امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فیلم انگلیسی برای تقویت زبان بزرگسالان
در این قسمت برای تقویت زبان انگلیسی با فیلم، اسامی تعدادی از فیلم های مناسب را برای شما بیان کرده و درباره آن ها توضیح خواهیم داد. سعی کنید ژانر مورد علاقه خود را انتخاب نمایید و از دیدن فیلم لذت کافی را ببرید.

1. فیلم The King's Speech
دلیل این که این فیلم را در اپل لیست خود قرار داده ایم، جذابیت آن و همچنین ادای مناسب دیالوگ ها می باشد. در این فیلم عالی دیالوگ ها بسیار بریده و غیر پیوسته هستند و تلفظ بسیار خوبی مورد استفاده قرار گرفته است. فیلم نامه آن بسیار قوی بوده و زندگی و اتفاقات و مشکلات پیرامون پادشاه جرج ششم را به تصویر می کشد. داستان فیلم نیز در مورد یادگیری زبان انگلیسی توسط شخصی می باشد و این بسیار ارزنده است.

2. فیلم هری پاتر
همه می دانید که فیلم هری پاتر ژانر تخیلی دارد و تم کودکانه آن باعث شده طرفداران زیادی داشته باشد. در واقع ادای تلفظ ها و لغت ها کاملا کودکانه و بسیار زیبا است و به راحتی متوجه می شوید. این فیلم چندین سری دارد که پیشنهاد می کنیم همه را مشاهده نموده و از عبارت ها و اصطلاحات آن استفاده نمایید.

3. فیلم The Queen
ژانر این فیلم پادشاهانه است و می توانید یک فیلم با لهجه بریتیش مشاهده نمایید. فیلم The Queen محصول سال ۲۰۰۵ است و درباره واکنش خانواده سلطنتی انگلستان به مرگ پرنسس دیانا می باشد. این فیلم بسیار جذاب و زیبا است و دیدن آن را پیشنهاد می کنیم. مشاهده این فیلم به شما این فرصت را می دهد که با اصطلاحات و عبارت های بسیار رسمی و کاربردی آشنا شوید و نکته جالب این جا است که کلمات با لهجه کامل ادا می شود.
آموزش زبان انگلیسی
پاسخ
من قدردانی عمیقی از سری فیلم های هری پاتر دارم، زیرا دنیای مسحورکننده، شخصیت های جذاب و ماجراهای جادویی تأثیری ماندگار بر من گذاشته است و آن را تبدیل به یک تجربه سینمایی گرامی و جاودانه کرده است. fnf
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فیلم آخرالزمانی جدید mohadeseesmaeeli 4 1,524 10-30-2023, 02:16 PM
آخرین ارسال: robinmoore
  معرفی برترین فیلم های ترسناک خارجی mohadeseesmaeeli 1 891 07-06-2023, 11:00 AM
آخرین ارسال: bahman1341669
  فیلم علمی تخیلی 2021 mohadeseesmaeeli 0 946 02-28-2022, 10:46 AM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli
  بهترین فیلم های سینمایی خارجی بر اساس واقعیت mohadeseesmaeeli 0 852 02-24-2022, 11:21 AM
  فیلم های انگیزشی برتر دنیا mohadeseesmaeeli 0 961 02-19-2022, 11:58 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان