امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش بازی های ارجینال برای استیم و ارجین با قیمت واقعا باورنکردنی !!!!! Bf3 Pes CS
Smile 
سلام [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
میدونم که الان یکسری ها اکانت های کرکی رو با قیمت خیلی پایینی می خرند برای بازی کردن به صورت انلاین و Co-Op  و بهره مندی از مزایای داشتن یک بازی ارجینال

ولی هیچوقت دلتون خاسته که خودتون یک اکانت استیم یا ارجین داشته باشین و برای خودتون یک بازی ارجینال رو بخرید و علاوه و لذت بردن از تمام امکانات بازی به سازنده بازی هم کمکی کرده باشید ؟
من که همیشه دلم می خواست !
حالا من خاستم بگم اگه کسی دلش می خواد که واقعا به سازنده ها ی بازی کمک کنه و یک بازی ارجینال برای خودش داشته باشه نه مال یک نفر دیگه رو بگیره ولی نمی تونه با این قیمت ها ی سرسام اور داخل این سایت ها مختلف هم کنار بیاد !  می تونه به من بگه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

من بازی های ارجینال چه به صورت prudcut key و چه به صورت gift برای استیم
و هم برای ارجین میفروشم با قیمت باور نکردنی

شما فقط لازمه بک اکانت استیم یا ارجین برای خودتون بسازید که مجانی هست
بعد من براتون بازی های ارجینالو با قیمت عالی می خرم و بهتون میدم
من از همه ی Deal هام سود نمیگیرم !
یعنی بعضی از بازی هارو که خیلی گرونه رو همون قدر که پیدا کردم بهتون میفروشم
فقط روی اونایی که خیلی بتونم تخفیف گیر بیارم مقداری سود میزارم
اینطوری تمام بازی های من تو یه قیمت خیلی باورنکردنی به فروش میرسه ، و هم برای خریداران هم برای من سوده [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

دلیل ارزون بودن بازی هام اینه که من بازی هارو وقتی که روی تخفیف های بالا هست میخرم !
مثلا 2 هفته پیش Darksiders 2 که 50$ هست رو با 80% تخفیف 9.99$ خریدم

چندتا از نمونه بازی های ارجینال که من میفروشم و صد البته می تونید بدون نیاز به هیچ وی پی ان و با ای پی خودتون بهش وصل بشید و multiplayer و Co-Op بازی کنید رو این زیر میگم :

برای Origin :
Battlefield 3 مالتی پلر و Co-Op
19 هزار تومن !
Sims 3 + Starter Pack که نزدیک 90 دلار میارزه
17 هزار تومن !
Dead Space 3 هم مالتی پلیر هم Co-Op داستانی !
9 هزار تومن !

هم ارجین هم استیم :
Dead Space 1
6 هزار تومن برای ارجین و 9 هزار تومن برای استیم
Burnout Paradise: The Ultimate Box
Crysis 2 Maximum Edition
Medal of Honor ورزن حدیدش که کلی قسمت مالتی پلیر هم داره
Mirror's Edge

برای Steam :

Darksiders 2
28 هزار تومن
Darksiders 2 Season pass
15 هزار تومن
Dakrsiders 1
9 هزار تومن
Pes 2013
45 هزار تومن
Skyrim Legendary Edition
80 هزار تومن
Orcs Must Die 2
20 هزار تومن
Orcs Must Die Franchise
40 هزار تومن
Rayman Origin
20 هزارتومن
Tomb Raider 2013
40 هزار تومن
Survival رو مطمعن نیستم ولی نباید بیشتر از 5-10 تومن تفاوت قیمت باشه

برای Uplay :

Assasin Creed 3
یادم رفت [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] فکنم دورو برا 40-45 هزارتومن بود [img]images/smi/s0 (30).gif[/img]

Assasin Creed 2  Deluxe Gold Edition
25 هزار تومن

Assasin Creed 2 Normal Edition
20 هزار تومن

Far Cry 3
45 هزارتومن

در ضمن ، تمامی Gift  ها و  Product Key های من Region Free هستن و روسی نیستن ! حتی Battlefield 3  ، نیازی به وی پی ان نیست
روسیشو شاید پایین ترم بتونم گیر بیارم !

و هر بازی دیگه ای که بخواین مثل Counter Strike : Global Offence یا  هرچیز دیگه با حداقل نصف قیمتی که تو این سایتای ایرانی پیدا میکنید میتونم براتون جور کنم

( قیمت CoD ها و AC3  و FC3   واقعا بالاست ! تخفیفیم نخوردن برای همین اینا رو نمیتونم زیاد ارزون بدم براتون )

تمام بازی ها هم 100% Region Free هستن و اگه mutiplayer داشته باشن ، شما هم میتونید ازشون استفاده کنید

نام نمیبرم ولی الان جاهایی هست که مثلا Darksiders 2 رو +100 هزار تومن میفروشه
Tomb Raider 2013  بالا 70 هزارتومن می فروشه و ....

اگه خودم داشته باشم که درجا تحویل میدم
وگرنه باید 1 الی 2 روز صبر کنید تا بهترین فروشنده رو براتون پیدا کنم و از دوستای خارجییم که قبلا سر تخفیف ها خریده بودن با $ بخرم و به شما بدم.

اگه از تزمینی بودن و درستی کارم شک دارین به میتونید از اکانت استیمم که بالای 900$ ارزش داره و تملم افرادی که به من +Rep کردن مطمعن شید :

پرفایلم :
https://steamcommunity.com/id/LuckyPed
اعتبار هام :
http://steamcommunity.com/id/LuckyPed/allcomments
http://www.steamtrades.com/user/LuckyPed

Email : LuckyPed10@gmail.com

سریعترین راه دسترسی به من ادد کردن من تو استیم هست 18 ساعت از 24 ساعت آنم !

قیمت ها میتونم تا کمی پایین ترم بیارم در موارد خاص ، چیزی مد نظرتونه  ادم کنید
درضمن خرید بیش از 1 بازی = تخفیف بیشتر !
میدونم میدونم که قیمت برای  یکسری از بازی ها خیلی ارزونه
مثلا Battlefield 3
ولی من نمیتونم خودمو راضی کنم بیشتر از این پول بگیرم وقتی می تونم با همین قیمت خرید کنم !
البته باید بگم این قیمت فقط برای یک هفتست ! هرچی از زمان تخفیف بیشتر بگزره ، اون بازی باز گرون تر فروش میرو ، پس منم مجبورم گرونتر بفروشم.
برای دیدن قیمت اصلی بازی ها میتونین از این سایت ها کمک بگیرین :
Store.Steampowered.com
www.Amazon.com
store.origin.com

مثلا قیمت Battlefield 3 :
http://www.amazon.com/Battlefield-3-PCMa...B002I0HJZO
Crysis 2 :
http://store.steampowered.com/app/108800
ببخشید اول سلام.دوم این خرید رو ما هم میتونیم انجام بدیم با اون مقدار تخفیف که گفتید چرا باید شما برای ما انجام بدید!؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  76561198078353517.png]

(08-16-2013, 09:45 AM)Farhan نوشته است: ببخشید اول سلام.دوم این خرید رو ما هم میتونیم انجام بدیم با اون مقدار تخفیف که گفتید چرا باید شما برای ما انجام بدید!؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

همممم ؟
خوب می تونید انجام بدید برید انجام بدید من که مشگلی ندارم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
من اینو برای اینا گفتم که paypal یا کریدیت کارت ندارند ،  میتونن از من بگیرند
و چون من زیاد زیاد میخرم هم خرید بازیش ارزون تره هم تبادیل دلار و اینا  کارمزد کمتری میگیره
در ضمن اگه بیشتر از یک بازی هم بخواین ، بازم تخفیف بیشتر ،
الان سفارش دارم 3 تا Bf3 واسه یکی از دوستان 45 هزار تومن ( البته چیزای دیگه هم میگیره )

چند نفر خاستین معرفی کنم که قبلا از من خرید کردن و من بهشون بدون هیچ مشکلی بازی رو رسوندم بگید پ خ میکنم. [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

درضمن ، من همه بازیامو که نمیخرم مستقیم از یک Store  یا چیزی !
بیشترشونو با trade کردن بدست میارم !
با دوستای خارجی که دارم و سایت ها ی مختلفی مثل : TF2OP   و استیم ترید 
من از افراد مختلف بازی هایی که قبلا رو تخفیف بودن یا در جای دیگه مثلا روسییه و برزیل ارزون ترن میخرم ، بعد به شما میفروشم
و البته تا کسی ازم نخواد که مخصوصا Region Lock  بخرم ، تمام چیزایی که می خرم Region Free هست و نیاز به هیچ تغییر ای پی نداره

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فروش دو کد بازی dragon age inquisition و control: the ultimate edition rahimi47 0 968 11-17-2021, 01:43 AM
آخرین ارسال: rahimi47
  درخواست راهنمایی برای خرید گوشی گیمینگ ahmadmt 0 920 09-25-2021, 01:51 PM
آخرین ارسال: ahmadmt
  *فروش چند عنوان بازی XBOX ONE به صورت کد دیجیتالی با قیمت عالی ERMaC3 0 1,738 01-26-2021, 12:42 PM
آخرین ارسال: ERMaC3
  فروش xbox کد بازیxbox call of duty cold war & assassin creed Valhalla lordpedram 0 1,714 12-29-2020, 10:14 AM
آخرین ارسال: lordpedram
  فروش اکانت استیم با 25$ موجودی m_pro 0 1,487 12-26-2020, 04:50 PM
آخرین ارسال: m_pro

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان