امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فورتنایت اندروید در شبیه ساز پی سی
سلام میشه اموزش نصب فورتنایت در تنسنت گیمینگ بادی رو بدید یا اگر هم نمیشه یه شبیه ساز مناسب برای کامپوتر ضعیف بگید تا فورت رو بیاره چون نوکس پلیر نمیاورد سیستم من هم رم6 گرافیک انویدیا gt 730 سی پی یو core 2
پاسخ
لطفا جواب بدید  Wall
پاسخ
سلام.
اگر به دنبال یک شبیه ساز عالی هستید، فقط بلواستکس رو میشه نام برد و کامل‌ترین شبیه ساز است.
[تصویر:  797620_mushishi_wallpaper_1920x1080_for_...tablet.jpg]
پاسخ
درسته اما سیتستمش به کامپیوتر من ممکنه نکشه. به سیستمی که گفتم اگه یک  سبیه ساز با لینک دانلود سالم بذیذ که سیستم چندانی نخواد ممنون
پاسخ
فکر نمیکنم این سیستمی که گفتی، بلو استکس رو اجرا نکنه، چون یکی از دوستان خودم، با رم 2 این برنامه را بدون مشکل اجرا کرد، اما دیگه خودت میدانی. این برنامه‌های زیر، بسیار مورد پسند مردم هستند و لینکشون سالم و آپدیت هستند و بلو استکس رو نیز گذاشتم:
Remix
MEmu
BlueStacks

پاسخ
متشکرم به خاطر فورتنایت همشو اجرا میکنم اگه اروری داد باید تایپیک جدبد بزنم براش یا همینجا بگم
پاسخ
همینجا بیان کنید.
پاسخ
من بلواستکسی که قبلا دانلود کردم چنین اروری میداد مشکل از چیه؟؟[تصویر:  160ra5y.png]
پاسخ
(02-14-2019, 11:06 AM)sa alireza نوشته است: من بلواستکسی که قبلا دانلود کردم چنین اروری میداد مشکل از چیه؟؟[تصویر:  160ra5y.png]
درایوی که میخواهید برنامه را در آن نصب کنید، فضای خالی مورد نیاز را ندارد و این نرم افزار 5گیگابایت فضا میخواهد. در ضمن، هنگام نصب برنامه آنتی ویروستون را خاموش کنید.
پاسخ
ممنوونم اجرا شد... پس چرا وقتی یه با خالی کردم بازم همین ارور رو میداد S0 (60) S0 (60) حالا بی خیال مهم اینه که اومد ممنووووون
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان