امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لطفا کمک کنید
دوستان من یه مشکلی دارم
من رو ps3 برنامه مولتی من رو ریختن برام و بازی هارو رو اون بازی می کنم و یه disc اصل هم گرفتم که بازی رو وقتی از مولتی من انتخاب می کنی رو دیسک کپی می شه
حالا من چجوری می تونم یه بازی رو آنلاین بازی کنم دیسک اصل هم گرفتم ولی وقتی می خوام بازی کنم یا به PSN وصل شم می گه باید دستگات آپدیت شه که اگه این کارو کنم می پره کپی دستگام چیکار کنم ؟؟S0 (67)S0 (67)
پاسخ
من یک دوست داشتم دستگاه اش اینطوری شد مردConfused45:Confused45:Confused45:Confused45:
باید کپی خورت به چیز بره .
هرکی خربزه می خوره پای لرزش هم بمونه
پاسخ
(08-20-2012, 11:08 PM)Mohamadtak نوشته است: دوستان من یه مشکلی دارم
من رو ps3 برنامه مولتی من رو ریختن برام و بازی هارو رو اون بازی می کنم و یه disc اصل هم گرفتم که بازی رو وقتی از مولتی من انتخاب می کنی رو دیسک کپی می شه
حالا من چجوری می تونم یه بازی رو آنلاین بازی کنم دیسک اصل هم گرفتم ولی وقتی می خوام بازی کنم یا به PSN وصل شم می گه باید دستگات آپدیت شه که اگه این کارو کنم می پره کپی دستگام چیکار کنم ؟؟S0 (67)S0 (67)

عزیز یعنی کسی به شما نگفته که با دستگاه کپی خور نمی تونی انلاین بازی کنیConfused05:
برای بازی کردن انلاین یا بازی های جدید باید دستگاه رو به اخرین فریمور که 4.21 اپدیت کنی
که من به شما پیشنهاد می کنم ایکارو نکنید چون کپی خورت برای همیشه می پره و باید بازی اورجینال بگیری
امیدوارم تونسته باشم کمکت کرده باشم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کلاینت ریموت‌پلی برای مک و رایانه‌های شخصی را دانلود کنید Mahd.1 3 2,177 04-06-2016, 07:57 PM
آخرین ارسال: Station
  در حال حاظر میتونید از ویتا خود به عنوان کنترلر PS4 استفاده کنید drakes 0 1,186 05-17-2014, 11:44 AM
آخرین ارسال: drakes

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان