امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش گلد دوروزه فقط 2000 تومان
سلام. دوستان قبل از این که هر پستی بدید این پست رو بخونید [table][tr][td] [/td][td] [/td][/tr][/table][تصویر:  3iyizpyjh08g0iznwwe.jpg]  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- همون طور که بعضی از شما ها می دونید دوباره می شه گلد رایگان دریافت کرد. دوستان خوب توجه کنید و لطفاً از دادن پست هایی از قبیل ( چرا وقتی می تونم خودم بگیرم بیام از تو بگیرم و این که این کد ها باعث بن شدن می شه و این ها رو ندید. )  * بنده این موقعیت رو در اختیار کسانی می ذارم که از طی کردن مراحل دریافت گلد نا آگاه هستند و البته شاید با قیمتی که بنده اعلام می کنم خیلی  از کسانی که راهش رو یاد دارند هم ترجیح بدن خودشون رو راحت کنند. پس خواهش می کنم از راه انداختن مباحث مربوط به چگونگی به دست آوردن  گلد رایگان و این که هدف از خرید چیست رو در این تاپیک راه نندازید و به تاپیک های مربوطه رجوع کنید. ------------------------------------------------------------------------------------------ شایعات مربوط به بن شدن : 
دوستان توجه داشته باشید که این روش دریافت گلد چند سالی هست که رواج داره و تا به حال هیچ کس به خاطر استفاده از این کدها بن نشده .!  تمامی بن شدن ها مربوط به بازیکنانی بوده که قبل از تاریخ انتشار رسمی یک بازی آن را بازی کرده اند. یا از کد جنریتور های دیگه استفاده کرده اند .  توجه داشته باشید که این روش از نظر مایکروسافت هم غیر قانونی نیست. شما برای این که بن نشید تنها کافی است از بازی های BURNER MAX 100% و بعد از تاریخ انتشار رسمی آن ها بازی کنید. از این بابت 100٪ مطمئن باشید که شما هرگز به خاطر استفاده از این کد ها بن نمی شوید و اصلاً این کد ها ربطی به بن شدن ندارند .
برای خرید به من پیام خصوصی بدهید
برای خرید از طریق کارت شارژ از کارت شارژ رایتل استفاده کنید
uppppppp
بند یک» بازارچه مکانی است برای خرید و فروش کالا های شخصی؛ بنابراین، معامله اجناس به صورت عمده یا تبدیل این بخش به فروشگاه شخصی خلاف قوانین است.

بسته شد
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فروش دو کد بازی dragon age inquisition و control: the ultimate edition rahimi47 0 974 11-17-2021, 01:43 AM
آخرین ارسال: rahimi47
  ارسال نامحدود پیامک تبلیغاتی تلگرام-نرم افزار 50 هزار تومان key98_ir 2 2,297 02-05-2021, 02:02 AM
آخرین ارسال: دانلود شماره مجازی رایگان
  *فروش چند عنوان بازی XBOX ONE به صورت کد دیجیتالی با قیمت عالی ERMaC3 0 1,742 01-26-2021, 12:42 PM
آخرین ارسال: ERMaC3
  فروش xbox کد بازیxbox call of duty cold war & assassin creed Valhalla lordpedram 0 1,720 12-29-2020, 10:14 AM
آخرین ارسال: lordpedram
  فروش اکانت استیم با 25$ موجودی m_pro 0 1,491 12-26-2020, 04:50 PM
آخرین ارسال: m_pro

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان