها همیشه رقابتی و مقایسه کننده است پس من احساس می کنم که ما هم تعدادی معرفی خواهیم داشت.من با E3 موافق هستم،آنها چیزی را معرفی خواهند کرد.
با این حال آقای پچر بر این باور است که اگر به عناوین انحصاری اهمیت می دهید،پس به دنبال خرید PS4 باشید ولی اگر به عناوینی که مولتی پلتفرم هستند اهمیت می دهید، به دنبال خرید Xbox One باشید.
وی در آخر گفت:

نقل‌قول: چیزی که در مورد بازی باز شدن در این زمان جالب است همین است.این افراد می خواهند بازار را برای خود تصرف کنند و برای داشتن آینده این کار را با محصولات جالب ادامه می دهند.اما اکنون اگر به عناوین انحصاری اهمیت می دهید به سراغ خرید PS4 بروید و اگر به عناوین غیر انحصاری اهمیت می دهید به سراغ خرید Xbox One بروید چون که ارزانتر است.

منبع:gamingbolt
پاسخ
ممنون خوب بود بدون غلط املایی
در سخت ترین شرایط بازی میکنم اما نمیگزارم سرنوشتم را بازی دهند
پاسخ
عالي داداش
فقط يك سري مشكلات كوچيك
اگر درايو كلاب اينطور( Driveclub) نوشته بشه بهتره
PS4 هم همينطور بايد بزرگ باشه همه ي حروفش
بقيه مشكلاتت رو هم خود آقاي عرفان استادي بهت ميگن
ولي بازم عالي بود واقعا ممنون
[تصویر:  image.jpg]
پاسخ
مشکل نگارشی داره و گرنه خوبه دقت کن:
بیایید به گذشته برگردیم،
شما نقطه گذاشتین که جمله قطع میشه در صورتی که ادامه داره!
به نظرم به جای مثل بگی مانند خیلی بهتره.
مشکل دیگه نداشت، مشکلات دیگه آقای استادی بهت میگن.
ممنون بابت خبر
پاسخ
بابا کجا بازی های PS4 از ایکس باکس وان گرونتره. الان یه سر تو سایت های ایرانی بزنین خودتون متوجه میشین. جدا از این قضیه در کل بازی ها رو PS4 کیفیت بیشتری دارن.
[تصویر:  avatar_33686.jpg?dateline=1419943134]
شاهد شاهکاری دیگر خواهیم بود
پاسخ
(03-16-2015, 04:41 PM)ali - gamer نوشته است: بابا کجا بازی های PS4 از ایکس باکس وان گرونتره. الان یه سر تو سایت های ایرانی بزنین خودتون متوجه میشین. جدا از این قضیه در کل بازی ها رو PS4 کیفیت بیشتری دارن.

منظور فقط ایران نبود.منظور تمام کشورها بود.آقای پچر هم هدفش این بود که بگه انحصاری های PS4 قوین ولی X1 تو مولتی پبتفرم بهتره.
پاسخ
انحصاری سونی از ایکس باکس بهتره درست اما تو مولتی پلاتفرم هم سونی بهتره شما سازندگان رو نگاه کنید میگن چه قدر راحت برنامه نویسی تو پی اس 4 اما تو ایکس 1 طولانی و سخت و بخاطره همین که اکثره بازیها حتی انحصاری ها هم روی ایکس 1 با کیفیت کمتری نسبت به پی اس 4 اجرا میشن

در ضمن بازیهای سونی از بازیهای مایکروسافت(تو کنسولها)همیشه ارزونتر بود مخصوصا کنسولها که کنسول مای از کنسول سونی گرونتره اما شبکه مایکروسافت واقعا عالیه
[تصویر:  bhvydjh1o98x8mkm3xw8.gif]
پاسخ
بدجور مغالطه که و کلاه داره میگزاره سر ملت
اگه دنبال مولتی ها هستید مطمانا باز هم ps4 به علت گرافیک بالاترش بهتره
[تصویر:  tmp_the%20last%20guardian-1823454477.jpg]
میگم تو این صحنه نمیشد دوتایی باهم بپرن که این همه ریسک هم نکرده باشن؟!
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  DLC ایرانی حماسه سورنا برای عنوان Total War Rome 2 SHAHAB.KAVOOSI 14 23,093 01-05-2021, 11:06 AM
آخرین ارسال: amoali
  جزئیات جدیدی از شخصیت‌های بازی Dragon Ball Z: Kakarot منتشر شد White Beard 0 1,254 10-18-2019, 09:32 PM
آخرین ارسال: White Beard
  نینتندو سوییچ برای پنجمین ماه پیاپی، عنوان پرفروش‌ترین کنسول بازی در ایالات متحده را White Beard 0 1,497 10-18-2019, 09:29 PM
  به‌زودی آیتم‌های جدیدی به بازی Borderlands 3 اضافه خواهد شد White Beard 0 1,132 10-17-2019, 12:42 AM
  فراخوان دریافت ویدئوهای گیمینگ کاربران White Beard 0 875 10-17-2019, 12:30 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان