امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لطفا جوابمو بدید
(07-03-2015, 08:00 PM)aliakbar36 نوشته است:
نقل‌قول: داداش شما به نظر من خیلی با این سیستم ور نری بهتره پیشنهاد من اینه که بری یه کنسول نسل 8 بخری بعد بازیاشو تعویض کنی(خداییش دیگه نسل 7 دود شد رفت هوا اگه بازی جدید میخوای پولاتو دور نریز ولی اگه فقط میخوای بازی کنی و گرافیکم واست مهم نیست من دیگه چیزی واسه گفتن ندارم) . اگه هم که نه خیلی احساساتی عمل نکن و PS3 بخر البته PS3 کپی خور نو دیگه نیست باشه هم به زور گیر میاد باید دست دو بخری . اگه هم که میخوای X360 بخری (بازم میگم نخر من خودم 360 داشتم ار گرافیکش به تنگ اومدم لااقل PS3 یه TLOU یا یه UNCHARTED داره 360 همونارو هم نداره بازی های انحصاریشم داغونن) دلیلی بر خرید 4 گیگ نمی بینم باید 250 گیگ بخری تا بازیای 2 CD رو بتونی نصب کنی (مثل Wolfenstein , Dragon Age Inquisition ,Far Cry 4) اگه بخوای واسه چهار گیگت هارد بخری هزینش از یه 250 گیگ بیشتر میشه . یاعلی  S0 (97) S0 (97) S0 (97) 

شاید این دوست عزیزمون بازی های نسل هفت رو به طور کامل تجربه نکرده باشند پس خیلی منطقی نیست که یه راست برن نسل 8. به نظر من خرید یک ps3 و یا xbox 360 بهتره و به سلیقه خودشونم مربوط میشه.

خوب داداش این حرف شما درسته . ولی بازیای نسل 7 بیشترشون رو سیستمش میکشه ارزش 1000000 خرج کردنو نداره همینو خرج سیستم کنه میتونه FC4 رو LOW بیاره :-/ :-/ :-/ :-/ :-/
پاسخ
نه من فقط برای تابستونم میخام ایکس باکس بخرم بعدش میدم میره ...

من زیاد اهل بازی نیستم فقط میخام چند تا بازیو تو تابستو بازی کنم

مثه کالاف 10 و 11

فار کرای 4 (دلیل اصلیش این کوفیه :D)

ریوالس و ... 

تا بخام اینارو تموم کنم تابستون تموم شده!!

راستی هارد په ربطی به بازی های دو سی دی داره؟؟

(07-03-2015, 08:06 PM)Sadegh PS4 LOVER نوشته است:
(07-03-2015, 08:00 PM)aliakbar36 نوشته است:
نقل‌قول: داداش شما به نظر من خیلی با این سیستم ور نری بهتره پیشنهاد من اینه که بری یه کنسول نسل 8 بخری بعد بازیاشو تعویض کنی(خداییش دیگه نسل 7 دود شد رفت هوا اگه بازی جدید میخوای پولاتو دور نریز ولی اگه فقط میخوای بازی کنی و گرافیکم واست مهم نیست من دیگه چیزی واسه گفتن ندارم) . اگه هم که نه خیلی احساساتی عمل نکن و PS3 بخر البته PS3 کپی خور نو دیگه نیست باشه هم به زور گیر میاد باید دست دو بخری . اگه هم که میخوای X360 بخری (بازم میگم نخر من خودم 360 داشتم ار گرافیکش به تنگ اومدم لااقل PS3 یه TLOU یا یه UNCHARTED داره 360 همونارو هم نداره بازی های انحصاریشم داغونن) دلیلی بر خرید 4 گیگ نمی بینم باید 250 گیگ بخری تا بازیای 2 CD رو بتونی نصب کنی (مثل Wolfenstein , Dragon Age Inquisition ,Far Cry 4) اگه بخوای واسه چهار گیگت هارد بخری هزینش از یه 250 گیگ بیشتر میشه . یاعلی  S0 (97) S0 (97) S0 (97) 

شاید این دوست عزیزمون بازی های نسل هفت رو به طور کامل تجربه نکرده باشند پس خیلی منطقی نیست که یه راست برن نسل 8. به نظر من خرید یک ps3 و یا xbox 360 بهتره و به سلیقه خودشونم مربوط میشه.

خوب داداش این حرف شما درسته . ولی بازیای نسل 7 بیشترشون رو سیستمش میکشه ارزش 1000000 خرج کردنو نداره همینو خرج سیستم کنه میتونه FC4 رو LOW بیاره :-/ :-/ :-/ :-/ :-/
 ن باو چی 1 میل 

داییم رفیقش ایک باکس فروشه میده بهم 500 بدون هارد (دسته دوم)
پاسخ
(07-03-2015, 08:07 PM)mine-of-games نوشته است: نه من فقط برای تابستونم میخام ایکس باکس بخرم بعدش میدم میره ...

مثه کالاف 10 و 11

ریوالس و ... 

برای این که بخوای بازی هایی که 2 تا سی دی دارنو اجرا کنی اول باید یکی از CD هارو نصب کنی(که برای نصب کردن فضای هارد میخواد مثلا فارکرای 4 سه و نیم گیگ فضا واسه نصب میخواد که ایکس باکسای 4 گیگ در اصل دو گیگ در اختیار بازیکن میذارن پس باید 250 گیگ بخری البته بعضی از بازیها مثل GTA V رو فلشم نصب میشن ولی NFS Rivals فقط رو هارد باید نصب شه) و بعدش CD بعدیو بزاری با همون بازی کنی (معمولا CD 1 واسه نصبه CD 2 واسه بازی) حالا پیش فروشنده یا یکی که 360 داره بری متوجه میشی . امیدوارم به دردت خورده باشه . موفق باشی
پاسخ
(07-03-2015, 08:20 PM)Sadegh PS4 LOVER نوشته است:
(07-03-2015, 08:07 PM)mine-of-games نوشته است: نه من فقط برای تابستونم میخام ایکس باکس بخرم بعدش میدم میره ...

مثه کالاف 10 و 11

ریوالس و ... 

برای این که بخوای بازی هایی که 2 تا سی دی دارنو اجرا کنی اول باید یکی از CD هارو نصب کنی(که برای نصب کردن فضای هارد میخواد مثلا فارکرای 4 سه و نیم گیگ فضا واسه نصب میخواد که ایکس باکسای 4 گیگ در اصل دو گیگ در اختیار بازیکن میذارن پس باید 250 گیگ بخری البته بعضی از بازیها مثل GTA V رو فلشم نصب میشن) و بعدش CD بعدیو بزاری با همون بازی کنی (معمولا CD 1 واسه نصبه CD 2 واسه بازی) حالا پیش فروشنده یا یکی که 360 داره بری متوجه میشی . امیدوارم به دردت خورده باشه . موفق باشی
مرسی !

عایا میشه دیسکه یکشو روی فلش 16 گیگ نصب کرد فار کرایو؟

حالا شما نمیدونی ایکس بکس وان بدون کینکت دسته دوم چه قدر میشه؟؟؟؟؟

راسته میگن بازی هاش 300 هزار تومنه؟
پاسخ
(07-03-2015, 08:21 PM)mine-of-games نوشته است:
(07-03-2015, 08:20 PM)Sadegh PS4 LOVER نوشته است:

مثه کالاف 10 و 11

ریوالس و ... 

برای این که بخوای بازی هایی که 2 تا سی دی دارنو اجرا کنی اول باید یکی از CD هارو نصب کنی(که برای نصب کردن فضای هارد میخواد مثلا فارکرای 4 سه و نیم گیگ فضا واسه نصب میخواد که ایکس باکسای 4 گیگ در اصل دو گیگ در اختیار بازیکن میذارن پس باید 250 گیگ بخری البته بعضی از بازیها مثل GTA V رو فلشم نصب میشن) و بعدش CD بعدیو بزاری با همون بازی کنی (معمولا CD 1 واسه نصبه CD 2 واسه بازی) حالا پیش فروشنده یا یکی که 360 داره بری متوجه میشی . امیدوارم به دردت خورده باشه . موفق باشی
مرسی !

عایا میشه دیسکه یکشو روی فلش 16 گیگ نصب کرد فار کرایو؟

حالا شما نمیدونی ایکس بکس وان بدون کینکت دسته دوم چه قدر میشه؟؟؟؟؟

راسته میگن بازی هاش 300 هزار تومنه؟
ببین داداشم من دقیق نمیدونم میشه چون خودم رو هارد ریختم بهتره از فروشنده بپرسی . درباره ایکس باکس وانم بله بازیاش دونه ای 200000 تومنه چون هک نشده و درباره ی ps4 هم همین طور . الان نوی بی کینکت 1200000 تومن فکر کنم اگه طرف منصف باشه بهت 900000 تومن بده . دیگه خدافظ دادا ما رفتیم  :D :D :D :D :D :D S0 (97) S0 (97) S0 (97) S0 (97) S0 (97)
پاسخ
پس چرا میگی ایکس باکس بخر دادا مگه من سره گنج نشستم مرسی بابت راهنماییات

علی یارت
پاسخ
حالا لطفا یه بازی بگید من برم بخرم!!1

بجز تام رایدرا

چیززی که باحال باشه

رد دد میخوره بهم؟
پاسخ
(07-04-2015, 06:09 PM)mine-of-games نوشته است: حالا لطفا یه بازی بگید من برم بخرم!!1

بجز تام رایدرا

چیززی که باحال باشه

رد دد میخوره بهم؟
رد ددو تا حالا بازی نکردی؟؟؟؟
[تصویر:  STALKER_2.jpg]
پاسخ
(07-04-2015, 06:14 PM)Clonel Kovolsky نوشته است:
(07-04-2015, 06:09 PM)mine-of-games نوشته است: حالا لطفا یه بازی بگید من برم بخرم!!1

بجز تام رایدرا

چیززی که باحال باشه

رد دد میخوره بهم؟
نه بازی نکردم من فقط اینقدر بازی کردم

فار کرای 3

کالاف ها تا 9

پرو تا 2015

جی تی ای 5 و لابرتیسیتی

بتمن ارخام ارجینس

بقیشونم دیگه جدید نیستن
پاسخ
(07-04-2015, 06:18 PM)mine-of-games نوشته است:
(07-04-2015, 06:14 PM)Clonel Kovolsky نوشته است:

بجز تام رایدرا

چیززی که باحال باشه

رد دد میخوره بهم؟
نه بازی نکردم من فقط اینقدر بازی کردم

فار کرای 3

کالاف ها تا 9

پرو تا 2015

جی تی ای 5 و لابرتیسیتی

بتمن ارخام ارجینس

بقیشونم دیگه جدید نیستن

pc داری ؟