امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش ps3 کپی خور شده ( کبری آخرین ورژن ) با یک دسته تمیز اورجینال
(06-02-2014, 10:16 PM)'The Wolverine' نوشته است: الان شما میخواین ps3 slim 320 gb خودتون رو + موو + دسته اضافه بدین 750؟؟؟؟
ps3 slim 160 gb یک تومنه حالا شما دارین اینقدر میدین؟؟؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
قیمت این الان 1200 هستش.اونم دسته دوم.
شرط میبندم یا تعمیر شده یا چراغ زرد.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

دوست عزیز اورجینال خوره. به همراه چندتا بازی و دسته و اینا همونقدرم زیاده.اینم مدرک با گارانتی یک ساله میدن 950. بدون گارانتیش میشه 850 البته صفرش.
http://www.digikala.com/Product/DKP-2511...B%8C%D8%AA

پاسخ
(06-02-2014, 10:21 PM)'ho3ein sa' نوشته است:
(06-02-2014, 10:16 PM)'The Wolverine' نوشته است: الان شما میخواین ps3 slim 320 gb خودتون رو + موو + دسته اضافه بدین 750؟؟؟؟
ps3 slim 160 gb یک تومنه حالا شما دارین اینقدر میدین؟؟؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

دوست عزیز اورجینال خوره. به همراه چندتا بازی و دسته و اینا همونقدرم زیاده.اینم مدرک با گارانتی یک ساله میدن 950. بدون گارانتیش میشه 850 البته صفرش.

دوست عزیز هر جنسی دست دوم تمیزش حداکثر 30٪ ازش کم میشه که 969 سایت دی جی کالا میشه 679 هزار تومان
من زیاد علاقه ای به بحث کردن ندارم چون هدفم فروختن کنسول بوده نه بحث کردن
این کنسول مال من هستش پس قیمت را هم من مشخص میکنم کسی دوست داشت بخره دوست هم نداشت مال خودم
من کسی را اجبار نکردم

پاسخ
(06-02-2014, 11:27 PM)'majidkamalibio' نوشته است:
(06-02-2014, 10:21 PM)'ho3ein sa' نوشته است:

دوست عزیز هر جنسی دست دوم تمیزش حداکثر 30٪ ازش کم میشه که 969 سایت دی جی کالا میشه 679 هزار تومان
من زیاد علاقه ای به بحث کردن ندارم چون هدفم فروختن کنسول بوده نه بحث کردن
این کنسول مال من هستش پس قیمت را هم من مشخص میکنم کسی دوست داشت بخره دوست هم نداشت مال خودم
من کسی را اجبار نکردم

دوست عزیز 969 قیمت گارانتی دارشه
پاسخ
از ما هم گارانتی دار بوده و ما اینجوری معامله میکنیم
هر کسی دوست داشت بخره یاعلی
پاسخ
دوستان عزیز کنسول با کبری v5 (اخرین ورژن ) کپی خور شد

قیمت با 3 عدد بازی 960 هزار تومان(البته موو قبلا فروش رفت ولی خود کنسول و دسته اون بسیار تمیز هستند )

قیمتم مناسب قرار دادم که برای دوستان به صرفه باشه

یک تخفیف جزئی هم برای دوستان عزیز در نظر میگیرم

پاسخ
داداش حالا که کپی خورش کردی حیفه میفروشی بازی کن حالشو ببر [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
من خودم بازی اورجینال گرفتم انقد حال میده
پاسخ
بالا بالا
پاسخ
PS3 کپی خور (با کیت کبری آخرین ورژن v5 ) فوق العاده تمیز همراه با کارتن و یک دسته تمیز اورجینال که حتی شماره سریال پشت دسته پاک نشده
به همراه سه عدد بازی
به همراه یک هارد اکسترنال 500 گیگ وسترن دیجیتال پر از بازی های انحصاری (که اکثرا انحصاری هستند مثل last of us(
قیمت پایین گذاشتم می خوام زود فروش بره (سرجمع 50 ساعت باهاش بازی نکردم یک ماه پیش هم دادم واسم روش کیت کبری بستند)
بخری برد کردی شک نکن ( اول از مغا زه دار قیمت بگیر بعد با من تماس بگیر)
قابلیت های کیت کبری:
برای کسانی که میخواهند آنلاین بازی کنند بهترین گزینه می باشد
سرعت اجرای بازی بسیار عالی حتی بالاتر از هارد داخلی (البته به نوع هارد شما بستگی دارد)
ساپورت هارد اکسترنال تا ظرفیت 2 ترا بایتساپورت ارجینال firmwar و تمامیه cfw ها (و اپدیت کردن دستگاه )قابلیت اتصال به psn برای بازیهای انلاینساپورت هارد با فایل سیستم های fat32 و ntfsاجرای بی نقص بازیها با فرمت isoساپورت فیلمای بلوریقابلیت اجرای بازیهای ps1 و PS2
(روی هارد داخلی دستگاه هم چند تا بازی نصب کردم )
48 ساعت هم فرصت تست به خریدار عزیز داده میشه
پاسخ
PS3 کپی خور (با کیت کبری آخرین ورژن v5 ) فوق العاده تمیز همراه با کارتن و یک دسته تمیز اورجینال که حتی شماره سریال پشت دسته پاک نشده
به همراه سه عدد بازی
به همراه یک هارد اکسترنال 500 گیگ وسترن دیجیتال پر از بازی های انحصاری (که اکثرا انحصاری هستند مثل last of us(
قیمت پایین گذاشتم می خوام زود فروش بره (سرجمع 50 ساعت باهاش بازی نکردم یک ماه پیش هم دادم واسم روش کیت کبری بستند)
قابلیت های کیت کبری:
سرعت اجرای بازی بسیار عالی حتی بالاتر از هارد داخلی (البته به نوع هارد شما بستگی دارد)
ساپورت هارد اکسترنال تا ظرفیت 2 ترا بایتساپورت ارجینال firmwar و تمامیه cfw ها (و اپدیت کردن دستگاه )قابلیت اتصال به psn برای بازیهای انلاینساپورت هارد با فایل سیستم های fat32 و ntfsاجرای بی نقص بازیها با فرمت isoساپورت فیلمای بلوریقابلیت اجرای بازیهای ps1 و PS2
پاسخ
به همراه سه عدد بازی
قابلیت های کیت کبری:
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فروش دو کد بازی dragon age inquisition و control: the ultimate edition rahimi47 0 985 11-17-2021, 01:43 AM
آخرین ارسال: rahimi47
  *فروش چند عنوان بازی XBOX ONE به صورت کد دیجیتالی با قیمت عالی ERMaC3 0 1,760 01-26-2021, 12:42 PM
آخرین ارسال: ERMaC3
  فروش xbox کد بازیxbox call of duty cold war & assassin creed Valhalla lordpedram 0 1,740 12-29-2020, 10:14 AM
آخرین ارسال: lordpedram
  فروش اکانت استیم با 25$ موجودی m_pro 0 1,507 12-26-2020, 04:50 PM
آخرین ارسال: m_pro
  فروش دو عدد اکانت استیم و اوریجین شخصی و سالم با قیمت عالی و بازی های خوب Mahdyari 0 1,609 11-19-2020, 05:20 PM
آخرین ارسال: Mahdyari

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان