امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فیک یا واقعیت"مسئله این است؟"
سلام به تمامی دوستان...
من تصمیم گرفتم به دنبال چند تاپیکی که دوستامون برای دانلود Gta V زده بودند صحبت کنم.......[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پس با من همراه باشید....
دلایل برای فیک بودن:
1-تایید نکردن خود شرکت راکستار!!!
2-پورت نشدن این بازی برای PC.......
3-پشتیبانی نکردن این بازی از تنظیمات کامپیوتری(اعم از گرافیک،صدا،و.......)
دلایل برای واقعی بودن:
همه شما گروه  Razor1911 رو میشناسید(کرکر بازی gta iv) و چند بازی بزرگ دیگه.........
این سایت لینکی در وبگاه خودش قرار داده به این عنوان:(روی عنوان کلیک کنید تا وارد صفحه سایتش بشید)اگر برید و ببینید لینک هایی از دانلود بازی در تورنت هست
>>به قند شکن برای دانلود نیاز است[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]<<<
که جالب تر از اون حامی حجمی بالای 34 گیگ است + صدا ها + گرافیک +کرک و...........(اونم با سرعت لاکپیشتی ایران و البته تورنت!!!)
  از همه مهمتر ویدئویی در یوتیوب منتشر شده که آموزش نصب این بازی را هم گذاشته!!!!!

می تونید از لینک زیر دانلود کنید(به قند شکن نیاز ندارد)

لینک دانلود
حجم:4.5 مگ
فرمت:FLV(کیفیت نسبتا مناسبی دارد.)

..............................................................................
حال خودتان قصاوت کنید!!!!
فیک یا واقعیت"مسئله این است!"
نظراتون رو بیان کنید!!!!
*من خودم پوکیده مغزم!!
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  Maxpaynebox.jpg]

همیشه به یادت هستم اسطوره....
پاسخ
تو نظرات سایته که میگفتن کار میکنه , حالا اینکه راست میگفتن یا دروغ ... [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

پاسخ

به این فیلم که نمیشه اعتماد کرد، این پنجره که بازی توش میاد میشه از طریق یه کارت کپچر و یه برنامه تصویر Xbox یا PS3 رو تو PC نشون داد، اون نظرات سایت هم همینطور، بیشترشون گفتن داره دانلود میشه ازین حرفا کمتر کسی گفته که کار کرد که اونم ممکنه فیک باشه واسه سرکاری،

همه این حرفها به کنار، اگه واقعا اجرا شده باشه کلی آدم الان باید باشه که دانلودش کرده باشه و بیان رو حرفشون وایسن که برید دانلود کنید نه اینجوری توی سکوت نه هیچ سایت معتبری نه هیچ کسی هیچی نمیگه

فقط چند وقت پیش یکی از سایتای خارجی گیم زده بود که این تورنت GTA V پر از ویروس و این حرفاس اما راجب کار کردن یا نکردنش چیزی ننوشته بود. لینکای دانلودشم که همش باید رفت تو سایتای دیگه یه سری لیست پیشنهاد نمیدونم چی چی رو پر کرد که معلومم نیست چیه!

تو سایتای دیگه ی تورنت هم هیچ اثری از این نیست. با این تفاسیر فک کنم بهتر بشه قضاوت کرد فیکه یا واقعی!
[تصویر:  tiat31hcm87xm9rf990d.gif]
پاسخ
این سایت سایت اصلی Razor نیست اصلا معلومه چهارتا بازی بیشتر نداره اولا سایت فیکه دوما لینک ها فیکه سوما خبر فسیل
اینم من دو سه ماه پیش به زور 50 تومن دانلود کردم!همون iv فقط روش چندتا مود ریختن...
این سایت wd رو که تازه چند روزه ش رو یه ماهه گذاشته
100% فیک
وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری !
هیتلر

پاسخ
دادا از دو جا هم میشه فهمید فیکه
عکس اول و عکس هفتمش کاملا مربوط به iv هست که روش مد گرافیک و ماشین و ...ریختن شبیه شده
[تصویر:  au3i7l6pt76a84m7fnic.jpg]
پاسخ
راستش منم شک کرده بودم فیکه اما اون فیمله یکم تردید ایجاد کرد برام........
البته در داخل فیلم متوجه شدم چرا کامپیوتر یارو اصلا نوار ابزار و مای کامپیوتر نداره!!!!!!
در کل با این شواهد و توضیحات مشخصا بازی فیک هست و هر لینک که قرار داده بشه در هر جا فیک محسوب میشه.
[تصویر:  Maxpaynebox.jpg]

همیشه به یادت هستم اسطوره....
پاسخ
اصلا لینک رو نمیشه دانلود کرد survery داره. 
پاسخ
بابا حتما فیکه گول نخورید...
ما از این survery دارها خیلی کشیدیم...
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  xkpv6dutvrec.jpg]
یاد اون روزگاری که نه رو اسماشون خط خورده بود و نه رنگ اسماشون انقدر کم رنگ بود به خیر...
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان