امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قفس خونین نسل هشتم l نقد و بررسی دموی بازی EA SPORTS UFC
Thumbs Up 
به نام خدا
با یک نقد دیگر در خدمت شما هستم.
[تصویر:  54152678804044808977.jpg]
نامEA SPORTS UFC:
شرکت سازندهEA SPORTS:
ناشر:EA
پلتفروم:ps4 و xbox one
سبک:ورزشی
تاریخ انتشار:27 خرداد 93
همه میدانید که شرکت EA SPORTS یکی از برترین شرکت هایی است که بازی های ورزشی بسیار زیبایی را خلق میکند.بازی فیفا،فوتبال آمریکایی و ..... از عناوینی هستند که از طرفداران زیادی برخوردارند.نسخه قبلی بازی با نام UFC:undisputed 3 شناخته میشد که توسط کمپانی ورشکسته THQ ساخته شده بود و پس از ورشکستگی این شرکت،EA SPORTS این بازی را از THQ خریداری کرد.این اولین نسخه ایی است که EA SPORTS آن را ساخته. اما پس از خریداری این نسخه توسط EA SPORTS  یکی دیگر از بازی های فایتینگ به نام  Fight Night Champion که EA SPORTS  آن را می ساخت نابود شد.منظور از نابود شدن این است که دیگر این فرچاینز محبوب و البته پرطرفدار ساخته نمیشود و حتما پس از عرضه این بازی و بازی های دیگر کم کم آن عنوان محبوب را از یاد خواهیم برد.آگر آخرین سری بازی UFC را تجربه کرده باشید،و آن را با دموی جدید بازی UFC  قطعا به نتایج جالبی میرسید.برای مثال JON jones  را مثال میزنیم.اگر جان جونز را در نسخه قبلی بردارید و به رینگ مسابقات بروید و به مبارزه بپردازید و بعد از آن  به دموی  جدید بازی UFC  مراجعه کنید و باز هم جان جونز رو بردارید و به رینگ مسابقات بروید،شاهد تغییرات بسیار زیادی میشوید.از این تغییرات میتوان به افزایش کیفیت مبارزان ،داوران و حتی گزارشگر مسابقات UFC  یعنی  بروس بافر اشاره کرد،البته باید این را بدانیم که با وجود کنسول های نسل جدید و موتور نسل جدید شرکت EA SPORTS  این تغییرات امکان پذیر است هرچند این موتور بر روی نسل قبل هم جواب میداد ولی قطعا همچین کیفیت و فیزیکی را در کنسول های نسل قبل نمیتوانستیم ببینیم.خلاصه بازی EA SPORTS UFC  از آند سته از بازیی هایی است که حتما باید در سال 2014 بازی شود چون برترین بازی ها به سال 2015 ملکول شدند و این بازی میتواند اوقات خالی را برایمان پر کند.
[تصویر:  12180803770649647910.jpg]
داستان:
اصولا بازی های فایتینگ در این سبک داستان خاصی ندارند و فقط بازی های فایتینگ تخیلی مانند مورتال کمبت هستند که داستان دارند.ولی اگر بازی
FIGHT NIGHT CHAMPION  را بازی کرده باشید،حتما میدانید که این اولی بازی هست که داستانی دارد.(منظورم این است که این بازی اولین بازی شبیه ساز واقعیت در سبک فایتنگ است که داستان دارد.)
با این حال احتمال میدهم که برای
UFC  نیز EA SPORTS  داستانی بسازد.و باز این احتمال را میدهم که برای شخصیت جان جونز (jon jones) که شخصیت اصلی این قسمت نیز هست داستان بسازد.
درکل باید منتظر نسخه اصلی باشیم تا ببینیم که آیا
EA SPORTS  برای این قسمت از سری بازی UFC  داستانی میسازد یا خیر.
[تصویر:  77152924265070122857.jpg]
گرافیک:
همان طور که گفتم گرافیک بازی به لطف کنسول های نسل 8 و موتور بازی سازی نسل جدید
IGNITE  از گرافیک بسیار خوبی برخوردار است اما در این بین مشکلات جزئی دیده میشود.برای مثال میتوان به داور مسابقه اشاره کرد.هنگامی که او دست خود را برای شروع مسابقه پایین می آورد،داور یک لحظه غیب میشود و بعد ضاهر میشود.البته این مشکل را میتوان تا عرضه رسمی بازی برطرف کرد.یا اگر بخواهیم مشکل دیگری را بگوییم این است که گرافیک تماشاچیانی که دور تر از رینگ نشسته اند زیبا کار نشده و ما فقط از آنها یک پیراهن رنگین و یک صورت تمام کرم رنگ میبینیم.اما اگر EA SPORTS  این مشکل آخر را برطرف نکند مشکلی ندارد زیرا در طول بازی ما فقط حواسما به گیم پلی و مبارزاتی که در رینگ انجام میشود،هست و زیاد به تماشاچیان اهمیتی نمیدهیم.همچنین جزئیات مبارزان به خوبی کار شده به طوری که وقتی یک فشار بر روی مبارزی می آید، رگ های گردن و دستانش بیرون می زند.چروک هایی که روی لباس مبارزان ایجاد میشود نیز عالی کار شده اند.
[تصویر:  28999400982889302254.jpg]
گیم پلی:
با اینکه بازی از گرافیک خوبی برخوردار است اما گیم پلی زیاد جالبی ندارد.تعداد حرکات نسبت به نسخه قبلی بازی
UFC محدود است.تنها چیزی هایی که به بازی اضافه شده است ضربات بسیار زیبا با استفاده از قفسه های دور رینگ است  که این ظربات هم بسیار کم اند.علاوه بر این میتوان به اضافه شدن سابمیشن های جدید به بازی اشاره کرد.KNOCKOUT  شدن مبارز هم بسیار محدود است به طوری که شاهد 5 تا انیمیشن برای KNOCKOUT  شدن بیشتر در نظر گرفته نشده.(منظور از KNOCK OUT  شدن مبارز یعنی اینکه مبارز پس از ضربات بسیار زیادی که خورده است به زمین میافتد و حالت بیهوشی میگیرد.)اما در نسخه قبلی  UFC ما شاهدد انیمیشن های زیادی نسبت به این نسخه بودیم.کلا باید تا عرضه نسخه اصلی منتظر ماند.شاید در نسخه اصلی تعداد انیمیشن ها و ضربات و..... بیشتر باشد.
[تصویر:  00215277686416772916.jpg]
موسیقی و صدا:
موسیقی و صدا در این بازی به خوبی اجرا شده.به موقع صدای موسیقی در بازی شنیده میشود و به موقع صدای گزارشگران به گوش میرسد.موقع زدن ضربات سنگین تماشاچیان و گزارشگر ها از خود واکنش نشان میدهند که این واکنش ها موقعی پدیدار میشوند که شما به صدای گزارشگران و تماشاچیان گوش دهید.البته بعضی از دیالوگ های بازی از نسخه قبل برداشته شده.مثلا اول بازی لحن حرف زدن گزارشگران مانند نسخه قبل است و هیچ تغییری نکرده.مثلا هنگام گفتن دیالوگ
COMING UP NEXT  دقیقا همانند نسخه قبل است یا حتی در اواسط بازی دیالوگ هایی گفته میشود که شما را یاد نسخه قبلی می اندازد.همچنین از دیگر ضعف های موسیقی میتوان به موسیقی ایی که برای مبارزیی که پیروز شده است اشاره کرد.برای هر دو مبارز یعنی jon jones  و Alexander Gustafsson یک نوع موسیقی انتخاب شده است.یعنی اگر هر دو مبارز را امتحان کنید و تا پایان مسابقه ببرید میبینید که فقط یک موسیقی برای هر دو انتخاب شده که این کمی آزار دهنده است.اما موسیقی هایی که در منوی بازی پخش میشود بسیار متنوع و جذاب است.البته باز هم یک مشکل دیگر هم وجود دارد و آن این است که وقتی گیم پلی ضبط میکنید و آن را ذخیره میکنید،ضدای گزارشگران به کلی میپرد و فقط صدای تماشاگران شنیده میشود.
[تصویر:  55053177566268539922.jpg]
سخن پایانی:
با اینکه تا عرضه رسمی بازی چیزی نمانده اما این دمو میتواند شما را تا عرضه رسمی بازی همراه کند.اگر مشکلات گفته شده را EA SPORTS  بر طرف کند شاهد عرضه یک بازی ورزشی فوق العاده خواهیم بود.البته برای برطرف کردن مشکلات بازی باید زمانی زیادی در اختیار باشد،چون بازی باید از اول بازسازی شود.البته فقط باید مشکلاتی که گفته شد را بازسازی کرد و نیازی نیست تا کل بازی را بازسازی کنند.احتمل دیگری هم وجود دارد و آن این است که فقط دموی منتشر شده این مشکل را دارد و EA SPORTS نمیخواسته تا جزئیات بازی لو برود.ممکن است در طول ساخت نسخه اصلی ،بازیسازان این مشکلات را برطرف کرده بوده باشند.در کل بازی EA SPORTS UFC  از آن دسته از بازی هایی است که حتما هر گیمری باید آن را بازی کند.چرا که بازی های بزرگ به سال 2015 مولکول شده اند.به نظر تجربه بازی آن هم در این سال که هیچ بازی بزرگی عرضه نمیشود بسیار خوب است،حتی برای کسانی که از این بازی خوششان نمیاید.امیدوارم با یک بازی بسیار خوبی روبه رو شویم......

نکات مثبت:گرافیک بسیار زیبا،دیالوگ های بعضا زیبا،موسیقی های مختلف در منوی بازی،گیم پلی رون و .....
نکات منفی:باگ های جزئی گرافیکی.موسیقی تکرار پس از پایان مسابقه،حرکات تکراری و....

گیم پلی:8
گرافیک:10
موسیقی و صدا:9

با تشکر از وقت ارزشمندی که برای خواندن این مقاله گذاشتید.

[تصویر:  x81q_batman%E2%84%A2_arkham_knight_20150625130430.jpg]
پاسخ
عزیز متن نقد و بررسی ات را خوندم خوب بود فقط ای کاش اطلاعاتی از بازی رو مینوشتی مانند: [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
متشر کننده : در صورت اینکه بازی منتشر شده باشد
پلتفرم:
ژانر:
سبک :
و.....
به هر حال دستت درد نکنه خیلی زحمت کشیدی [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  PUBGLogoHeader.jpg]
پاسخ
خیلی ممنون، بررسی جالبی بود و با اینکه دمو بررسی شده بود حجم خوبی داشت مقاله. [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
نقل‌قول:
متشر کننده : 
در صورت اینکه بازی منتشر شده باشد
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خب این میشه ناشر، که ایشون هم نوشته. بعدم ناشر قبل از اینکه بازی بیاد مشخصه. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

نقل‌قول:
ژانر:
[align=right]سبک :

من حرفی ندارم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] LOL
پ.ن: بعضی ها دوست دارن زحمت مردم رو یه جوری به باد بدن...
پاسخ
(06-08-2014, 03:42 PM)'bazi_center' نوشته است: عزیز متن نقد و بررسی ات را خوندم خوب بود فقط ای کاش اطلاعاتی از بازی رو مینوشتی مانند: [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پلتفرم:
ژانر:
سبک :
و.....

آهای سوپر نوب، هوی، آره با توام، آره با خوده تو
منو نیگا، نه منو نیگا، درست تو چشای من نیگا کن منتشرکننده چه فرقی با ناشر داره کی گفته باید بازی منتشر شده باشه تا ناشرو بنویسه.
راستی مطمئنی این نقد و بررسیه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
I'm Sorry For You[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

پاسخ
(06-08-2014, 03:42 PM)'bazi_center' نوشته است: عزیز متن نقد و بررسی ات را خوندم خوب بود فقط ای کاش اطلاعاتی از بازی رو مینوشتی مانند: [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پلتفرم:
ژانر:
سبک :
و.....

مرسی تصحیح شد
درسته که بازی عرضه نشده ولی بالاخره دموش عرضه شده[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

[تصویر:  x81q_batman%E2%84%A2_arkham_knight_20150625130430.jpg]
پاسخ
(06-08-2014, 03:52 PM)'Golden_Eagle' نوشته است:
پلتفرم:
ژانر:
سبک :
و.....

آهای سوپر نوب، هوی، آره با توام، آره با خوده تو
منو نیگا، نه منو نیگا، درست تو چشای من نیگا کن منتشرکننده چه فرقی با ناشر داره کی گفته باید بازی منتشر شده باشه تا ناشرو بنویسه.
راستی مطمئنی این نقد و بررسیه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
I'm Sorry For You[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

عزیز بنده با شما حرف نزدم
تازه من خودم میدونم ناشر همون منتشر کننده است من به طور کلی برای ایشون نوشتم [img]images/smi/s0 (34).gif[/img]

(06-08-2014, 03:50 PM)'Punished Snake' نوشته است: خیلی ممنون، بررسی جالبی بود و با اینکه دمو بررسی شده بود حجم خوبی داشت مقاله. [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
نقل‌قول:
متشر کننده : 
در صورت اینکه بازی منتشر شده باشد
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خب این میشه ناشر، که ایشون هم نوشته. بعدم ناشر قبل از اینکه بازی بیاد مشخصه. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

نقل‌قول:
ژانر:
سبک :

من حرفی ندارم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] LOL
پ.ن: بعضی ها دوست دارن زحمت مردم رو یه جوری به باد بدن...

عزیز من که بابت نقدش ازش تشکر کردم فقط گفتم که مشخصات رو کامل تر بنویسه تازه من به طور کلی گفتم و میدونم ناشر همون منتشر کننده است [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
از اینکه حرف بنده را تجزیه و تحلیل کردید ممنون [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

[تصویر:  PUBGLogoHeader.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,802 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 968 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 992 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,945 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,138 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان