نظرسنجی: قیمت چطور است؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
خیلی مناسبه
50.00%
2 50.00%
مناسب نیست
50.00%
2 50.00%
در کل 4 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش تعداد محدود PS4 ریجن 2 اروپا آکبند | قیمت مناسب
با سلام...
تعدادی PS4 ریجن 2 اروپا که تولیدی سه ماهه چهارم 2014 هستند برای فروش داریم...
یک هفته مهلت تست داده می شود.
اگه بخواید براتون آپدیت هم میشه بعد میفرستیم
کنسول دارای پلمپ شرکت سازنده است

قیمت = فقط 1.340.000 تومان

خرید بیشتر از یک عدد تخفیف خوبی داره...خوب
سوالی دارین بگید
بند دو» قراردادن تصویر از اجناس الزامی است. همچنین نام کاربری شما باید بر روی برگه ای نوشته شده و در درون تصویر باشد تا مالکیت جنس اثبات شود. بدیهی است که رعایت نکردن این موضوع خلاف قوانین است و باعث پاک شدن موضوعتان می شود.

خواهشا قوانین هر بخش اول مطالعه کنید .
(05-14-2015, 11:50 AM)Dead Soldier نوشته است: بند دو» قراردادن تصویر از اجناس الزامی است. همچنین نام کاربری شما باید بر روی برگه ای نوشته شده و در درون تصویر باشد تا مالکیت جنس اثبات شود. بدیهی است که رعایت نکردن این موضوع خلاف قوانین است و باعث پاک شدن موضوعتان می شود.

خواهشا قوانین هر بخش اول مطالعه کنید .

اوکی برادر تا شب یه عکس میزارم

آواتارتو عشقه :D
ولی دیشب...
اول اینکه خودتون هم میدونید ریجن ها هیچ تفاوتی با هم ندارن و الان مدل ریجن 3 قیمتش 1/280/000 هستش تو بازار و واقعا ما دلیلی برای خرید از شما نداریم یعنی به اصطلاح هیچ اعتمادی به شما نداریم خو برادر من حداقل یه عکس میذاشتی
(05-14-2015, 12:01 PM)isapor123 نوشته است: اول اینکه خودتون هم میدونید ریجن ها هیچ تفاوتی با هم ندارن و الان مدل ریجن 3 قیمتش 1/280/000 هستش تو بازار و واقعا ما دلیلی برای خرید از شما نداریم یعنی به اصطلاح هیچ اعتمادی به شما نداریم خو برادر من حداقل یه عکس میذاشتی

خب داشم من تو پرشین تولز تگ فروشنده معتبر دارم...
در ضمن چرا اینقد عصبیه هستی :D ...چشم تا شب میزارم...این قیمت پایه هستش از این پایینترم به مرور زمان میارم
منم نگفتم از این پایینتر نداریم...هر کی دوس داره بگیره اجباری نیست ;) :D
من این ریجن رو فقط برای مطلع کردن دوستان زدم نگفتم چون ریجنش 2 هست باید گرونتر باشه اما من این قیمت میدم کاری به بقیه افراد ندارم ;)

قیمت آپدیت شد

پست اصلی رو چک کنین
دوستان متاسفانه شرایط عکس برداری نیست...
برای اطمینان بنده توی انجمن پرشین تولز فروشنده ی معتبر هستم
هر کس اطمینان نکرد بره اونجا دنبال نام کاربری Ghost+Killer بگرده تگشو میبینه
اجباریم نیست هر کس خواست بخره
موفق باشید
احترام و اجرای قوانین برای همه یکسان و اجباری است.
بند دو» قراردادن تصویر از اجناس الزامی است.
اجرای قوانین همزمان با ایجاد پست خواهد بود و تاخیر انداختن معنا ندارد.
بسته شد
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فروش دو کد بازی dragon age inquisition و control: the ultimate edition rahimi47 0 990 11-17-2021, 01:43 AM
آخرین ارسال: rahimi47
  *فروش چند عنوان بازی XBOX ONE به صورت کد دیجیتالی با قیمت عالی ERMaC3 0 1,765 01-26-2021, 12:42 PM
آخرین ارسال: ERMaC3
  فروش xbox کد بازیxbox call of duty cold war & assassin creed Valhalla lordpedram 0 1,746 12-29-2020, 10:14 AM
آخرین ارسال: lordpedram
  فروش اکانت استیم با 25$ موجودی m_pro 0 1,515 12-26-2020, 04:50 PM
آخرین ارسال: m_pro
  فروش دو عدد اکانت استیم و اوریجین شخصی و سالم با قیمت عالی و بازی های خوب Mahdyari 0 1,615 11-19-2020, 05:20 PM
آخرین ارسال: Mahdyari

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان