امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حل مشکل اتصال به PSN در PS4
(06-24-2014, 10:07 PM)Best player نوشته است: دوستان می دونم که خیلیاتون مشکل موندن تو please wait رو موقعی که می خواید تو PSN عضو بشید داری.
عده ای می گن باید از کریو استفاده کنید و عده ی دیگه ای میگن باید DNS رو دستی تنظیم کنید.ولی هر دوی این کار ها فقط تو بعضی موارد جواب می دن و پایدار ترین راه اینه:
شما فقط کافیه با یه نت دیگه (یعنی یه سرویس دهنده ی اینترنت دیگه که از نوع نت خودتون نباشه) و فقط برای اولین بار وارد بخش ساخت اکانت تو PSN بشید.....خواهید دید که می تونید به راحتی وارد اون بخش بشید و اکانت خودتون رو بسازید.بعد از ساخت اکانت دیگه با هر اینترنت دیگه ای که وارد PSN  بشید دیگه تو please wait گیر نمی کنید.امیدوارم که این راه برای افرادی که تو متصل شدن به PSN مشکل دارن کاری باشه.

سلام منن هنوز تو PLEASE WAIT گیر کردم اپدیت 2.03 

ر اهه حله قطعی پیدا نشد؟
پاسخ
من خیلیییییی ناراحتم...
اخه رمز مودم رو که تو ps4 خودم میزنم و همه گزینه ها و سولاتش رو اتوماتیک میزنم بعد میره برا تست اینترنت کانکشن گزینه اول رو اوکی میکنه گزینه دوم یعنی تست اینترنت رو ارور میده تورو خدا حتی اگه بلد هم نیستی یه چیزی بگو الهی که خدا خیرت بده
متن ارور:.A DNS error has occurred
(NW-31253-4)
توروخدا زود جواب بده دمت گرم یا علی مدد
پاسخ
دوست عزیز واقعا معذرت میخوام که اینقدر دیر دارم بهت جواب میدم :(مدت زیادی میشه که این تاپیک رو چک نکردم
امیدوارم که تاحالا مشکلت حل شده باشه ;)ولی اگه حل نشده این رو هم برای خودت هم برای بعضی دیگه از دوستان که نمیدونن دارم میگم:
در زمانی که کنسول به شما ارور A DNS error has occurred رو میده شما باید حتما DNS رو دستی وارد کنید. به احتمال زیاد شما نمیدونید که بهترین DNS برای اینترنتتون چیه. بهتره که از نرم افزار namebench استفاده کنید. زمانی که شما این نرم افزار رو اجرا کنید نرم افزار به صورت اتومات و طی مدت (حدودا 30 دقیقه یا کمتر) نتیجه رو به شما میده که شامل اطلاعات زیادی میشه. در بین نتایج شما دو مورد primary dns و secondary dns رو هم میبینید. شما فقط کافیه اون دو مقدار رو به جای مقادیر dns خواسته شده در ps4 بزارید. ارور برطرف میشه.
موفق باشید :)
TONIGHT WE RIDE
[تصویر:  pdm_ac1cstg.jpg]
پاسخ
همین که جواب دادی دوست عزیز من ممنونتم.
عرضم به خدمتت که پشتیبانی شرکت صبانت همونطور که گفتین DNS هارو به بنده گفتن و منم وارد کردم.
با سپاس یا علی
پاسخ
(09-22-2015, 03:36 PM)Best player نوشته است: دوست عزیز واقعا معذرت میخوام که اینقدر دیر دارم بهت جواب میدم :(مدت زیادی میشه که این تاپیک رو چک نکردم
امیدوارم که تاحالا مشکلت حل شده باشه ;)ولی اگه حل نشده این رو هم برای خودت هم برای بعضی دیگه از دوستان که نمیدونن دارم میگم:
در زمانی که کنسول به شما ارور A DNS error has occurred رو میده شما باید حتما DNS رو دستی وارد کنید. به احتمال زیاد شما نمیدونید که بهترین DNS برای اینترنتتون چیه. بهتره که از نرم افزار namebench استفاده کنید. زمانی که شما این نرم افزار رو اجرا کنید نرم افزار به صورت اتومات و طی مدت (حدودا 30 دقیقه یا کمتر) نتیجه رو به شما میده که شامل اطلاعات زیادی میشه. در بین نتایج شما دو مورد primary dns و secondary dns رو هم میبینید. شما فقط کافیه اون دو مقدار رو به جای مقادیر dns خواسته شده در ps4 بزارید. ارور برطرف میشه.

اتفاقا منم همین سوالو دارم. ببین بیشتر اوقات ارور DNS میده و بعدش قطع میشه. یعنی این قطعی از DNS هست؟
کد رو وارد کنم درست میشه؟ یکی از بچه ها یک مدت میش گفت از سرویس اینترنتیت هست ولی من سرویس رو عوض کردم ولی هنوز نمی تونم کانکت شم :-/
[تصویر:  6nbcc5qui6npeyaqb2sz.jpg]
پاسخ
(09-22-2015, 10:44 PM)AA-Revenger نوشته است:
(09-22-2015, 03:36 PM)Best player نوشته است: دوست عزیز واقعا معذرت میخوام که اینقدر دیر دارم بهت جواب میدم :(مدت زیادی میشه که این تاپیک رو چک نکردم

اتفاقا منم همین سوالو دارم. ببین بیشتر اوقات ارور DNS میده و بعدش قطع میشه. یعنی این قطعی از DNS هست؟
کد رو وارد کنم درست میشه؟ یکی از بچه ها یک مدت میش گفت از سرویس اینترنتیت هست ولی من سرویس رو عوض کردم ولی هنوز نمی تونم کانکت شم :-/
کلا برای ما ایرانی ها ارور DNS زیاد میاد ولی در کل سعی کنید همیشه DNS رو دستی وارد کنید.

(09-22-2015, 10:00 PM)SEYED ALI SONY PS4 نوشته است: همین که جواب دادی دوست عزیز من ممنونتم.
عرضم به خدمتت که پشتیبانی شرکت صبانت همونطور که گفتین DNS هارو به بنده گفتن و منم وارد کردم.
با سپاس یا علی

الان مشکلت حل شده؟
TONIGHT WE RIDE
[تصویر:  pdm_ac1cstg.jpg]
پاسخ
DNS رو چه طوری دستی وارد کنم؟ ایزی ستاپ رو میزنم میگه پروکسی میخوایی که من Do Not Use رو میزنم بعدش برای منم همین ارور 
A DNS error has occurred
میاد. چیکار کنم؟
[تصویر:  The_Last_of_Us_Concept_Art_Crows_JS-01.jpg]
...Come Back To Your Destiny
...You're On The Right Patch Because You Are Special

پاسخ
(09-20-2016, 06:22 PM)Alone In The Darkness نوشته است: DNS رو چه طوری دستی وارد کنم؟ ایزی ستاپ رو میزنم میگه پروکسی میخوایی که من Do Not Use رو میزنم بعدش برای منم همین ارور 
A DNS error has occurred
میاد. چیکار کنم؟

باید به جای Easy گزینه custom رو بزنید تا بتونید تنظیمات رو وارد کنید
That was just a dream

پاسخ
(09-20-2016, 10:11 PM)ERFAN RP نوشته است:
(09-20-2016, 06:22 PM)Alone In The Darkness نوشته است: DNS رو چه طوری دستی وارد کنم؟ ایزی ستاپ رو میزنم میگه پروکسی میخوایی که من Do Not Use رو میزنم بعدش برای منم همین ارور 
A DNS error has occurred
میاد. چیکار کنم؟

باید به جای Easy گزینه custom رو بزنید تا بتونید تنظیمات رو وارد کنید

خودم مشکلش رو پیدا کردم باید DNS کدهای معتبری اضافه کرد

پاسخ
آیا واقعا psn قیلتر شده؟ اگه شده چرا بعضی ها هنوز دارن راحت استفاده میکنن؟ چرا بازی ها دانلودشون شروع میشه بعد از یکی دومگ قطع میشه؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در psn کمک pedramsrr 2 2,119 07-25-2016, 01:23 AM
آخرین ارسال: pedramsrr
  مشکل در انلاین بتلفیلد 4 تر خدا کمک کنید DeltaX 2 2,287 07-24-2016, 05:11 PM
آخرین ارسال: mohammad6701
  مشکل پلیز وایت PSN mohammad707 1 1,794 02-25-2016, 03:40 PM
آخرین ارسال: Station
  مشکل در بخش آنلاین gta5 در ps4 تو رو خدا کمک کنید kouroshz0 1 2,602 07-19-2015, 07:35 AM
آخرین ارسال: Station
  مشکل اتصال به psn mostafasaeedix 4 2,912 10-12-2014, 06:30 PM
آخرین ارسال: leelovelee

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان