امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لطفا پیشرفت کنید نه پسرفت
واقعا که این بخش انجمن ، منظورم تاپیک جامع حل مشکلات بازی های ویدوئی" برای خیلی ها غیر مفیده.
و البته بدون تدبیر
اینکه فقط "یک" تاپیک جامع رفع مشکلات بازی گذاشتید ، برای پاسخ به همه ی مشکلات اصلا کافی نیست.
مشکلی که سخت تر حل میشه و نیاز بیشتری به بحث کردن و تامل داره، به راحتی با چندین پیام دیگه ی سایر دوستان که مشکلشونو مطرح میکنن بی جواب میمونه.

چون وقتی تایپک جدید زدم گفتن بیا اینجا مشکلو بگو. ولی کو جواب. با چندتا پیام دیگه سوال من فراموش میشه . پیگیری نمیشه.
در صورتی که با مطرح کردن مشکل  تو یه تاپیک جداگانه،
 اولا موضوع مشکل به راحتی نمایش داده میشه و تعداد بیشتری از دوستانی که آگاه هستن ، مشکلو میبینن و میتون جواب بدن.
 دوما تو اکثر موتور های جست و جو راحت تر و سریعتر یافت میشه و کاربرایی که به سایت میان میتونن مشکلشونو تو انجمن سرچ کنن 
در نتیجه دیگه در یه تاپیک ، (و حتی کل انجمن) چند بار یه مشکل یکسان مطرح نمیشه.
سوما کارایی کل انجمن  بهبود پیدا میکنه و مسلما اینطوری نظم بیشتری داره.
چهارما منفعت های دیگه ای هم برای سایت داره که خودتون میدونید.
شما بهترین انجمن های سایت های خود شرکت های سازنده یا حتی انجمن های مردمی یا حتی یاهو انسر!! رو ببینید، متوجه میشید که این نوع "تاپیک جامع مشکلات بازی های ویدوئی!!!!" کار آماتور هاست.
پس بجای پسرفت لطفا پیشرفت کنید.ما که گذر کردیم و رفتیم. خود دانید.
(08-17-2015, 01:28 AM)amiiitis_68 نوشته است: واقعا که این بخش انجمن ، منظورم تاپیک جامع حل مشکلات بازی های ویدوئی" برای خیلی ها غیر مفیده.
و البته بدون تدبیر
اینکه فقط "یک" تاپیک جامع رفع مشکلات بازی گذاشتید ، برای پاسخ به همه ی مشکلات اصلا کافی نیست.
مشکلی که سخت تر حل میشه و نیاز بیشتری به بحث کردن و تامل داره، به راحتی با چندین پیام دیگه ی سایر دوستان که مشکلشونو مطرح میکنن بی جواب میمونه.

چون وقتی تایپک جدید زدم گفتن بیا اینجا مشکلو بگو. ولی کو جواب. با چندتا پیام دیگه سوال من فراموش میشه . پیگیری نمیشه.
در صورتی که با مطرح کردن مشکل  تو یه تاپیک جداگانه،
 اولا موضوع مشکل به راحتی نمایش داده میشه و تعداد بیشتری از دوستانی که آگاه هستن ، مشکلو میبینن و میتون جواب بدن.
 دوما تو اکثر موتور های جست و جو راحت تر و سریعتر یافت میشه و کاربرایی که به سایت میان میتونن مشکلشونو تو انجمن سرچ کنن 
در نتیجه دیگه در یه تاپیک ، (و حتی کل انجمن) چند بار یه مشکل یکسان مطرح نمیشه.
سوما کارایی کل انجمن  بهبود پیدا میکنه و مسلما اینطوری نظم بیشتری داره.
چهارما منفعت های دیگه ای هم برای سایت داره که خودتون میدونید.
شما بهترین انجمن های سایت های خود شرکت های سازنده یا حتی انجمن های مردمی یا حتی یاهو انسر!! رو ببینید، متوجه میشید که این نوع "تاپیک جامع مشکلات بازی های ویدوئی!!!!" کار آماتور هاست.
پس بجای پسرفت لطفا پیشرفت کنید.ما که گذر کردیم و رفتیم. خود دانید.

با سلام ، دوست عزیز ببین اگر ما بخواهیم همینطور رفع مشکل فلان بازی بزنیم که دیگه همه لیست اولیه انجمن می شه تاپیک رفع مشکل و همکاران من در انجمن گیمفا سعی بر این داشتن تا افرادی امسال شما بیان و مشکلشون رو دریک تاپیک مطرح کنن تا اینطور نظم بیشتری داخل تاپیک زدن ها ایجاد بشه.

می تونم برای مثال اینطور بگم که شما وقتی وارد بانک می شید چندین باجه قرار دارد در یک بانک ولی اینی که شما می گی مثل اینه که هر باجه بیاد برای خودش یک محل اجاره کنه و هر باجه مثل یک اداره درب و اتاق و.... داشته باشه اما اینطور نمیشه.

اما اگر دیدید رسیدگی نشد لازم هست فقط دوباره سوالتون رو مطرح کنید.

در ضمن این کاری که شما می گید هیچ منفعتی برای ما نداره

پیروز و موفق و سربلند باشید ...
چرا الکی تاپیک میزنی شاید کسی جواب اون سوالتو ندونسته باشه یکم سرچ میکردی تو نت همه سوالاتو میتونستی پیدا کنی

[تصویر:  Screen_Shot_2016-06-12_at_5.02.41_PM.0.png]
میگم مدیرای عزیز بنده خدا حرف بدی هم نمیزنه ها
الان مثلا من یه مشکل ساده با فال اوت داشتم و نیاز به راهنمایی بود اونجا مطرح کردم هیش کی هم جواب نداد

ولی اگه تو یه تاپیک جدا زده میشد شاید یکی که بلد بود میدید و راحت مشکلم حل میشد

اینجوری هم واسه ما بهتره هم واسه خودتون

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان