امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدم به قدم با آخرین اخبار و حواشی نمایشگاه E3 2015
(05-17-2015, 09:38 PM)مجید نصر نوشته است:
(05-17-2015, 09:27 PM)Dead Soldier نوشته است:
(05-17-2015, 09:24 PM)مجید نصر نوشته است: من بسیار مشتاق هستم تا تریلری از بازی Deus Ex: Mankind ببینم به خصوص اه از روی PC با DX 12 باشه که بسیار عالی میشه واقعا عالی بود گرافیک این عالی کار شده بود.

یکی از بهترین بازی ها از گرافیک میشه مطمئنا ... بهش خیلی امید دارم 

من که از طرف سونی منتظر God of War IV و از طرف ماکروسافت هم Gears of War IV و شاهد منتشر شدم نسخه های دو به بعد برای PC هستم.
البته اگه یوبی سافت نسخه ی جدید Prince of Persia هم معرفی کنه که دیگه فوق العاده عالی میشه البته این قضیه رو باید به گور ببریم.

اخ گاد آو وار!!!!!!!!!!! :exclamation:  خیلی وقته تو کفشم!!!!!!!!!  حتما نسخه ریمسترد 3 رو میخرم!!!!!!!!
پاسخ
(05-17-2015, 09:24 PM)مجید نصر نوشته است: من بسیار مشتاق هستم تا تریلری از بازی Deus Ex: Mankind ببینم به خصوص اه از روی PC با DX 12 باشه که بسیار عالی میشه واقعا عالی بود گرافیک این عالی کار شده بود.

من که از طرف سونی منتظر God of War IV و از طرف ماکروسافت هم Gears of War IV و شاهد منتشر شدم نسخه های دو به بعد برای PC هستم.
البته اگه یوبی سافت نسخه ی جدید Prince of Persia هم معرفی کنه که دیگه فوق العاده عالی میشه البته این قضیه رو باید به گور ببریم.

در مورد پرینس امیدی ندارم .
اما خوب میشه نسخه جدید inFAMOUS هم معرفی شه .
پاسخ
(05-17-2015, 10:08 PM)Dead Soldier نوشته است:

در مورد پرینس امیدی ندارم .
اما خوب میشه نسخه جدید inFAMOUS هم معرفی شه .

فک نکنم امسال اینفیمس داشته باشیم!!!!!!
چون نسخه قبلش تازه منتشر شده!!!!!!!!!
پاسخ
آره inFAMOUS دیگه معرفی نمیشه مگه اساسین هست که هر سال معرفی بشه.
هم پسر دوم و هم اولین نور دو تا inFAMOUS  بود که معرفی شد و دیگه امسال به هیچ عنوان معرفی نخواهد شد.
به احتمال زیاد سونی یک الی دو IP جدید معرفی می کنه.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(05-17-2015, 10:20 PM)مجید نصر نوشته است: آره inFAMOUS دیگه معرفی نمیشه مگه اساسین هست که هر سال معرفی بشه.
هم پسر دوم و هم اولین نور دو تا inFAMOUS  بود که معرفی شد و دیگه امسال به هیچ عنوان معرفی نخواهد شد.
به احتمال زیاد سونی یک الی دو IP جدید معرفی می کنه.
حرفت درسته .
اما شاید معرفی بشه و تاریخ انتشارش مثلا اواخر 2016 باشه .
پاسخ
تفنگ های خود را پر کنید! DOOM در E3 معرفی خواهد شد

نتظارش را نداشتید نه؟ نگران نباشید، Bethesda نه تنها شما و من را با این کار غافلگیر کرد، بلکه بسیاری دیگر نیز منتظر معرفی عنوان دیگری در قالب” Rebooted First-Person Shooter”(ریبوت اول شخص تیراندازی) بودند. در ادامه ی خبر با ما همراه باشید تا از تیزر رونمایی از DOOM دیدن فرمایید.
در Quakecon سال پیش DOOM به شرکت کنندگان در این مراسم نشان داده شده بود و حال Bethesda حضور این ریبوت اول شخص تیراندازی را در E3 در ١۴ام ژوئن تایید کرده است.
انتظار می رود که عنوان های بزرگ و شکوهمندی شبیه Fallout 4 نیز در کنفرانس Bethesda در E3 رونمایی شود.
باید صبر کرد و دید که آینده چه چیزی را به ارمغان می آورد.
در پایین می توانید از تیزر DOOM دیدن فرمایید:

گیمفا/علیرضا قاسمیان مقدم

[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
ایول عالی پس به طور رسمی دیگه نسخه ی بعدی بازی Doom تائید شد.
چه حالی می داد این بازی خیلی جالب و جذاب بود.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
مدت زمان کنفرانس مایکروسافت در E3 2015 مشخص شد

تنها ۲۴ روز تا شروع یکی از مورد انتظار ترین نمایشگاه های صنعت گیم یعنی E3 زمان باقی مانده است و بیشتر توسعه دهندگان در حال تدارک برنامه های ویژه ای برای این رویداد هستند. کمپانی مایکروسافت هم همانند گذشته از قافله عقب نماند و از هم اکنون در حال آماده سازی یک کنفرانس اختصاصی برای این مراسم است.
حال امروز آقای فیل اسپنسر طی یک پرسش و پاسخ در توییتر تایید کرد که کنفرانس مطبوعاتی مایکروسافت در E3 2015 نود دقیقه به طول خواهد انجامید. اگر یک محاسبه کوچک انجام دهیم، این زمان نسبت به قول هایی که مایکروسافت برای این مراسم داده است کافی نیست و این شرکت ناچار به فشرده سازی برنامه های خود خواهد بود.
کنفرانس مایکروسافت در تاریخ دوشنبه، ١۵ ژوئن، ساعت ٩:٣٠ صبح برگزار خواهد شد. روز بعد یعنی ۱۶ ژوئن کمپانی های سونی، یوبی سافت و EA کنفرانس های خود را آغاز خواهند کرد.همانطور که فیل اسپنسر وعده داده است این شرکت از یک IP جدید و انحصاری در این مراسم رونمایی خواهد کرد و بازی های بزرگ خود را به نمایش خواهد گذاشت.

گیمفا/ مهرشاد
پاسخ
منتظر برنامه‌ها و نمایش‌های بیشتر از عنوان Technomancer در E3 باشید + تصاویر جدید

همانطور که می دانید در ماه آوریل بازی جدیدی که زمان رخداد حوادث درون آن مربوط به آخرالزمان می شود توسط سازنده بازی Bound by Flame، یعنی استودیو Spiders معرفی شد. هم اکنون تصاویری جدید از بازی منتشر شده که طبق گفته های سازنده این بازی، شاهد تصاویر بیشتری در E3 امسال خواهیم بود.

عنوان Technomancer شامل جدول های درخت مانند برای بخش Skill(توانایی ها)، مکالمات و گفت و گوهای پویا می شود. از دیگر خاصیت های بازی که تاکنون اعلام شده می توان دنیا فوق العاده بازی را نام برد که کاملاً پاسخ گوی تصمیم گیری های شما، اعمالی که قصد انجام آن ها را دارید و تمامی روابطی که با دیگران ایجاد می کنید است.
تصاویر جدید نشان دهنده Technomancer، دوستان و همراهان او در Notice می باشد. “Notice یکی از آخرین قعله های باقی مانده انسان ها در سیاره مریخ است.” Notice یکی از شهرهایی است که از دسته جنگ های مریخی  آزاد می باشد، اما با این حال قابل ذکر است که این شهر هنوز هم دارای راهزنان و موجودات هار مختلفی است که خطر آن ها شما را تهدید می کند.
نمایش ها و برنامه های بیشتری از عنوان Technomancer در نمایشگاه E3 امسال به نمایش در خواهد آمد. همچنین این عنوان در سال ۲۰۱۶ برای PC و کنسول های PS4 و Xbox one منتشر خواهد شد.
تصاویر جدید منتشر شده از این عنوان را در زیر می توانید مشاهده فرمایید.

[تصویر:  thetechnomancer-04-156x87.jpg] [تصویر:  thetechnomancer-05-156x87.jpg] [تصویر:  thetechnomancer-03-156x87.jpg]

گیمفا/ دانیال شیخی
پاسخ
سازندگان Titanfall: قصد رونمایی از هیچ عنوانی را در E3 نداریم

برای افرادی که انتظار رونمایی از Titanfall 2 را در E3 داشتند، باید بگوییم که امروز، روز شانستان نیست.

Vince Zampella، یکی از رئسای Respawn Entertainment، اعلام داشته که سازنده از هیچ چیزی در E3 ماه بعد رونمایی نخواهد کرد:
نقل‌قول:
برای تمامی افرادی که می پرسند! ما از هیچ پروژه ای در E3 امسال رونمایی نخواهیم کرد. من در E3 قصد مشاهده و تجربه ی تمامی بازی هارا دارم!
استودیوی Respawn Entertainment درباره ی نسخه ی بعدی Titanfall، بازی موفق به سبک تیراندازی سال پیش خود، تا به حال هیچ مخفی کاری انجام نداده و این موضوع که Titanfall 2 به یک پلتفرم، مختص نخواهد بود را اعلام کرده است.
البته چون استودیوی سازنده قصد معرفی بازی جدیدی را در E3 ندارد، این به آن معنی نیست که EA محتوای جدیدی را برای فرنچایز معرفی نخواهد کرد.
همینطور نباید فراموش کرد که EA دلارهای خود را برروی عنوان های دیگری مثل Starwars: Battlefront ،Battlefield 4 و Battlefield Hardline سرمایه گذاری کرده و با وجود پروژه ها و بازی های در دست EA، رونمایی از نسخه ی بعدی Titanfall دور از انتظار به نظر می رسد.

گیمفا/ علیرضا قاسمیان مقدم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  رسمی؛ نمایشگاه E3 مرد White Beard 0 1,275 09-17-2019, 11:50 PM
آخرین ارسال: White Beard
  E3 2017 | اخبار و اطلاعات Station 5 3,393 04-04-2017, 08:15 PM
آخرین ارسال: Station
  E3 2016 | آخرین اخبار و اطلاعات Station 42 8,956 06-11-2016, 05:41 PM
آخرین ارسال: Station
  تاپیک ویدیو و تریلرهای E3 2015 Station 57 13,188 06-22-2015, 08:03 PM
آخرین ارسال: arshiasaberi
  نمره ی شما به کنفرانس های E3 2015 + انتخاب بهترین نمایش Tyrion 12 3,917 06-22-2015, 12:07 AM
آخرین ارسال: Amir Hidden

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان