امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فوتبالم،فوتبالای قدیم!نقد و بررسی PES14
(10-03-2013, 06:00 PM)'erfan gamer' نوشته است: چرا افتضاح؟هنوزم خیلی از فیفا سرتره

در مقایسه با فیفا نه در مقایسه با بقیه نسخه های pes که فوق العاده بودن،

(10-03-2013, 06:00 PM)'Y2J' نوشته است:
(10-03-2013, 05:53 PM)'AMIR M13' نوشته است: تورو خدا نقدو بخونید

(10-03-2013, 05:52 PM)'Y2J' نوشته است: در ضمن اگر بحث باگ هست تو فیفا تکل میزنه طرف میره داخل پاش تو این یکی تکل میزنه میفته رو پاش یکم پاشو تکون میده از رو پاش میفته پایین.
نکات ظریف رو دقت نکردین این نسخه بهترین بود مطمئن باشین. بخواین تا صبح دلیل می نویسم فقط اراده کنین...

باگ[img]/images/smi/new/217.gif[/img]اصلا در مورد باگ چیزی نگفتم،در مورد جزییات با فیفا مقایسه کردم،به هر حال این بازی هرچقدرم افتضاح باشه از فیفا بدتر نیست[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

نههههه!!!! اینو خطاب به شما نگفتم با اونایی بودم که بحث باگ رو کشیدن وسط.
گفتم که تکل ها تو PES واقعی تر از فیفا هست با اون توضیحات بالا[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] برم دکتر برگردم دلایلو بگم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

در مورد گیم پلی مقایسه نکنید این دوتا رو باهم[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]گیم پلی pes خیلی فوق العاده تر از فیفاه شکی نیست.

اما در جزییات هنوز مونده[img]images/smi/s0 (34).gif[/img]در مورد چمن هم زیاده روی کردم می دونم،اما قبول کنید انعطاف چمن نسخه های قبلی رو نداشت و بیشتر از اینکه به چشم بیاد،خط های سفید دور و رش به چشم میومد،

پاسخ
(10-03-2013, 05:57 PM)'Y2J' نوشته است:
(10-03-2013, 05:53 PM)'AMIR M13' نوشته است: تورو خدا نقدو بخونید

من قسمت گیم پلی رو خوندم کامل قسمتای دیگه رو هم اولشو خوندم ولی واقعا خیلی بی انصافی کردین مخصوصا این موضوع چمن!!! طراحی چمن مهم ترین نکته توی بازی بود وگرنه منوهای مختلف چمن رو نشون نمیداد.شما الان برو یک گل بزن، Replay اونو بذار فقط چمن رو نگاه کن تا قبول کنی موکتی نبود و کامل و عالی طراحی شده بود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
نقدت خوب بود میگم ولی بعضی جاهاش خیلی بازی رو نابود کرده بود این باعث میشه کسی که بازی نکرده منصرف شه از خریدنش.حالا اگر مزخرف هم بود یه چیزی ولی خب بازیه هم کاملا بهبود پیدا کرده!!!!![img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

من خودم طرفدار این بازی هستم و دارم اینو بازی میکنم ولی این چمنو دیگه راست میگن سازنده ها یکم زرنگی به خرج دادن موقع ای که صحنه هارو ریپلی میکنی زمین چمن برجسته داره ولی وسط بازی چمن نداره انگار موکت سبز پهن کردن ولی در کل خیلی بازیم خوبه مخصوصا برخورد ها
پاسخ
به نظر من pes از همه نظر پیشرفت کرده بخصوص گیم پلی

قبلا بعد 2 یا 3 ماه بازی کردن راه های ساده گلزنی رو حفظ میکردیم و در واقع یه گیم پلی خطی داشت اما حالا نمیشه به راحتی پیش بینی کرد چه اتفاقی ممکنه بیفته

پس امسال از همه نظر نسبن به پارسال بهتر شده اگه بخوام به دوتاشون نمره بدم

pes 2013=50
pes 2014=90
از صد نمره

یه جورایی گیم پلی باز fifa وارد گرافیک عالیه pes شده و یه ترکیب بی نظیر رو به وجود آورده
تمامی حقوق اینجانب متعلق به بنده می باشد. l:

گیمفا!لطفا نام کاربرینونو عوض نکنید
Error Dxgi.dll

[تصویر:  watch_dogs_aiden_pearce-1920x1080.jpg]
we know everythings
پاسخ
بعد از گذروندن چند ساعت دردناک آمپولی برگشتم دست دکتر هم رفت تو چشمم چون حواسش نبود...[img]images/smi/s0 (84).gif[/img]( اسپم ندین ها!!!!!)
چمن به نظر من یکم بهتر از نسخه های قبلی شده بالاخره با دقت فراوان میشه دونه دونه چمن ها رو دید و یک دسته ندیدشون ولی تو Replay الان قبول کردم که حیله سازنده ها بوده[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] 
اینو باید بگم که گیم پلی PES از نظر من خیلی بهتر از فیفا هست و در عوض فیفا خیلی به جزئیات متمایل شده و واقعا هم جزئیاتش جذابه ولی نسخه بعدیش که بازی می کنی یکم به اون جزئیات اضافه شده پس جذابیت اولیه رو از دست میده. از نظر من PES قدرت بالاتری نسبت به فیفا داره چون گیم پلی مهم هست نه جزئیات.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] بازم میگم فقط PES.
فقط موندم چرا بعضی ها میگن گیمرهای هاردکور فیفا بازی می کنند!!!!!!؟؟؟!!![img]images/smi/s0 (66).gif[/img]

(10-03-2013, 06:54 PM)'error dxgi.dll' نوشته است: به نظر من pes از همه نظر پیشرفت کرده بخصوص گیم پلی

قبلا بعد 2 یا 3 ماه بازی کردن راه های ساده گلزنی رو حفظ میکردیم و در واقع یه گیم پلی خطی داشت اما حالا نمیشه به راحتی پیش بینی کرد چه اتفاقی ممکنه بیفته

پس امسال از همه نظر نسبن به پارسال بهتر شده اگه بخوام به دوتاشون نمره بدم

pes 2013=50
pes 2014=90
از صد نمره

یه جورایی گیم پلی باز fifa وارد گرافیک عالیه pes شده و یه ترکیب بی نظیر رو به وجود آورده

قربون زبونت برم که گل گفتی.دقیقا حرف دل منو مختصر و مفید بیان کردی.آفرین[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
pes مزخرف بوده و هست, جوری نوشتی انگار قبلا خوب بود الان بد شده!! pes آشغال بود و آشغال تر شده عزیز دلم ! اینو هر گیمر حرفه ای بهت میگه که pes خیلی خیلی از رقیبش یعنی fifa عقب تره [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
(10-03-2013, 04:36 PM)'AMIR M13' نوشته است:
(10-03-2013, 04:33 PM)'L I O N E L' نوشته است: شیوه ی نقد بد نبود ولی انصافا وحشتناک کوبیدیش. تا این حد بد نیست. مستحق 6 به بالا هستش دیگه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

ممنون از نظر و توجه تون،واقعا بد کوبیدمش؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

تیتر زدی شما " افتضاح نسل " [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
یه منتقد قبل از هر چی باید منصف باشه نسبت به نقدش حتی اگر بازی زیاد به مذاقش خوب نباشه نباید این شکلی یک طرفه نوشته شه.
منتظر کارهای بهتری از شما هستیم.

یه چی بگم انگیزه شه:
نقد های بازی های که رقیب دارن مثل PES و فیفا، COD و BF میتونه برگه برنده شما برای تگ باشه. مهم نیست چند بدین به بازی ها، مهم شیوه نوشتنتون هست. [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ
گیم پلی بهتر شده 

ولی

به عنوان یه pes باز سابق میگم که اصلا تحمل pes13  و pes 14  رو ندارم fifa  یک سر و گردن سره باید منطقی نظر داد ن تعصبی من هنوزم عاشق منو و قابلیت های pes  هستم حتی رو ps controler  من برای fifa  به سبک pes دکمه ها رو شخصی سازی کردم بیشتر اوقات برای ردکردن تصویر اهسته هنوز start  رو فشار میدم  اما باید منطقی نظر داد fifa  بازیه کم تر اعصاب خوردکن تریه pes  و مخصوصا pes 14  شما رو تا مرز جنون میبره بعضی اوقات دلت میخواد دسته بازی رو بکوبی به دیوار ولی با fifa  کمتر این اتفاق رخ میده.من منتقد بازی نیستم فقط حس خودم رو در زمان انجام دو بازی بیان کردم .

pes14  نوید یک رویای تازه میده شاید pes 15  ما رو به حال و هوای pes6  برگردونه اخرین نسخه ای که حسابی باهاش حال کردیم نسخه ای که زمانی که عرضه شد fifa 06  از 11 بازیکن حاضر 6 تاشون کچل به نظر میومدن و یه افتضاح گرافیکی کامل بود.

پاسخ
یعنی کونامی نقدت رو بخونه، از دنیای بازیسازی استفعا میده [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
اولا از نقدتون ممنونم pes غیر قابل تحمل نبود ولی در حد فیفا هم نبود من خودم همیشه pes بازی می کردم ولی fifa بهتره چهره ی بازیکنان تو pes واقعا بد بود     
ولی اون بنده خدا که گفت گیم پلی فیفا در قالب گرافیک عالی pes واقعا خندم گرفت اگه این طوری بود استاد که متاش از فیفا بالا تر بود
بازی یعنی call of duty , splinter cell , assassins creed , gta
fps : call of duty
action stealth : splinter cell
action adventure : assassins creed
open world : gta
عشق من درس خوندن و بازی کردن است .[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
درس خوندن را فراموش نکنید .
پاسخ
یعنی وجدانن من فکر میکردم نسخه اولیه در حال تولیده وقتی بازی میکردم الانم همین فکر رو میکنم یعنی اینها اومدن یک تاریخ گذاشتن برای عرضه بد دیدن کار پایان نیافته همونو منتشر کردن اصلا نباید اجازه منتشر شدن این نسخه رو میدادن اینها از کجا مجوز میگیرن اصلا نظارتی هست
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,795 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 961 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 987 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,914 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,129 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان