امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازی Persona 5: The Royal معرفی شد
بازی Persona 5: The Royal معرفی شد

[تصویر:  %D9%BE5-250x141.jpg]

پس از پخش انیمه‌ی Persona 5، استودیوی اتلوس (Atlus) بازی Persona 5: The Royal را بوسیله‌ی تریلری معرفی کرد. در ادامه مشخص شد شخصیت جدیدی هم به این بازی اضافه شده است. در تریلر مذکور این شخصیت جدید با مردی ناشناس مکالمه‌ی کوتاهی انجام می‌دهد. درواقع مرد از او نظرش را در رابطه با گروه Phantom Thieves می‌پرسد؛ و دختر در جواب آن شخص می‌گوید:

نقل‌قول:
من فکر می‌کنم کمک کردن به مردم واقعا فوق‌العاده است اما اگر بخواهم حقیقت را بگویم من آن‌ها را دوست ندارم. من فکر نمی‌کنم روش‌های این گروه جهان را به جای بهتری تبدیل کرده یا به کسی کمک کند. به‌نظر من آن‌ها نمی‌توانند مشکلات ما را حل کنند بلکه این خود ما هستیم که مشکلاتمان را حل می‌کنیم.

در پایان این ویدیو ذکر شد که روز چهارشنبه ۴ اردیبهشت ماه (۲۴آوریل) اطلاعات بیشتری درمورد این بازی طی کنسرت زنده پرسونا (Persona Super Live concert) منتشر خواهد شد. باتوجه به نظر این دختر و مکالمه‌ی عجیبش با این شخصیت ناشناس به‌نظر می‌رسد این دختر کاراکتری بسیار مرموز باشد و احتمالا قابل کنترل و بازی کردن است. اما سوال اصلی‌ای که ذهن هواداران را به خود مشغول کرده این است که این شخصیت جدید چگونه به داستان بازی اضافه می‌شود؟ شاید این کاراکتر جدید داستانی مستقلی دارد که از داستان اصلی این مجموعه بازی ریشه گرفته است. شایعاتی وجود دارد که Persona 5 قرار است برای نینتندوسوئیچ هم منتشرشود. درهرصورت این یکی از بازی‌های محبوب به حساب می‌آید و امیدواریم نسخه جدید این بازی هم به‌زودی منتشر شود و با کسب موفقیت‌های زیاد بتواند هواداران خود را راضی نگه دارد. در حال‌حاضر Persona 5 برای پلی‌استیشن۴ موجود است.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در رابطه با شخصیت جدید اضافه شده به Persona 5 چیست؟ به‌نظر شما این شخصیت جدید داستانی مستقل دارد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

[تصویر:  797620_mushishi_wallpaper_1920x1080_for_...tablet.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی بازی ترسناک The Dark World: KARMA (تریلر و اطلاعات تکمیلی) novinspot 1 4,916 01-20-2024, 07:13 PM
آخرین ارسال: mahdi1717
  معرفی بازی Need for Speed Unbound Crystobal 1 2,942 10-31-2023, 04:53 PM
آخرین ارسال: یاشار12
Rainbow معرفی بهترین بازی واقعیت افزوده برای گوشی های اندروید و iOS Sarakhani 0 2,134 12-17-2019, 10:21 AM
آخرین ارسال: Sarakhani
Heart معرفی و آموزش ورود به سرور ArSaCiA Javadbh81 1 2,053 11-30-2019, 05:41 PM
آخرین ارسال: آکام
  شخصیت Broly از بازی Dragon Ball FighterZ معرفی شد White Beard 0 1,397 10-22-2019, 09:42 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان