امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
+____ فروش 50 عدد اکانت PSN کرک شده با کلی بازی PS4 ____++
سلام

تعداد 52 تا اکانت کرک شده PSN خارجی دارم که تو هرکدومشون هر نوع بازی هست بعضیا جدید و بعضیا قدیمی و بعضی از اکانت ها برای PS3 و بعضی برای PS4 تقریبا دو سومش برای PS4 هست
خلاصه همه نوع بازی توشون هست از بازی های پولی گرون قیمت تا بازیهایی که به صورت MemberShip خریداری شده و بازی های demo و یا Trial و....

من خودم وقتشو ندارم که بخوام استفاده و بازی کنم و به این همه اکانت هم نیازی ندارم و همه رو میفروشم طرز استفاده هم به این صورت هست :

برای دانلود نباید طرف مقابل اون لحظه انلاین باشه برای چک کردن این مورد یه برنامه بهتون میدم میتونید چک کنید ببینید طرف مقابل انلاین هست یا خیر اگه انلاین نبود شما وارد میشید و شروع به دانلود میکنید و میتونید ( و یا دیتای بازی رو بریزید تو دیوایس تا نیازی به دانلود هم نداشته باشین )

چون اگه همزمان استفاده کنید امکان بن شدن اکانت هست

یه نمونه از لیست رو میزارم ببینید و اگه خریدار واقعی هستین کل لیست اکانتها بهمراه بازیاشون رو میفرستم (بجز پسورد و...)

این لیست شامل5 تا اکانت هست

http://104.237.228.24/~takl0l/dl/list.txt

لطفا تو skype پیام بدین  چون شاید وقت نکنم اینجا رو چک کنم

id :
bis_3da
پاسخ
دوست عزیز فک نمیکنی این کار یکم ریسکیه؟
اولا که بدون اجازه طرف داری اکانتشو میفروشی
دوما که برای بازی کردن بازی های یک اکانت دیگه روی اکانت خودتون باید اکانت شخص مقابل رو روی پی اس4تون اکتیویت کنید
که اگه شخص مقابل قبلا اکانتشو رو پی اس4ش اکتیویت کرده باشه ( که به احتمال 99 درصد اینطوریه) بعد دیگه نمیشه اون اکانت رو روی یه سیستم دیگه اکتویت کرد
سوما گیریم که اکانت رو تونستید اکتیویت کنید ، بعدا اگه شخص یه زمانی خواست خودش اکتیویت کنه ، نمیتونه و شک میکنه
اگرم بره تو سایت پلی استیشن و وارد اکانتش بشه ، تو تنظیمات قشنگ مینویسه که اکانتش رو کدوم سیستم اکتیویت هست و حتی مک آدرس سیستم هم مینویسه و اگه طرف شکایت کنه ممکنه کل کنسول بن بشه :|
حالا من نمیدونم راه حل شما چیه...
[تصویر:  Moein_Awesome.png]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فروش دو کد بازی dragon age inquisition و control: the ultimate edition rahimi47 0 983 11-17-2021, 01:43 AM
آخرین ارسال: rahimi47
  *فروش چند عنوان بازی XBOX ONE به صورت کد دیجیتالی با قیمت عالی ERMaC3 0 1,758 01-26-2021, 12:42 PM
آخرین ارسال: ERMaC3
  فروش xbox کد بازیxbox call of duty cold war & assassin creed Valhalla lordpedram 0 1,740 12-29-2020, 10:14 AM
آخرین ارسال: lordpedram
  فروش اکانت استیم با 25$ موجودی m_pro 0 1,505 12-26-2020, 04:50 PM
آخرین ارسال: m_pro
  فروش دو عدد اکانت استیم و اوریجین شخصی و سالم با قیمت عالی و بازی های خوب Mahdyari 0 1,608 11-19-2020, 05:20 PM
آخرین ارسال: Mahdyari

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان